برخی ققنوس-منطقه شهرستانها انصراف از حوادث و به تعویق انداختن جلسات برای جلوگیری از گسترش coronavirus. در اینجا یک شهر-با-شهر نگاه

بسیاری از شهرستانها در سراسر مترو ققنوس لغو شهرستان حمایت, حوادث, بستن ارشد مراکز و توصیه می کنیم که جشنواره ها و دیگر اجتماعات بزرگ شود به تعویق افتاد به کاهش گسترش جدید کروناویروس هر چند دولت هنوز هم به عنوان کم خطر برای جامعه گسترش یافته است.

مقامات شهرستان از مسا به تعجب به دنبال محلی خود را آتش بخش های منطقه ای و بهداشتی دولتی و سازمان ها و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از راهنمایی در مورد چگونه به سرعت انتقال و حفاظت از جوامع خود از این ویروس نیز به نام COVID-19.

از مارس 13, شیوع حال آلوده بیش از 140,000 نفر کشته و بیش از 5000 نفر در سطح جهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد presumptive مثبت و تایید موارد جدید کروناویروس در آریزونا آمار 10 روز جمعه و تست در حال افزایش است.

آریزونا اداره خدمات بهداشت گفت: جامعه گسترش ویروس حداقل است و توصیه نمی شود لغو تجمع جرم با توجه به گروه وب سایت.

هنوز شهرهایی مانند تمپه گیاهی شبیه شاهبلوط هندی و گیلبرت در حال تشویق اجتماعی فاصله با لغو و یا به تعویق انداختن جلسات عمومی و کنسرت و جامعه ورزشی لیگ از طریق آوریل است.

آغاز و تا روز دوشنبه ققنوس تالار شهر تنها بود باز برای کسب و کار ضروری و شهرستان است که تعیین اینکه آیا برخی از کارکنان می تواند ارتباط از راه دور.

شهرستانها نیز در حال بردن, تمیز کردن تلاش ها و تشویق ساکنان به استفاده از خدمات آنلاین از طریق تلفن و یا ایمیل به جای رفتن به شهر دفاتر به حداقل رساندن تداخلات.

در اینجا یک شهر-با-شهر نگاه کنید:

Avondale تعلیق ارشد برنامه

Avondale را تعلیق برنامه ها و فعالیت های حمل و نقل در اوندیل ارشد مرکز آغاز و تا روز دوشنبه.

این شهر خانه تحویل غذا برنامه ادامه خواهد داشت و کاربرانی که به طور معمول به خوردن ناهار در ارشد مرکز می توانید انتخاب کنید تا قهوه ای کیسه وعده های غذایی بین 11:30 صبح و 12:30 بعد از ظهر روزهای هفته در مرکز و یا ترتیب به وعده های غذایی تحویل داده است.

آغاز و تا روز دوشنبه این شهر پاسپورت خدمات دفاتر باز خواهد شد تنها با وقت قبلی.

این شهرستان در کتابخانه های عمومی و مراقبت 1st مرکز منابع باز باقی خواهد ماند هر چند بزرگ فعالیت های گروه ممکن است به طور موقت به حالت تعلیق درآمد. این شهرستان در ارزیابی های ورزشی و تفریحی و برنامه نویسی و رویدادهای خاص.

در حالی که Avondale شهرستان سالن باز می ماند برای کسب و کار شهروندان را تشویق به استفاده از این شهر خدمات آنلاین به پرداخت صورتحساب.

“هر گونه تغییر در عملیات ما در حال انجام به عنوان اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از سلامت و رفاه جامعه ما” شهردار کنن Weise گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه. “این مهم است برای ما ساکنان بدانید که این شهر در حال کار سخت برای حفظ خدمات حیاتی در حال اجرا است. مطمئن باشید آب خود را تمیز و امن خود را در سطل زباله سرویس باقی خواهد ماند بی وقفه خود را در خیابان ها نگهداری می شوند و ما امنیت عمومی پرسنل در حال کار در سراسر ساعت.”

اطلاعات بیشتر در مورد این شهر پاسخ می توان یافت آنلاین.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی به تعویق انداختن حوادث

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی اضطراری مدیریت کارکنان هماهنگی با شهرستان و دولت و مقامات بهداشت عمومی برای اطمینان از ساکنان و کارکنان شهرستان حفاظت شده و دارد که اختلال حداقل به شهرستان عملیات.

برنامه ها و رویدادها در گیاهی شبیه شاهبلوط هندی ارشد مرکز هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی. کاربران می توانید انتخاب کنید تا وعده های غذایی خود را در مرکز و یا آن را تحویل داده و به خانه های خود. حمل و نقل پزشکی ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

یک خیال پرستی رویداد در مارس 14 لغو شده است و این شهر به تعویق افتاد چندین رویداد در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل از جمله فوق العاده مرد Verrado بنیانگذاران روز و شهردار جکی Meck دولت از شهرستان آدرس خود را.

ورزشی جوانان لیگ هستند به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

مقامات شهرستان در حال بررسی رویدادهای دیگر و برنامه به عنوان آن را با این نسخهها کار به منظور کاهش مواجهه با گروه های بزرگ و بین کارکنان.

کتابخانه ها, مرکز تفریح و سرگرمی و خدمات به مشتریان شمارنده باز هستند اما ساکنان را تشویق به استفاده از این شهر خدمات آنلاین به قطع در بازدید از شهرستان سالن.

گیاهی شبیه شاهبلوط هندی در حال ایجاد یک نیروی انسانی طرح احتمالی برای اطمینان از این شهرستان می تواند کار با حداقل نیروی انسانی اگر کارکنان تبدیل به بیمار. آنها همچنین مواد ضد عفونی کننده رایج در مناطق هر چند ساعت.

اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت شهر.

چندلر باعث می شود خدمات تغییرات و حوادث را به تعویق انداخت

چندلر را کاهش می دهد برخی از خدمات شهرستان و لغو یا به تعویق انداختن ترین شهرستان-حوادث حمایت از آوریل 30, Chandler, شهرستان, مدیر, Marsha نی جمعه اعلام کرد.

این شهر کار کرده است با شهرستان و دولت و مقامات بهداشت عمومی و محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای مهار و کاهش تاثیر این ویروس از ماه ژانویه این شهر گفت. تصمیم به کاهش خدمات و به تعویق انداختن حوادث کمک خواهد کرد که کاهش بیشتر گسترش ویروس این شهرستان گفت.

تمام شهر-اسپانسر حوادث و یا حوادث که بر روی املاک شهرستان ها لغو شد.

این چندلر اتاق بازرگانی اعلام کرد که آخر این هفته شترمرغ جشنواره در Tumblewood پارک خواهد بود به تعویق افتاد و فقط آن را به عنوان برنامه ریزی شده شروع به جمعه.

این شهر بزرگسالان فعال برنامه های تفریح و سرگرمی و کتابخانه برنامه های میزبانی شده توسط داوطلبان نیز لغو شد. دستشویی های عمومی در پارک های شهر خواهد شد.

شورای شهر و برنامه ریزی و منطقه بندی جلسات کمیسیون را به عنوان برنامه ریزی شده اما دیگر جلسات لغو شد.

امکانات شهرستان باقی خواهد ماند و برای عموم با ساعات کار عادی به جز چندلر ارشد مرکز است که کاهش ساعات بین 10 صبح تا 1 بعد از ظهر این شهرستان توصیه می کند که ساکنان با استفاده از خدمات آنلاین در هر زمان ممکن است.

مقامات شهرستان گفت: آنها را ارزیابی مجدد نیاز به این محدودیت ها به عنوان شرایط را تغییر دهید.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شهر.

گیلبرت تعویق شهر-اجرای رویدادها

گیلبرت به تعویق افتاد تمام شهر اجرا وقایع تا پس از مارس 10. این شهر همچنین به تعویق افتاد برنامه برای سالمندان است.

برخی از تعویق افتاد حوادث شامل یک گیلبرت ارکستر سمفونیک عملکرد ماجراجویی اجرا و برخی در مرکز شهر کنسرت.

برای یک لیست کامل از لغو, رویدادهای شهرستان بازدید وب سایت.

شورای شهر جلسات ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده اما ساکنان را تشویق به تماشای این دیدار حاضر به جای حضور در فرد است.

شهر مقامات در حال کار بر روی تهیه پیش نویس از راه دور سیاست برای کارکنان با توجه به جسیکا باتیستا یک شهر سخنگوی.

اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه گیلبرت در پاسخ به coronavirus نگرانی.

گلندیل بسته بزرگسالان مرکز تعطیل کلاس های ارشد

گلندیل است تعطیل گلندیل بالغ مرکز در روز شنبه همراه با ارشد کلاس ها و تجمعات در کوهپایه تفریح & آبزیان مرکز و شهرستان ها ، کتابخانه ها باز باقی می ماند آن را تنها کلاس های ارشد که لغو شد.

“آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما هستند و ما ارشد جمعیت” یک شهر بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت:.

گلندیل است به طور منظم و مطابق با اصول بهداشتی مشترک “مناطق” در اماکن عمومی مانند دستگیره درب ها و نرده ها. این شهر قرار می گیرد مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی دستمال مرطوب در تمام حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه و اپراتورها دستور داده شده است که برای پاک کردن صندلی ها و دستگیره های نرده ای ،

کارگران شهرستان هنوز به دفتر اما این شهر دستور داده تا آنها را به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و یادآوری آنها را به دست خود را بشویید.

شهر زیر راهنمایی از CDC و دولت و شهرستان ادارات بهداشت به عنوان آن را می سازد تصمیم گیری در مورد چگونه به نگه داشتن ساکنان امن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه گلندیل در پاسخ به coronavirus نگرانی اینجا را کلیک کنید.

گودیر لغو مراسم بزرگ

حوادث با جمعیت زیادی از جمله فرهنگ پاپ بلوک در پایان ماه مارس را Hop & رازک عید رویداد و گودیر Lakeside موسیقی متحرک هستند لغو شده است.

این شهر نیز لغو برنامه های تفریح و سرگرمی از طریق پایان ماه آوریل است. این گودیر کتابخانه باز می ماند اما.

گودیر در حال بررسی راه هایی برای کاهش قرار گرفتن در معرض بین کارکنان و با گروه های بزرگ در حالی که حفظ, خدمات, شهرستان, گفت:.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لغو رویدادها و خدمات شهرستان آسیب دیده توسط ویروس شهرستان بازدید وب سایت.

مسا باز می ماند برای کسب و کار

مسا تالار شهر و شهرستان, مرکز همایش, پارک ها و کتابخانه ها و موزه ها باز باقی می ماند.

شده اند وجود دارد هیچ تغییری به رویدادهای برنامه ریزی شده در این شهرستان اجرا مسا مرکز هنرهای اگر کارکنان و داوطلبان هستند که احساس بیمار خواسته شده است به ماندن در خانه.

سوی مرکز هنرهای تجسمی و من.d.e.یک. موزه را تاسیس تمیز کردن پروتکل و اضافه ضد عفونی کننده دست ایستگاه در مناطق شلوغ.

مسا شهردار جان جایلز گفت: این شهرستان است که “تلاش نمی افتاد اما در همان زمان زیاده به طوری که ما آماده هستیم.”

جایلز گفت که او و دیگر مسئولان شهرستان باید در شرکت ملی, منطقه ای و محلی بحث و گفتگو در مورد چگونه برای آماده سازی. این شهر نقش اصلی خواهد بود در ادامه به انتشار اطلاعات و هدایت و هماهنگی با مقامات بهداشت عمومی در استان و شهرستان سطح, او گفت:.

او را تشویق ساکنان به برنامه ریزی در مورد مدارس و کسب و کار دید و گفت: ساکنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند.

“این شهرستان نقش مهمی را بازی کند. ما آماده هستیم و قادر به انجام این کار, اما مقدار زیادی از آن خواهد بود هماهنگی خدمات است که از ملت و دولت و شهرستان دولت و به عنوان یک منبع” جایلز گفت.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شهر.

پیوریا به تعویق انداختن شهرستان, حوادث

Peoria, به تعویق انداختن, شهرستان, حمایت, حوادث, برنامه ها و جامعه ورزشی لیگ آغاز و تا روز دوشنبه. این اقدامات خواهد شد و در اثر از طریق آوریل است.

“همانطور که ما همچنان به درک تاثیر COVID-19 محدود کردن تعامل جامعه در نظر گرفته شده است برای حمایت کند کردن روند گسترش این ویروس” شهردار کتی Carlat گفت.

برنامه های عمومی در پئوریا مرکز هنرهای نمایشی به حالت تعلیق درآمد تا مارس 27. کلاس ها و تمرینات با کمتر از 30 نفر می تواند ادامه.

جوانان و بزرگسالان ورزش لیگ معلق تا آوریل 4.

به پیوریا مرکز جامعه و شهر کتابخانه ها باز باقی خواهد ماند اما بزرگسالان فعال تطبیقی برنامه ها و کلاس ها به حالت تعلیق تا مارس 12. کوچک خصوصی جلسات گروه با کمتر از هشت نفر می تواند ادامه.

پارک های شهر باز باقی خواهد ماند اما ramada رزرو خواهد بود محدود به حوادث با 20 نفر یا کمتر از طریق مارس 12.

ریو ویستا مرکز تفریح و سرگرمی باز باقی خواهد ماند اما علاقه ویژه ای کلاس ها و برنامه های لغو خواهد شد. بازدید کنندگان قادر خواهد بود به استفاده از تجهیزات سالن های بدنسازی و در دادگاه های بسکتبال.

رویدادهای خاص مانند دوم شنبه در پئوریا هنر و جشنواره فرهنگ و شکار تخم مرغ عید پاک در حال لغو شد.

Carlat گفت: این شهرستان در هسته خدمات مانند عمومی, ایمنی, آب و زباله نمی خواهد تحت تاثیر قرار.

اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر خدمات را می توان در وب سایت شهر.

ققنوس بسته ارشد مراکز لغو مراسم بزرگ

ققنوس ارشد مراکز را تا اطلاع ثانوی شهردار کیت Gallego روز جمعه اعلام کرد. خدمات غذا را هنوز هم در دسترس خواهد بود در این مراکز.

این شهر کتابخانه ها باز باقی خواهد ماند اما رویدادها و برنامه های دیگر در کتابخانه ها خواهد بود متوقف شد. شهروندان را تشویق به استفاده از کتابخانه های آنلاین و خدمات زمانی که ممکن است.

پارک ها و تفریح و سرگرمی وزارت, جوانان, بزرگسالان و ارشد برنامه های معلق از جمله تمام جوانان و بزرگسالان ورزش لیگ.

ققنوس مقامات به حالت تعلیق در جلسات جامعه و کمک رسانی رویدادهای برگزار شده در ساختمان های شهر و شهرستان و کارکنان خواسته شده است نه برای حضور در جلسات جامعه.

تمام حوادث بزرگ اسپانسر شده از طرف این شهر لغو خواهد شد و Gallego درخواست خصوصی سازمان دهندگان این رویداد به تعویق انداختن وقایع را به عنوان به خوبی.

رهبران شهر با توجه به جایگزین برای آینده جلسات عمومی و تجمعات.

آغاز و تا روز دوشنبه ققنوس شهرستان سالن باز خواهد شد برای کسب و کار ضروری تنها و کارکنان در حال تشویق به ارتباط از راه دور زمانی که ممکن است.

بهداشت از ساختمان های شهر افزایش یافته است با توجه ویژه داده شده به سطوح مانند آسانسور دکمه هندریلس حمام دستگیره و وسایل و درب.

ققنوس را به طور موقت متوقف کردن اخراج در شهرستان مسکن برای کمک به ساکنان با مشکلات مالی در طول این زمان. این شهر آب بخش خواهد توقف آب بسته آف برای عدم پرداخت هزینه برای اطمینان از تمام ساکنان دسترسی به آب برای بهداشت و پخت و پز. خانواده ها بودند که قطع شده وصل.

ققنوس شهر مدیر اد Zuercher گفت: این شهرستان ادامه خواهد داد برای نظارت بر CDC و شهرستان دستورالعمل های بهداشتی به صورت روزانه و ادامه خواهد داد برای ایجاد تغییرات در صورت لزوم.

“این واقعا بی سابقه و وضعیت فوق العاده ای که همه ما زندگی را از طریق” او گفت:.

Zuercher گفت: این شهرستان در حال تلاش برای حمله به یک مشکل تعادل بین نگه داشتن افراد سالم و نیز هنوز ارائه منابع است که بسیاری از مردم تکیه می کنند: اینترنت در کتابخانه های ورزشی در پارک ها و وعده های غذایی در ارشد مراکز و خیلی بیشتر.

“ما منابع را برای مردم در جامعه ما که اصلا دیگر منابع است. بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید برای چگونه ما نگه داشتن آن چیزهایی که در دسترس مردم” Zuercher گفت.

ساکنان با سوال در مورد COVID-19 می توانید تماس بگیرید و شهرستان در 602-262-3111 و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در وب سایت شهر.

چند Scottsdale هنر حوادث تعطیل

تجربه Scottsdale, شهرستان, گردشگری, اتاق کار لغو و یا به تعویق افتاد بیش از یک دوجین حوادث از طریق مارس از جمله آخر این هفته 50 Scottsdale جشنواره هنر.

چندین اجرای برنامه در اسکاتسدیل آریزونا مرکز هنرهای نمایشی و حوادث در اسکاتسدیل آریزونا موزه هنرهای معاصر نیز لغو شده یا به تعویق افتاده است. برای یک لیست کامل از وقایع سفر تجربه Scottsdale وب سایت.

Scottsdale شهرستان سالن باز می ماند برای کسب و کار اگر چه ساکنان می تواند دسترسی به بسیاری از خدمات آنلاین و از طریق تلفن.

این شهرستان گفت: آن حادثه تیم مدیریت جلسه به طور منظم به بحث در مورد راه هایی برای محافظت از ساکنان و اطمینان از حداقل اختلال در خدمات شهرستان ،

اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چه اقداماتی در این شهرستان مصرف می شود.

تعجب می بندد ارشد مرکز

تعجب بسته است تعجب ارشد مرکز در روز شنبه تا اطلاع ثانوی.

ارشد اعضای مرکز هنوز هم می توانید محل سفارش برای وعده های غذایی برای وانت یا تحویل از طریق تماس 623-222-1500.

تعجب مقامات تشویق ساکنان هستند که احساس بیمار به استفاده از خدمات آنلاین تلفن و یا ایمیل به جای رفتن به شهر دفاتر.

این افزایش مطابق با اصول بهداشتی تلاش فضاهای عمومی و یادآوری کارکنان در مورد صحیح شستن دست ها.

این شهر پس از یک بیماری همه گیر طرح پاسخ و راهنمایی گرفتن از سی دی و دولت و شهرستان ادارات بهداشت.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه تعجب است که در پاسخ به coronavirus نگرانی.

تمپه لغو رویدادهای عمومی برخی از جلسات

تمپه لغو حدود 50 شهر تحت حمایت وقایع و رویدادهای برگزار شده توسط خارجی سازمان از طریق پایان ماه آوریل است.

“مانند دیگر سازمان های محلی و ملی تمپه امیدوار است که یک توقف موقت در مجامع عمومی می تواند تاثیر مثبت در به حداقل رساندن جامعه گسترش ویروس و نگه داشتن افراد سالم” این شهرستان گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

تحت تاثیر حوادث عبارتند از آخر این هفته آلوها متحرک در تمپه پارک ساحلی تمپه بهار جشنواره هنر Tour de تمپه مرطوب برقی و جزر و مد بالا جشنواره های موسیقی و چند پیاده و اجرا می شود.

برنامه ها و اجرای برنامه در تمپه مرکز هنر هستند لغو شده است. گالری و تسهیلات باز باقی می ماند.

این شهر نیز لغو ورودی عمومی جلسات در paratransit جاده زیرساخت های بهبود و ریو Salado و پارک ساحلی طرح جامع.

شهرستان کارکنان خواسته شده است نه برای حضور در محله و یا صاحب خانه انجمن جلسات.

این شهر همچنین دارای حالت تعلیق برنامه ها و کلاس ها برای افراد مسن در تمپه, کتابخانه عمومی ارشد مراکز و مراکز اجتماعی. رها-در بازديد و برنامه غذا هستند ادامه خواهند داد.

این شهر هنوز تصمیم به تعطیل کردن شورای شهر و تخته و کمیسیون جلسات یا برنامه ها و کلاس که نیست برای سالمندان است.

این شهرستان در تجزیه و تحلیل آنچه مهم خدمات و سطح نیروی انسانی لازم برای نگه داشتن در محل در صورتی که تعداد قابل توجهی از کارکنان آسیب دیده توسط ویروس.

اطلاعات بیشتر و لیست کامل لغو می توان در وب سایت شهر.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در [email protected] یا 602-444-8130. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

جمهوری خبرنگاران جسیکا Boehm, جاشوا, بازی بولینگ, جن Fifield و آلیسون Steinbach کمک به این مقاله است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im