برخی از Arizonans صبر نگرانی برای بیشتر coronavirus کمک مالی با گسترش مزایای فدرال مجموعه به پایان می رسد

اضطراری فدرال اقدامات برای حمایت از خانواده ها و کسب و کار و اقتصاد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس را تا حد زیادی این کار انجام داده است. اما چند تا از این برنامه ها برنامه ریزی شده به پایان می رسد به زودی بالا بردن سوال در مورد چه نوع از دولت حمایت مالی در صورت وجود ممکن است آینده.

برای Laurin Scarpelli این یک سوال بسیار مهم است.

در پرسکات ولی زن نمی تواند حفظ شغل خود به عنوان یک دارو تکنسین در یک زندگی ارشد مرکز به دلیل جسارت به کار او را بیشتر در معرض ابتلا به ویروس و احتمالا پخش آن را به پسر و دختر او. کودکان خود را در سنین 9 و 6 باید فیبروز کیستیک قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر برای coronavirus عوارض.

او شریک زندگی و بچه ها پدر داگلاس کامپتون که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک پرستار در یکی دیگر از ارشد که در همان موقعیت.

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها شغل از دست داده اند و یا دچار از دیگر coronavirus مشکلات آنها نیست و همه باید در معرض خطر اعضای خانواده در خانه.

“وضعیت که خانواده ها مثل من هستند و معمولا دشوار است به درک و صحبت در مورد” Scarpelli گفت. “مردم مثل ما دچار مشکل هستند.”

زن و شوهر استفاده می شود چه پرداخت مرخصی استعلاجی که در دسترس بود را دریافت محرک چک و در ادامه به رسم مزایای بیکاری از جمله موقت 600 دلار پرداخت هفتگی مجاز توسط کنگره است. اما آنها نگرانی در مورد آنچه ممکن است در آینده به ویژه پس از آن افزایش مزایای بیکاری فدرال منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

“که ما را در یک وضعیت بد,” Scarpelli گفت. “ما می خواهم به پایین بسیار در درآمد است که ما می خواهم مشکل باقی مانده.”

به عنوان تقویم حرکت به سمت اواسط ماه جولای بسیاری از آمریکایی ها هستند همان چیزی که تعجب.

گسترش coronavirus امداد است که یک موضوع در واشنگتن و رهبران هر دو حزب سیاسی حمایت مزایای ادامه — اما آن باقی مانده است دیده می شود چقدر ممکن است پرداخت می شود و به چه کسی است.

قهرمانان قانون طرح

در میان چند قطعه های اخیر در قوانین مربوطه تصویب تا کنون قهرمانان قانون تصویب شده توسط مجلس نمایندگان تحت کنترل دموکرات ها. سنای تحت کنترل جمهوری خواهان گرفته تا آن نشده است.

اکثر افراد را دور دیگری از محرک پرداخت تحت قانون — عمدتا در سراسر-هیئت مدیره 1200 $در هر فرد از جمله کودکان (که واجد شرایط برای $500 در طول دور اول). همانطور که قبل از مردم واجد شرایط برای برخی از پرداخت های با درآمد ناخالص تنظیم تا $99,000 (تک آهنگ) و یا $198,000 (زن و شوهر) با مزایای کامل پرداخت می شود در زیر $75,000 و 150.000 دلار بود.

بزرگ حزبی تقسیم است بیش چقدر برای خرج کردن در این قانون که بر میزان مزایای منحصر به فرد.

جمهوری خواهان در حال eyeing تعداد بسته در حدود $1 تریلیون دلار در حالی که دموکرات ها می خواهند نزدیک به 4 تریلیون دلار گفت: علامت Luscombe, اصلی, تحلیلگر در مالیات محقق Wolters کتاب ذیل. برخی از جمهوری خواهان پیشنهاد بسیار پایین تر درآمد-واجد شرایط بودن آستانه احتمالا در حدود $40,000, او گفت:.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin این هفته گفت که کاخ سفید ممکن است به زودی در هیئت مدیره دور دوم از محرک چک.

اعضای هر دو طرف صحبت شده است در مورد گرفتن چیزی انجام می شود در اطراف پایان ماه ژوئیه و یا شروع از ماه اوت Luscombe گفت.

مزایای بیکاری و کسب و کار کمک

حمایت دولت فدرال به احتمال زیاد نمی خواهد با پایان دور دیگری از محرک پرداخت. نیز وجود دارد طولانی سوال که آیا فدرال مزایای بیکاری تمدید خواهد شد و اینکه آیا حقوق و دستمزد حفاظت برنامه ادامه خواهد داد. PPP ارائه کرده است forgiveable وام به کسب و کار است که حفظ کارکنان به جای ذخیره کردن آنها را.

و دیگر وجود دارد سوال مانند چه مقدار کمک به فراهم متحده و دولت های محلی است که بسیاری از آنها ویران شده است با کاهش مالیات بر فروش رسید و دیگر درآمد اسلامپ.

چک حفاظت برنامه: دیدن آریزونا کسب و کار کلیساها و سازمان های غیر انتفاعی است که وام

جبران خسارت بیکاری است که از اهمیت حیاتی در آریزونا که پرداخت حداکثر 240 دلار در هفته دولت مزایای بیکاری در میان پایین ترین در کشور است.

“اضافی 600 دلار بوده است اما آن را به پایان خواهد رسید و در اواخر ماه جولای” Scarpelli گفت. بدون آن “بسیاری از مردم را در معرض خطر اخراج و پرداخت صورتحساب خود را.”

با این برنامه Luscombe پیش بینی گسترده ای از حمایت هر دو حزب برای گرفتن چیزی انجام می شود با این بحث دوباره تا حد زیادی بیش از پول و واجد شرایط بودن.

جمهوری خواهان به طور کلی به نظر می رسد برای حمایت از گسترش مزایای بیکاری فدرال “اما می خواهم به قطع آن کمی به عقب تا مردم نیست پاداش برای کار نمی کند” Luscombe گفت. “این می تواند چیزی کمتر از 600 دلار در هفته است.”

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin به تازگی CNBC گفت که کاخ سفید می خواهد به محدود کردن این مزایا به طوری که کارگران نمی دریافت بیشتر از آنها به دست آورده در شغل خود.

Luscombe همچنین معتقد است که چک حفاظت برنامه می تواند تمدید شود, اگر چه این برنامه نشده است استفاده می شود تا تمام آن در دسترس بودجه.

همه گیر شغل: این کسب و کار آریزونا کردم $860متر برای نجات شغل اما نمی گزارش هر شغل در واقع نجات داد

فدرال وزارت کار گزارش داد که به تازگی آریزونا است و دوم بیشترین تعداد زیادی از مردم از دریافت و یا در انتظار تصمیم گیری در همه گیر بیکاری کمک فراهم می کند که 600 دلار در هفته به پیمانکاران مستقل و دیگران که به طور معمول نمی واجد شرایط به صورت منظم جبران بیکاری. آریزونا در حدود 2.3 میلیون نفر در این رده انتهایی تنها پنسیلوانیا است.

مزایای دیگر امکانات

با توجه به این که این بیماری همه گیر کوروناویروس در هسته خود یک مسئله بهداشتی بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی و گروه های دیگر می خواهم به گسترش پرداخت می شود-ترک ،

برخی از 160 سازمان از جمله فیبروز کیستیک بنیاد و گروه به نمایندگی از مراقبان دیابت و سرطان های غیر انتفاعی و بسیاری دیگر با ارسال نامه ای به کنگره درخواست گسترش واجد شرایط برای پرداخت خانواده و پزشکی ترک برنامه به دنبال پوشش برای افراد در معرض خطر بالا برای سوء coronavirus عوارض و اعضای خانواده.

“این سیاست اجازه خواهد داد که کسانی که در بالاترین خطر ابتلا به باقی می ماند خانه برای مدت زمان COVID-19 همه گیر و کمک خواهد کرد که اطمینان از سلامت و ایمنی” در این نامه به عنوان خوانده شده.

در حال حاضر این گروه پرداخت و گفت: خانواده پزشکی ترک کمک می کند تا فقط آن دسته از افرادی که با کودکان یا بزرگسالان معلول که مدارس محلی و یا به طور منظم ارائه دهندگان مراقبت های بسته شده با توجه به همه گیر.

افرادی که توصیه شده است توسط مقامات بهداشتی به ماندن در خانه هستند واجد شرایط برای فقط دو هفته از پشتیبانی مالی و حمایت از گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی نامه خود ادامه داد.

“این مکان افرادی که زندگی می کنند با شرایط بهداشتی قابل توجهی مانند فیبروز کیستیک, سرطان, دیابت, بیماری قلبی, پیوند اعضا سلول داس و دیگران با یک ویرانگر انتخاب: محل سلامت خود و یا عزیزان خود را سلامت در خطر رفتن به محل کار و یا از دست دادن شغل خود را در دسترس نباشد.”

سازمان ها می خواهم به پرداخت خانواده-ترک واجد شرایط گسترش و شامل هر کسی است که توصیه خود و یا دکتر در خانه بمانند چرا که از یک بیماری جدی در سلامتی. آنها همچنین به دنبال گسترش واجد شرایط بودن و یا سایر حمایت های مالی برای هر کسی است که گفته شده توسط یک دکتر به خانه باقی می ماند چرا که یک عضو خانواده یک بیماری است که آنها را در خطر جدی است.

این گروه همچنین می خواهم برای دیدن ادامه پرداخت را ترک کنند تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان یک تهدید جدی و امیدواریم که آنها هر گونه گسترش یافته پرداخت می شود-ترک برنامه را به درخواست کارفرمایان از همه ابعاد و نه فقط آنهایی که بزرگ است.

گسترش مراقب کمک “کمک خواهد کرد که فوق العاده” گفت: Scarpelli که گفت: او چهره افزایش coronavirus خطر به دلیل نوع 1 دیابت است. “ما ماندن در منزل و از آنجا که ما واقعا نیاز به ماندن در خانه.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im