به عنوان یک ابر سیاه از سوختن آسفالت افزایش بیش برتر در مارس 2018 نفت, پالایشگاه, آتش, نزدیک به 100 تن از گازهای گلخانه ای گل رز با آن است.

برای کسانی که تولید گازهای گلخانه ای نیرومند و درشت هیکل انرژی را نصب آرایه های خورشیدی در دانشگاه ویسکانسین-برتر و کمک به ساکنان مبادله پیر چوب سوز, لوازم.

این نسخه مشخص شده در حل و فصل پیشنهادی با دولت فدرال و ایالت ویسکانسین پرونده در دادگاه فدرال در هفته گذشته. حل و فصل یک متمم به یک رسیده و در سال 2011 در دادگاه رسیدگی به موارد نقض قانون هوای پاک در پالایشگاه.

یک قاضی فدرال در مدیسون تصمیم خواهد گرفت که آیا به تصویب حل و فصل است.

به عنوان بخشی فعال از 400 میلیون دلار بازسازی از آتش آسیب دیده پالایشگاه حل و فصل نیز نیاز نیرومند و درشت هیکل به نصب تدابیر اضافی در اطراف آن هیدروژن فلوراید واحد. خطر هیدروژن فلوراید (HF) انتشار چند اتفاق رخ نداد — اساس برای نزدیک به کل تخلیه برتر به عنوان آتش نشان, مبارزه مارس 26 2018 آتش.

این پالایشگاه در انتظار بازگشایی در سال آینده و “بازسازی هزینه انتظار می رود به طور قابل ملاحظه ای تحت پوشش صدمه به اموال بیمه” شرکت گفت: در آن گزارش درآمد پنج شنبه.

در اینجا برخی از نکات کلیدی مطرح شده در این فصل:

هیدروژن فلوراید

ساکنان و مقامات خواست نیرومند و درشت هیکل برای جلوگیری از استفاده از هیدروژن فلوراید بسیار سمی شیمیایی است که می تواند تبدیل به یک کشنده ابر های گاز در بدترین سناریو اما جایگزین نیست “به صورت تجاری قابل دوام” کلگری, آلبرتا, شرکت مبتنی گفت.

حل و فصل خواهد نیاز به ارتقاء به تجهیزات و یا عملیات “به عنوان یک بهبود کلی به کسانی که در حال حاضر در محل.”

که شامل پیشرفته تشخیص نشت پشتیبان برگزاری مخزن نظارت تصویری و بیشتر آب کاهش اقدامات مانند کنترل از راه دور توپ آب.

خورشیدی

اگر حل و فصل تایید شده است به عنوان نوشته شده است, آرایه های خورشیدی با ظرفیت حداقل 440 کیلووات خواهد بود نصب در محوطه دانشگاه ویسکانسین-برتر که چندین مایل از پالایشگاه.

آرایه نیاز به حداقل 25 سال عمر. انتظار می رود برای جبران حدود 30 تن از انتشار گازهای گلخانه ای.

چوب سوز اجاق

در حل و فصل این پالایشگاه خواهد بود و نیاز به صرف “حداقل $290,000” در تخفیف, کوپن تخفیف و یا روش های دیگر برای کمک به ساکنان شمال غربی ویسکانسین جایگزین و یا مقاوم سازی ناکارآمد چوب سوز, لوازم.

انتظار می رود این پروژه به کاهش بیش از 280 تن گاز مونواکسید کربن ترکیب آلی فرار و ذرات.

آنچه منتشر شد

با توجه به حل و فصل این انفجار و آتش سوزی در پالایشگاه منتشر شد:

• 31.6 تن از ذرات

• 22.6 به 48.3 تن از ترکیبات آلی فرار

• 16.8 تن گوگرد دی اکسید

• 6.3 تن مونواکسید کربن

• 0.2 تن اکسیدهای نیتروژن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im