دولت مدیریت اضطراری مقامات سرزنش یک مسئله نرم افزار برای تلفن های همراه به اشتباه از دریافت یک “تخلیه در حال حاضر” منظور در بسیاری از استان ها از شرق و مرکزی به شمال مینه سوتا است.

پیام رفت در 7:52 صبح چهارشنبه و گفت: “هشدار اضطراری در این منطقه تا 8:06AM CST تخلیه در حال حاضر HSEM سنت P” قبل از برش ،

دریافت کنندگان شد و گفت: “در عرض 10 دقیقه” بود که هیچ تخلیه دستور گفت: بروس گوردون سخنگوی وزارت امور خارجه از ایمنی عمومی (DPS).

این پیام بخشی از یک هفتگی و آزمون در نظر گرفته نمی شود فرستاده شده به مردم توسط دولت و ایمنی امنیت و مدیریت اضطراری بخش دریافت شد بر روی تلفن های همراه در نقاط Aitkin, کارلتون, Cass, ایتاسکا کاج و سنت لوئیس شهرستان.

همچنین مردم با دستگاه های تلفن همراه که در نزدیکی این شهرستان نیز ممکن است دریافت آزمون پیام داگ نویل یکی دیگر از آوارگان گفت پنج شنبه. چرا که پیام ارسال شد بیش از برج های سلولی که ارسال سیگنال است که فراتر از سخت county مرزهای.

حداقل یک نفر دور از اذعان منطقه گزارش گرفتن این هشدار در حالی که جریان های محلی و شبکه های تلویزیونی بیش از YouTube.TV.

راب Martinson از Chanhassen گفت که او شنیده screeching و beeping برای تلفن های موبایل و پس از آن دیدم که این کلمات پیمایش در سراسر بالای صفحه نمایش خود را:

“مدنی سازمان صادر کرده است که تخلیه فوری متوجه زیر در استان ها یا مناطق: Aitkin, MN, در 7:51 AM در فوریه 5, 2020 موثر تا 8:06 AM. پیام از KARE.”

پس از آن آمد یک صدای خودکار است که تکرار کلمات به عنوان آنها لوپ ، آن را 30 ثانیه از حالت آماده باش قبل از شروع صدای توضیح داد که تنها یک هفته تست.

به همین دلیل این پیام را تضعیف و “بررسی مقدماتی از این حادثه نقاط به نرم افزار موضوع” نویل گفت. “این پیام را به درستی مشخص شده به عنوان یک تست داخلی اما این نرم افزار به رسمیت نمی شناسد پیام به عنوان یک آزمون است.”

امنیت و مدیریت اضطراری است که کار کردن با فروشنده به اطمینان حاصل شود که سیستم درست کار می کند, او گفت:. علاوه بر این آژانس ما اجرای مراحل به “سه گانه-بررسی [که] نرم افزار تست تنظیمات در حال اجرا در پس زمینه در حال کار به درستی.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de