برخی ققنوس خانواده دریافت عذرخواهی خود را از مدرسه منطقه در شب چهارشنبه.

“ما بسیار متاسف” لری هفته سرپرست ققنوس مدرسه ابتدایی منطقه نوشت: به پدر و مادر است.

مرکزی ققنوس منطقه مدرسه فرار کردن از وعده های غذایی رایگان برای کودکان “در دقیقه” تقریبا در هر سایت با توجه به توجه داشته باشید.

“این بسیار به چالش کشیدن بار چون ما فقط باید مواد غذایی بسیار و تقاضا بالا است,” او نوشت.

یاقوت پرز یک پدر و مادر دو بچه ها راه می رفت و دست خالی از گارفیلد ابتدایی در روز چهارشنبه یک ساعت به مدرسه را انتخاب کنید تا پنجره. وعده های غذایی به عنوان یک میان وعده برای دخترش او گفت که سالم اشتها.

او می داند که وعده های غذایی هستند حتی مهم تر برای دیگر ققنوس کودکان و نوجوانان.

“گاهی اوقات تنها وعده غذایی که آنها قادر به دریافت از مدرسه” او گفت:.

مناطق در سراسر کشور در حال خدمت به وعده های غذایی به میلیون ها نفر از کودکان هر روز در حالی که مدارس تعطیل هستند شامل گسترش COVID-19.

حدود 350,000 کودکان در آریزونا مبارزه با گرسنگی, ساخت وعده های غذایی آنها در مدرسه حیاتی برای سالم ماندن با توجه به تغذیه امریکا است. مدارس در آریزونا خدمت کرده اند بیش از 415,000 وعده های غذایی پس از مارس 15, هنگامی که استاندار دستور داد که مدارس را با توجه به آریزونا وزارت آموزش و پرورش.

اما در خدمت بسیاری از وعده های غذایی در حالی که محدود کردن تماس عظیم لجستیکی انجام است. و بسیاری از مدارس هرگز با آن روبرو چنین طولانی بسته شدن.

برخی در حال تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است.

مسا مدارس دولتی بزرگترین منطقه در کشور با بیش از 60 ، 000 دانش آموزان را در مقیاس خود خدمات غذا از پنج روز در هفته به سه نفر از نگرانی بیش از عرضه است.

اسکات تامپسون منطقه دستیار سرپرست برای کسب و کار و خدمات پشتیبانی گفت: این منطقه تا به حال به تغییر به یک سیستم حفظ می تواند برای بقیه سال تحصیلی.

“ما می دانیم که مردم واقعا شمارش ما برای این غذا و ما می خواهیم به انجام این کار, اما ما باید آن را در راه است که ما می توانید مدیریت و حفظ,” او گفت:.

اگر شما محلی منطقه است که از وعده های غذایی شما می توانید در اینجا برای پیدا کردن هر مکان در دولت خدمت به وعده های غذایی برای کودکان است. مناطق تنها ارائه وعده های غذایی برای کودکان, اما کودکان لازم نیست به ثبت نام در آن منطقه.

خانواده ها همچنین می توانید انتخاب کنید تا مواد غذایی در مواد غذایی محلی بانک ها اگر چه وجود داشته است گزارش ها از صف های طولانی در کسانی که در روز های اخیر.

در خدمت مواد غذایی به یک چالش جدید

مدرسه, تغذیه, کارکنان, نیست, تغذیه کودکان و نوجوانان راه آنها استفاده می شود به, و تامپسون گفت.

“هنگامی که ما در حال تغذیه هزاران نفر از کودکان و نوجوانان ما اجرا از مسائل سریع,” او گفت:.

برای به حداقل رساندن تماس بین مدرسه و کارکنان و خانواده های آینده برای وعده های غذایی مدارس ارائه مواد غذایی بسته بندی شده به رفتن. این بدان معناست که مواد غذایی است که به راحتی در پرتاب یک کیسه مانند کره بادام زمینی و ساندویچ ژله, حبوبات, جعبه و نوزاد هویج.

ساده ترین نوع از مواد غذایی را شامل است و آماده یک تغییر بزرگ از مواد تشکیل دهنده برای صبحانه و ناهار مواردی که مدارس در حال حاضر در زنجیره تامین. در حال حاضر هر منطقه در کشور است که به طور ناگهانی رقابت برای مواد غذایی آماده که بدان معنی است که عرضه محدود است.

“ما به طور کامل تغییر مدل چگونه ما در خدمت کودکان و نوجوانان” تامپسون گفت. “محصولات و انواع آیتم هایی که ما نیاز داریم به شدت تغییر یک شبه. و این واقعا برای همه در سراسر کشور است.”

مسا را به هر کودک یک صبحانه و ناهار در روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه شروع مارس 13. اما او گفت: اگر بیشتر به مواد غذایی می آید از طریق آنها به کودکان وعده های غذایی برای چند روز.

اگر اعضای جامعه می خواهیم برای کمک به آنها باید به مواد غذایی محلی بانک تامپسون گفت. بانک های مواد غذایی مانند ایالات بانک مواد غذایی در حال تهیه تلاش خانواده ها با شام و غذا برای تعطیلات آخر هفته.

مقامات از بانک های مواد غذایی می گویند پول ارجح است, اهدای, به طوری که آنها می توانید خرید آنچه آنها نیاز دارند در مقادیر بزرگتر.

که وجوه رایگان وعده های غذایی مدرسه?

دريافت بودجه از طریق دولت فدرال است.

در طول بسته شدن مدارس منطقه در حال خدمت به مواد غذایی از طریق وزارت کشاورزی ایالات متحده در تابستان مواد غذایی خدمات برنامه است که به طور معمول می پردازد برای مدارس به ادامه به ارائه خدمات رایگان صبحانه و ناهار در طول ماه های تابستان اما همچنین اجازه می دهد تا برای مدرسه-سال توزیع در مواقع اضطراری.

مدارس سفارش غذا و پس از آن دریافت بازپرداخت از طریق برنامه.

ملیسا کانر دانشیار سرپرست بهداشت و تغذیه با آریزونا وزارت آموزش و پرورش گفت: به دلیل قوانین انعطاف پذیر برای چه غذایی مدارس می تواند در خدمت توزیع کنندگان می تواند کمک به حل مشکلات عرضه با ارائه تعویض. برای مثال در یک منطقه می توانید با استفاده از یک نوع از ناهار گوشت ساندویچ آن را نمی کند به طور معمول استفاده کنید.

او گفت: توزیع کنندگان در حال کار به محوری از مواد تشکیل دهنده طبیعی و کمک به مدارس پیدا کردن راه های جدید برای تامین وعده های غذایی.

این مدرسه بسته خواهد شد و چند ماه گذشته بر خلاف زمانی که مدارس بسته و برای یک هفته در سال 2018 برای #RedForEd. و سپس مدارس خواهد بود انتظار می رود به ادامه به ارائه وعده های غذایی رایگان از طریق تابستان به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد.

“این بیماری همه گیر نمی افتد تحت عادی خود را از اورژانس و آن را به مدت طولانی,” او گفت:. “این چیزی است که باعث برخی از سرخوردگی در جامعه است.”

کمبود نیروی انسانی

مدارس از جمله مسا نیز مبارزه با کمبود نیروی انسانی. کارکنان پدر و مادر بیش از حد و نمی تواند پیدا کردن مهد کودک تامپسون گفت. دیگر کارکنان در گروههای در معرض خطر و نمی تواند در معرض خطر احتمالی قرار گرفتن در معرض coronavirus.

مناطق در سراسر ایالات متحده در حال دست و پنجه نرم کردن با خطرات درگیر در خدمت بسیاری از مردم مواد غذایی در هر روز است. قرار گرفتن در معرض به کروناویروس یک احتمال است.

یک منطقه در کانزاس مجبور شد برای جلوگیری از وعده غذایی خود برنامه پس از یک کارمند آزمایش مثبت است. دیترویت سیستم مدرسه نیز متوقف شد برای یک دوره کوتاه از زمان و سپس دوباره راه اندازی شود, کسی که پس از آزمایش مثبت است.

تامپسون گفت که او آگاه از هر مسا کارمند که دارای قرارداد coronavirus.

و خدمات مواد غذایی است که فقط یک موضوع را در یک لیست طولانی از چالش های جدید برای مدیران مدرسه مانند تامپسون.

هر منطقه رهبر است, او گفت: “تلاش برای کشف کردن که چگونه به دوباره اختراع تقریبا همه چیز را ما انجام می دهیم.”

در حالی که کار برای تغذیه کودکان آنها نیز در تلاش برای اجرای برنامه های آموزشی آنلاین. این بدان معناست که نه تنها معلمان آموزش نحوه برگزاری کلاس های زوم و یا ایمیل کار می کنند اما این منطقه در تلاش است تا شکاف بین بچه ها که دسترسی به منابع مانند لپ تاپ و اینترنت و بچه ها که نمی کنند.

“این یک چالش بزرگ است و شما می دانید من آن را بسیار جدی از آنجا که من می دانم که چقدر مهم است,” او گفت:.

دولت آموزش و پرورش مقامات برآورد نیاز دانش آموزان بیش از 100,000 لپ تاپ.

بیشتر ققنوس مجلسی بنیاد در حال اجرا است یک لپ تاپ درایو. هر کسی با یک لپ تاپ برای اهدا می توانید خاموش کردن دستگاه در یک محلی اطلاعات پزشکان فروشگاه.

رسیدن به خبرنگار در Lily.Altavena@ArizonaRepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im