برخی از بازیافت خود را پرتاب و 4 دیگر بازیافت واقعیت در مترو ققنوس

آن بوده است بیش از دو سال پس از چین تغییر قوانین خود را برای آنچه که بازیافت آن را قبول پایان بخشیدن به بازیافت بازار در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

بازار برای برخی بازیافت رفته است. مرتب سازی بازیافت گران تر است زیرا کمتر آلودگی قابل تحمل است. پردازنده می تواند در نظر بازیافت آلوده اگر آن را به درستی تمیز و یا اگر ممنوع مواد مخلوط شده. شهرستانها در حال حاضر از دست دادن پول بیشتر بازیافت.

در اینجا در آریزونا دولت های محلی در حال تلاش برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است. بسیاری را ساخته اند تغییرات به برنامه های خود را با برخی از حتی متوقف در دسترس نباشد.

بسیاری از ساکنان می گویند که آنها از دست داده اند و پیگیری از آنچه که قرار است به بازیافت و چه اتفاقی می افتد به بازیافت آنها پس از آنها قرار داده و آن را در سطل.

آریزونا جمهوری مرور زمان بازیافت شیوه ها و واقعیت های سراسر Maricopa شهرستان و دولت است. در اینجا چیزی است که ما یافت می شود.

برخی از اقلام بازیافتی نیست در واقع بازیافت

بنابراین شما در زمان زمان برای تمیز کردن خود استفاده پلی استایرن برو جعبه و ظرف ماست و پرتاب آنها را به بازیافت. که به معنی آنها را بازیافت می, راست?

نه لزوما.

در بسیاری از موارد در سراسر ولی حتی اگر این موارد ممکن است بازیافت در یک نقطه بسیاری از بازیافت پردازنده در حال حاضر پرتاب آنها را در محل های دفن زباله با توجه به یک جمهوری بررسی بازیافت خدمات در دره.

دلیل این است که ارزش های خاصی بازیافت کاهش یافته است به طوری که پردازنده می گویند وجود بازار تقاضا برای آنها. این شامل برخی از درجه پایین پلاستیک شناخته شده به عنوان پلاستیک 3 تا 7 مانند کیسه های پلاستیکی و پلی استایرن و مخلوط کاغذ از جمله کاغذ دفتر و حبوبات و جعبه.

این مورد در سراسر ایالات متحده نه فقط اینجا. مشکل شده است به خوبی مستند در رسانه ملی مانند نیویورک تایمز و گاردین.

شهر فینیکس و ایالات الیاف که هر دو نوع بازیافت برای چندین دره شهر گفت: جمهوری اسلامی که غیر آلوده قابل بازیافت موارد که هیچ تقاضا در بازار در حال پرتاب کردن.

ققنوس در مورد این افزایش بازیافت رفتن به محل های دفن زباله.

حدود 20 ٪ تا 25 ٪ از ققنوس و بازیافت آلوده شده است و در سال های اخیر ققنوس سخنگوی ایوت Roeder گفت: اما به دلیل غیر اقلام با ارزش واقعی دور انداختن رای شده است و حدود 30 درصد به 33 درصد.

برخی از نمونه هایی از این موارد Roeder گفت: شامل پلاستیک با برچسب 3, 4, 6 و 7: خرید, کیسه, فوم, حیوان خانگی, اسباب بازی, کودکان و نوجوانان,’ آب بال درآوردن حلقه های پلاستیکی بسته بندی برای میوه ها, لوازم آرایشی و بهداشتی کیسه و بطری.

“وجود دارد هیچ بازار برای آنها امروز در بازیافت آب و هوا,” او گفت:.

شهر انتظار دارد که آن را دور بیندازید نرخ پایین خواهد رفت هر چند به دلیل ارتقاء اخیر از آن ساخته شده به آن مرتب سازی تجهیزات در شمال دروازه مرکز بازیافت.

مدیریت زباله و جمهوری خدمات دو تا از بزرگترین بازیافت بر حسب در دره را تایید نمی کند که شرکت خود را به انجام همان. اما مقامات شهرستان در دو شهر که با استفاده از خدمات خود را — سورپرایز و مسا — به جمهوری اسلامی که مورد است.

تعجب آموخته که به تازگی مدیریت زباله که از آن استفاده می شود به قرارداد برای بازیافت پرتاب شد و بسیاری از غیر آلوده موارد مانند پلاستیک و مقالات گفت: Mike Gent این شهر آثار عمومی مدیر.

مدیریت زباله سخنگوی جنیفر ریورا گفت: در پاسخ آن “نه دور قابل دوام مواد قابل بازیافت” و “درصد آلوده است که در اصل همان درصد دور انداخته شود.”

این شرکت در حال ساخت و ارتقاء به امکانات آن از قبیل اخیر 1.2 میلیون دلار سرمایه گذاری در تجهیزات مرتب سازی در آن مواد بازیابی تسهیلات در تعجب ریورا گفت و در ادامه برای پیدا کردن بازار هدف برای تمیز پذیرفته مواد قابل بازیافت از جمله بطری و قوطی کاغذ و مقوا.

در پاییز گذشته حدود 11 درصد از مسا بازیافت مواد آلوده با توجه به ممیزی های انجام شده با این شهر سه فروشندگان. اما این شهر می گوید جمهوری خدمات یکی از فروشندگان خود را می فرستد و تقریبا یک سوم از مواد آن به محل های دفن زباله به دلیل برخی از آنچه در آن می شود را نمی توان به فروش می رسد برای سود با توجه به Mariano ریس سخنگوی این شهر زیست محیطی بخش.

جمهوری خدمات سخنگوی Jeff Davis نوشت: در یک ایمیل که 25 تا 30 درصد از آنچه که دریافت می کنند از سراسر دره آلوده شده است و این چیزی است که آنها پرتاب شود. او نه آدرس سوال از دور بودن نرخ بالاتر از آلودگی نرخ.

علامت Snedecor زباله مدیریت بازیافت مدیر در آریزونا می گوید: مصرف کنندگان باید دوباره آموزش در مورد آنچه که می توان بازیافت.

برای مثال مدیریت زباله نمی خواهید برای دیدن بازیافت پرتاب به سطل داخل مهر و موم شده کیسه زباله. هر بار که کسی مرتب سازی بازیافت می آید در سراسر یک مهر و موم شده کیسه زباله عمل است به پرتاب تمام کیسه کردن بدون باز کردن آن Snedecor گفت.

را بر حسب زمان به آن را باز کنید و از طریق الک کردن آن, او گفت:, و اگر مواد غذایی وجود دارد یا پزشکی زباله در کیسه می تواند آلوده همه چیز در اطراف آن است.

هزینه ها و شهرستانها در حال ساخت تغییرات چشمگیر

ولی شهرهای سازگار با تغییرات بازار در راه های مختلف. این شامل بالا بردن مواد زائد جامد نرخ محدود کردن آنچه که می تواند بازیافت به تلاش برای کاهش آلودگی نرخ و در نتیجه هزینه های پایین تر و حتی به طور موقت پایان دادن به برنامه های بازیافت.

ققنوس شورای شهر رای دادند در اوایل این ماه به افزایش زباله هزینه برای مشتریان مسکونی 7 دلار بیش از دو سال به $33.80 در هر ماه. این شهرستان گفت: اگر آن را انجام نداده است که آن را به $36.5 میلیون در سرویس کاهش است.

تعجب در زمان یک رویکرد متفاوت است. پس از شنیدن از مدیریت زباله که خود را بازیافت رای خواهد بود افزایش و پس از پیدا کردن که خیلی از جمع آوری و بازیافت دور انداخته شد و در ماه اوت در این شهر به طور موقت متوقف بازیافت آن برنامه است.

این موجب واکنش شدید میان ساکنان شهر که به نام و ایمیل و اعضای شورای شهر و کارکنان شهرستان. آقا گفت: او در ابتدا در مورد دریافت یک دوجین یا بیشتر تماس ها و ایمیل ها و برخی از مردم به شهرداری به بحث در مورد آن.

“به جای پرداخت به طور قابل توجهی افزایش هزینه های آنها پیشنهاد برای این سیستم فعلی که شکست خورده است ما به جای امید بستن به یک موضع” گنت پاسخ در ایمیل برای ساکنان به دست آمده توسط جمهوری از طریق یک درخواست سوابق. “تعجب نمی خواهد برای حل و فصل وضعیت موجود و به جای خواسته های واقعی بازیافت راه حل که ما می تواند بستگی به حرکت رو به جلو است.”

با توجه به Gent, شهرهای آریزونا و شهرهای آن را به حالت تعلیق در برنامه های بازیافت و یا بخش هایی از برنامه های تغییر شیوه های بازیافت و یا به طور مستقیم در زمین-پرکن بازیافت عبارتند از: اردوگاه ورد, Casa Grande Cochise County, جهان, کینگمن, Nogales, صفحه, ویلیامز, نشان می دهد, پایین, Sierra Vista برتر و تاچر.

در مسا شهرستان سرنشین یک برنامه برای کاهش آنچه که می تواند بازیافت گسترش مجازات سیار بازیافت و بسته شدن آن سه قطره مراکز بازیافت.

در حال حاضر تنها نوشیدنی, ظروف فلزی قوطی های مواد غذایی, کارتن, مقوایی از قبیل جعبه حمل و نقل و کاغذ را می توان بازیافت.

مستثنی هستند و چیزهایی مانند غیر آشامیدنی پلاستیک غلات-نوع جعبه, کاغذ, کارتن ماست, ظروف و لباس های شسته شده کوزه — موارد است که یا باید کم تقاضا در بازار و یا اغلب آلوده.

جدید نیز راه را برای این شهرستان بلافاصله به دور آبی بشکه اگر آنها پیدا کردن حیوانات, زباله, زباله های مواد غذایی, حیاط, زباله, زباله های خطرناک و یا فضولات انسانی. پس از Feb. 3 مسا حذف 35 بشکه برای چنین نقض.

“هنگامی که در شک نگه داشتن آن را” شهر خواسته است. اما بسیاری از ساکنان می گویند که آنها این را به عنوان یک عقب نشینی از پایداری; که آنها می خواهند برای بازیافت بیشتر و نه کمتر اقلام است.

آقا با تعجب گفت که گاهی اوقات مردم نمی خواهند به دانستن آنچه که آنها انجام می دهند کار نمی کند و فقط می خواهم به نگه داشتن انجام آنچه انجام می دهند.

به عنوان بازیافت چالش های بوجود آمده اند برخی از شهرستانها خواست به “چوب سر خود را در زمین و وانمود می کنیم آن را یک مشکل نیست” Snedecor گفت. “سایر شهرستانها می خواهید به آن آدرس و مسئول باشد.”

او گفت: این بدان معناست که آموزش ساکنان در مورد چه چیزی را حس می کند برای بازیافت و آنچه را نمی کند.

علامت Bernstein, صندلی غارت و Melani والتون راه حل های پایداری خدمات در دانشگاه ایالتی آریزونا جهانی موسسه پایداری گفت: او معتقد است که مردم باید همچنان به بازیافت به عنوان آنجا که می توانید آنها را به عنوان آنها به دنبال راه حل است. سپس, زمانی که بازارهای ظهور برای دیگر بازیافت آنها می توانید اضافه کردن به آنچه که قابل بازیافت است.

Snedecor گفت که قطع یک برنامه بازیافت ممکن است صرفه جویی در پول در کوتاه مدت باشد اما مضر در دراز مدت چون مردم سقوط خواهد کرد از خوب بازیافت عادات.

“هنگامی که شما را متوقف آموزش و ساخت و ساز در حرکت خود را شما باید برای شروع بیش از زمین صفر” او گفت:.

در حالی که تعجب امیدوار است برای پیدا کردن یک راه حل Snedecor گفت که آنها درک نمی کنند واقعی اقتصاد از این وضعیت است.

“آنها را نگه دارید به امید یک گلوله سحر و جادو,” او گفت:. “وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو.”

ساکنان: شهرستان های ارتباطی از تغییرات وجود ندارد

با بازیافت قوانین مختلف در سراسر دره و با بسیاری از تغییرات اخیر ساکنان دره با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن.

برخی می گویند ارتباطی از شهرهای خود شده است وجود ندارد.

در مسا تعدادی از ساکنان ابراز نا امیدی است که آنها نمی دانستند که تغییرات ساخته می شد. دو زبانه آگهی توضیح برنامه جدید توزیع شد در سراسر شهر, مکان, دفاتر, حوادث, و, آنلاین, اما جرم میلر و قبض آب و برق درج خواهد شد که رسیدن به همه خانواده ها هنوز فرستاده شده است را با توجه به ریس.

تعجب ساکن اسکات Holgate گفت که او نمیفهمد شهر دیگر بازیافت هنگامی که او را دیدم آن را برای خود.

“زباله کامیون می آید و آن میدارد تا هر دو (سطل زباله و سطل بازیافت) می اندازد و هر دو آنها را در همان کامیون,” او گفت:.

تعجب ارسال شده در اطلاعات خود به وب سایت و رسانه های اجتماعی در مورد تغییرات و صحبت در مورد آن در جلسات اما واقعا تبلیغ این واقعیت است که آن دیگر بازیافت. این تا حدودی به دلیل تحت یک شهرستان مجوز آن را از لحاظ فنی برای ادامه به استفاده از آن آبی سطل بازیافت.

“اگر ما قرار داده تا یک نشانه ای گفت: بازیافت لغو شده است ما خواهد بود در نقض مجوز” گنت گفت.

به همین دلیل تعجب است درخواست از ساکنان برای ادامه به محل بازیافت تنها در سطل آبی, حتی اگر آن را فقط در حال پرتاب به سطل زباله. آن را صادر کرده 3,000 هشدار آلودگی در بازیافت ظروف سرشار قوطی و unbagged زباله پس از ماه جولای گنت گفت.

برای کسب اطلاعات در مورد آنچه شما می توانید و نمی تواند بازیافت خود را بر روی دره شهر زیر:

 • Avondale
 • گیاهی شبیه شاهبلوط هندی
 • چندلر
 • ال میراژ
 • گیلبرت
 • گلندیل
 • گودیر
 • لیچفیلد پارک
 • مسا
 • پیوریا
 • ققنوس
 • Scottsdale
 • تعجب
 • تمپه
 • Tolleson

مردم هنوز هم پرشور با وجود چالش ها ،

در سه هفته پس از مسا تصمیم به محدود کردن آن را پذیرفته بازیافت و بازیافت مراکز بیش از 40 ساکنان فرستاده شهردار و شورای شهر به شکایت با توجه به ایمیل نوشته شده توسط جمهوری.

ناکامی در بازه زمانی از بسته شدن افت مراکز به نگرانی در مورد پایداری و نسل های آینده است. بسیاری از ساکنان نوشت: آنها مایل به پرداخت هزینه اضافه برای ادامه بازیافت تمام مواد خود را.

آنا Lezama گفت: بسیاری از ساکنان در بلوک در Eastmark محله را متوقف کرده اند و بازیافت به طور کامل. او گفت: این سیستم جدید است دست و پا گیر از نظر تمیز کردن و شکستن اقلام و گیج کننده از نظر به خاطر سپردن چند قابل بازیافت موارد و همه چیز را که نمی توانید در.

Lezama گفت: از 20 به 25 خانه در بلوک همه از آنها استفاده می شود برای قرار دادن دو سطل تنها سه یا چهار هنوز هم خود را آبی سطل. دیگران فقط پرتاب همه چیز را در سطل زباله, ساخت, سیاه, مخازن سرریز بر روی خیابان ،

“ما در حال آموزش به نسل آینده است که پایداری است که تنها مهم است اگر آن را می سازد یک سود یا مناسب است,” Lezama گفت: این شهر را تغییر دهید.

این شهرستان دارای ایستاده بود با آن تغییرات و تاکید کرد که بازار جهانی تغییرات لازم را در آن ساده آن در لیست پذیرفته موارد به آنهایی که برای فروش بیشتر پول است. کارکنان را به روز رسانی شورای شهر در این برنامه در ماه مارس یا آوریل است.

“این نشان دهنده هر نوع عقب نشینی از عدم تعهد به بازیافت در بخشی از شهرستان. آن را فقط بیشتر در مورد آموزش همه ما به آنچه به عنوان واقعیت جدید است که در بازیافت” شهردار جان جایلز گفت: در دسامبر نشست.

در روز Holgate متوجه شدم که تعجب دیگر بازیافت او رسیده به کارکنان شهرستان و عضو شورای رولاند زمستان.

Holgate استفاده می شود و می گوید خانواده او پرشور در مورد بازیافت.

یک بار آقا توضیح داد که وضعیت Holgate گفت که او متوجه نبود مقرون به صرفه برای شهرستان به ادامه برنامه به عنوان آن بود. اما او گفت که او خوشحال است برای دیدن این شهر مشغول کار بر روی یک راه حل است.

تعجب ساکن بانی واکر گفت: تعجب باید برای بازیافت به زودی و آموزش مردم در آنچه بازیافت حس می کند.

“این ماده از قرار دادن چیز ها را در سطل های بازیافت است که ماده” او گفت:.

او فکر می کند در حال حاضر آن را “آجیل” که شهر را بخواهید مردم را به ادامه استفاده از سطل بازیافت برای مواد بازیافت شده هنگامی که آن را فقط در سطل زباله.

ممکن است وجود دارد راه حل های منطقه ای

در حالی که شهرستانها با چالش مواجه ASU را برنشتاین گفت که او آن را می بیند به عنوان یک فرصت به آمده تا با نوآورانه راه حل های منطقه ای.

بخش زیادی از مشکل این است که با بازار بین المللی گفت: بنابراین شاید وجود دارد راه حل های محلی.

“اجازه ایجاد راه حل ها و نوآوری های منطقه ای قادر به استفاده مجدد و بازسازی چیزهای,” او گفت:.

برنشتاین به تازگی میزبان حدود 20 نماینده از آریزونا شهرستانها به بحث در مورد پتانسیل های منطقه ای راه حل است. او گفت: آن را حس می کند برای شهرستانها — به خصوص آنهایی که کوچکتر — به آمده تا با یک مقیاس بزرگ به روش بازیافت و به استاندارد کردن قوانین برای ساکنان.

“اگر به شما می گویند برای هر کس در سراسر دره ‘در اینجا چیزی است که ما در حال بازیافت است که ممکن است کمک به,” او گفت:.

مسا ساکن کارول جانسون گفت که او امیدوار است Mesa کار می کنند با دیگر شهرستانها در سراسر کشور در بهترین شیوه “به گسترش امکانات” برای بازیافت.

“این فقط رهبری در جهت اشتباه” او گفت: از این واقعیت خود را بازیافت است که یک چهارم از آنچه در آن استفاده می شود. “چه چیزی اشتباه است با ما که ما نمی توانیم راهی برای بازیافت بیشتر است؟”

مسا Councilwoman جن داف گوید دره شهرستانها انجام می دهند که فقط با هم به سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل ممکن به طوری که آنها می توانید در ادامه به بازیافت.

او گفت: بحث های مقدماتی کاوش یک منطقه گسترده مرتب سازی تسهیلات برای جمع آوری تمام منطقه بازیافت و مرتب کردن آنها را در یک محل قبل از ارسال آنها را به بازارهای محلی.

“در شهرستانها هستند و تمام احساس درد مانند ما از ساکنان گفت: ما باید برای انجام کاری” داف گفت.

او امیدوار است یک راه حل دراز مدت می تواند ترکیب فن آوری های جدید و راه های جدید برای استفاده از مواد قابل بازیافت پس از یک تجدید ارزش بازار به بازیافت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>