Sokol Blosser به راه اندازی اولین اورگان جعبه شراب تحت تکامل برچسب

دوندی تپه های سنگ., مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — Sokol Blosser کارخانه شراب سازی یکی از ویلامت دره پیشگام wineries تاسیس نزدیک به 50 سال پیش است و بالا بردن نوار با ایجاد تکامل جعبه شراب — اولین جعبه شراب از اورگان – مجموعه به کشتی در اواسط ماه جولای.

تکامل 2019 اورگان Pinot نوآر و تکامل 2019 شانس No. 9 ترکیب سفید بسته بندی خواهد شد در 1.5 لیتری جعبه که همچنین ویژگی جدید نگاه معاصر برای نام تجاری.


ادامه مطلب

“ما تصمیم گرفتیم برای به دست گرفتن لحظه ای به نوآوری گفت:” آلیسون Sokol Blosserمدیر عامل شرکت رئیس جمهور و نسل دوم Winegrower. “همه گیر اتحادش را تغییر بازی در هر راه ممکن است و ما به عنوان brainstormed out-of-the-box راه برای انطباق ما در واقع فرود آمد داخل جعبه. تولید جعبه شراب می دهد مشتریان ما شراب بزرگ در واقعا دوستانه قیمت نقطه و آن را نیز متناسب با ارزش اصلی ما از پایداری. تقاضای مصرف کننده برای کیفیت و ارزش در حال رشد است به طوری تکامل در یک جعبه حس می کند کامل.”

تکامل 1.5 L جعبه شراب یک گزینه ایده آل برای خاموش فرض خرده فروشان برای پاسخگویی به افزایش تقاضای مصرف کننده در یک سرعت در حال گسترش رده. “این ارائه جدید است و همگام کاملا با دو انفجار ها در خرده فروشی: ultra-premium شراب از اورگان و شراب در یک جعبه. این همان است که با کیفیت بالا و شراب است که مصرف کنندگان می دانیم و عشق در بطری های شیشه ای و در حال حاضر در دسترس در راحت و پایدار فرمت است که باقی می ماند تازه تا 30 روز” اضافه شده Sokol Blosser.

نه فقط یک هوشمند مناسب برای خرده فروشی این قالب نیز برای رستوران ها که در حال بازگشایی و/یا ارائه حمل کردن وعده های غذایی. رستوران را درک خواهد کرد که آنها را ارائه می دهند شراب بزرگ شیشه ای با خطر کمی از ضایعات و برای کسانی که به ارائه وعده غذایی خانواده می پردازد و دیگر خلاق منوی ارائه شده را خارج و 1.5 لیتری جعبه شراب طبیعی است علاوه بر این به کسانی که سفارشات.

تکامل جعبه شراب از ویژگی های نام تجاری جدید
در همان زمان Sokol Blosser را معرفی نام تجاری جدید برای تکامل به تأمل بیشتری نگاه معاصر است که متناسب با شخصیت نام تجاری و تجدید نظر به تکامل هسته مشتریان.

“تکامل یک بازی سرگرم کننده و هوشمندانه شخصیت – و نه بر خلاف ما مصرف کنندگان اصلی — و این است همه چیز در مورد ساخت بیشتر از زندگی لحظات” اضافه شده Sokol Blosser. “هدف ما با تکامل همواره برای تولید مقرون به صرفه و خوشمزه, نزدیک شراب است که می تواند بخشی از مشتریان ما زندگی آسان در صفحه اصلی به یک سفر کمپینگ و یا یک جشن ویژه. این نگاه تازه از جعبه به ارمغان می آورد شخصیت خود را به زندگی است. به علاوه تکامل نام تنهایی فریاد ‘تازگی” و ” گام بعدی چیست؟’ و در این مورد — چه در آینده است اورگان برای اولین بار جعبه شراب است.”

در همراهی با Sokol Blosser را تعهد به پایداری تکامل جعبه را کاهش تاثیر بر محیط زیست در بسته بندی قابل بازیافت مقوا و جعبه آن نیز برابر کاهش انتشار کربن. با توجه به 2010 ارزیابی چرخه عمر مطالعه راه اندازی شده توسط الکل انحصارات در سوئد و نروژ, 1.5 L جعبه شراب محصول تولید خواهد شد حدود 1/3 از کلی تاثیر محیط زیست در طول چرخه به عنوان در مقایسه با 750 میلی لیتر بطری شیشه ای.

Sokol Blosser تبدیل به یک شریک در کالیفرنیا به بسته بندی آن 1.5 L تکامل جعبه بنابراین در حالی که هر دو شراب شامل میوه از ویلامت ولی نه از نظر قانونی می تواند شامل این آوا نام در بسته. تکامل Pinot نوآر با 25 دلار SRP خواهد بود اورگان-appellated و خوش شانس شماره 9 از ترکیب سفید با 18 دلار SRP خواهد بود آمریکا-appellated. هر دو شراب ادامه خواهد داد تا در دسترس در 750 میلی لیتر بطری به عنوان به خوبی و بطری را از ویژگی های نام تجاری جدید تا پایان سال 2020 و اوایل 2021.

در مورد تکامل & Sokol Blosser کارخانه شراب سازی
تکامل یکی از دره ویلامت ترین تکاملی شراب مارک های ایجاد شده توسط سوزان Sokol Blosser در سال 1998 او به عنوان جستجو برای یک شراب سفید که نور و روشن و مناسب برای تند, مرزه طعم از فیوژن مواد غذایی روند از روز است. که شراب شد تکامل خوش شانس No 9, سفید, مخلوط جادویی مخلوط نه varietals که هنوز فن های مورد علاقه. از آن پس تکامل تکامل یافته است (جناس در نظر گرفته شده!) شامل Pinot Noir, Chardonnay شراب سفید قرمز مخلوط کرده و چندین شراب گازدار. تکامل بخشی از Sokol Blosser خانواده از شراب مستقر در داندی, اورگان. Sokol Blosser گواهی B پارسیان (پس از 2015) است و تنها کارخانه شراب سازی در ایالات متحده به دریافت دو “بهترین جهان” جوایز از B پارسیان در سال 2019. یک چند نسل خانواده کسب و کار و در حال حاضر تحت سرپرستی از خواهر و برادر الکس Sokol Blosser (شراب) و آلیسون Sokol Blosser (مدیر عامل) Sokol Blosser خود را جشن می گیرند 50امین سالگرد در 2021. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید EvolutionWine.com یا SokolBlosser.com.

تماس با ما: لیز Barrett
[email protected]
(312) 446-6945

منبع Sokol Blosser کارخانه شراب سازی

لینک های مرتبط

http://SokolBlosser.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im