برخی از کلیساها رزومه فرد خدمات در روز یکشنبه به عنوان آریزونا بازگشایی

یک تعداد انگشت شماری از خانه عبادت در سراسر ققنوس-منطقه سر در فرد خدمات در روز یکشنبه که برای بسیاری از افراد به دنبال هفته از پخش زنده خدمات به دلیل جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

تحت رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت-در-خانه, نظم, خانه عبادت بودند هرگز نیاز به بستن بسیاری از به حالت تعلیق و یا کاهش خدمات در ماه مارس به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در سراسر کشور شروع به صعود.

سنت لوقا کلیسای کاتولیک در نزدیکی حلقه 101 و 7 خیابان بود در میان بسیاری از به تعلیق عمومی توده های زیر راهنمایی از کاتولیک اسقف نشین ققنوس است. آنها به زندگی می کنند جریان خدمات و مقدس گروه در طول اقامت اجباری در خانه سفارش دهید. کلیسا مقامات قادر به دیدار با برخی از اعضای ظرفیت محدود.

اسقف نشین هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری محله فعالیت است. برای سنت لوقا این به معنای ارائه پیشنهاد جمعی در یکشنبه تا زمانی به عنوان یک مجموعه خاص از دستورالعمل می تواند به دنبال.

“هنگامی که ما بسته کلیساها من واقعا کنجکاو به عنوان یک انسان می خواهد آن را به یک مرگ از آنجا که ما درک می کنیم چرا زحمت خواهد شد و یا ما باید بیشتر گرسنگی برای آن گفت:” پدر پاول Stawarczyk پاستور در سنت لوقا. “من بسیار خوشحال برای دیدن چگونه بسیاری از ما متوجه است که ما نیاز داریم آن است که ما نیاز داریم که ارتباط با یک دیگر است که ما نیاز به حضور فیزیکی … من خوشحال هستم چون این بدان معنی است که ما به یکدیگر نیاز دارند.”

سنت لوقا محدود صندلی به 25 درصد ظرفیت به منظور پاسخگویی اجتماعی فاصله دستورالعمل با توجه به Stawarczyk. آنها قادر بودند برای به انجام رساندن که یکشنبه به حدود 55 نفر حضور داشتند کلیسا برای اولین بار در ساعت 8 صبح و حتی کمتر به نظر می رسد در ظهر خدمات.

در علاوه بر این به مارک کردن مناطق به تعیین که در آن خانواده ها می تواند نشستن درب باز مانده بودند برای جریان هوا. آنها همچنین حذف و آواز و دیگر سخنرانی های Stawarczyk گفت. ماسک بودند لازم نیست از کسانی که در حضور برخی از تصمیم به پوشیدن آنها به هر حال.

Stawarczyk گفت: از آن آسان بود برای دوباره با عبادت پس از هفته فاصله است.

“ما همدیگر را برای سال پس از آن بود که به نظر من کاملا بسیار لذت بخش است که ما بلافاصله می تواند با برقراری ارتباط به عنوان آن بود و پس از آن ما چت” Stawarczyk گفت: اولین جرم بازگشت. “آن را به خوبی ببینید که در واقع این دو ماه نیست از بین بردن هر چیزی نیست پاک کردن هر چیزی — ما هنوز به ادامه متحد باشند.”

کلیساهای دیگر که به نظر می رسد باز جمعه شامل سنت پل رومی کاتولیک برگزار توده با محدود جماعت 187 نفر در هر سرویس, با توجه به وب سایت خود را. همچنین برگزاری روزانه توده در ساعت 8 صبح روز دوشنبه تا جمعه با توجه به وب سایت.

کلیسای خدا – ققنوس دره گفت: در Facebook post اوایل جمعه که آن را در حال حاضر باز برای فرد اما در ادامه به ارائه یک گزینه آنلاین. بسیاری دیگر از کلیساها اجرا خدمات مشابه.

سنت جوزف کاتولیک رومی محله نیز از سر گرفته روزانه و آخر هفته توده ها با محدود صندلی, با توجه به وب سایت خود را. کلیسا توصیه می شود که از ماسک استفاده می شود.

سنت سیمون و جود روم کاتولیک کلیسای جامع; با این حال گفت: این امر نه از سر جرم یکشنبه تا آوریل 24, با توجه به وب سایت خود را. آن را از سر گرفته و روزانه جرم این هفته با صندلی محدود به 150.

کلیساهای دیگر مانند ققنوس خیمه Inc. در جنوب ققنوس هرگز بسته شده است.

St. mary’s کلیسای در مرکز شهر فینیکس به نظر نمی رسد برای باز کردن به صورت جمعی در یکشنبه. با توجه به ثبت نام ارسال شده به خود را درب آنها را بسته باقی می ماند با روزانه و یکشنبه توده جریان آنلاین. یک سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز یکشنبه.

کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران اعلام کرد ممکن است 7 که با توجه به “اندازه گیری بازگشت” به عملیات عادی.

برخی از عملکرد کلیسا در حال حاضر در روند ادغام مجدد با مبلغان بودن اختصاص داده شده به خدمت در کشورهای خود و برخی از معبد خدمات در دسترس است. گیلبرت, Phoenix, ریزه, و توسان معابد بودند و انتظار برای بازگشایی دوشنبه برای انجام sealings توسط قرار ملاقات فقط با توجه به وب سایت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im