سوکت تلفن همراه اعلام تغییر به یک نشست مجازی با فرمت برای سال 2020 نشست سالانه سهامداران

نیوآرک, کالیفرنیا., 18 مه سال 2020 /PRNewswire/ — سوکت Mobile, Inc. (نزدک: SCKT) پیشرو مبتکر از ضبط داده ها و ارائه راه حل برای افزایش بهره وری امروز اعلام کرد یک تغییر در قالب آن نشست سالانه سهامداران از حضوری به مجازی-تنها. با توجه به سلامت عمومی تاثیر coronavirus (COVID-19) همه گیر و به حمایت از سلامت و رفاه ما سهامداران و کارکنان و خانواده های این شرکت را برگزاری آن در نشست سالانه در یک نشست مجازی با فرمت تنها. همانطور که قبلا اعلام, نشست سالانه برگزار خواهد شد در روز شنبه, مه 27 سال 2020 در 10:30 am PST.

به عنوان شرح داده شده در این شرکت پروکسی مواد قبلا توزیع شده برای نشست سالانه سهامداران در پایان کسب و کار در مارس 23 سال 2020 (رکورد تاریخ) مجاز به حضور و شرکت در نشست سالانه. برای شرکت در مجازی نشست سالانه سهامداران نیاز به ارسال یک ایمیل به شرکت رئیس امور مالی ژائو لین در [email protected]. درخواست باید شامل 16 رقمی شماره کنترل از پروکسی کارت رای دهی.

پخش از جلسه ضبط در دسترس خواهد بود برای یک سال در: https://www.socketmobile.com/about-us/investor-relations/stockholder-meeting-information

در مورد سوکت Mobile, Inc.
سوکت تلفن همراه پیشرو در ارائه دهنده ضبط داده ها و ارائه راه حل برای افزایش بهره وری در نیروی کار بسیج. سوکت تلفن همراه درآمد رانده است با به کارگیری از برنامه های شخص ثالث است که ادغام سوکت تلفن همراه را بی سیم اسکنر بارکد و تماس NFC reader/نویسندگان. تلفن همراه برنامه های کاربردی و سرویس تخصص خرده فروش در زمینه خدمات حمل و نقل و تولید بازارهای اصلی درآمد رانندگان است. سوکت تلفن همراه دارای شبکه ای از هزاران نفر از توسعه دهندگان که با استفاده از آن نرم افزار ابزار توسعه دهنده برای اضافه کردن پیچیده ضبط داده ها به تلفن همراه خود و برنامه های کاربردی. سوکت تلفن همراه است که مقر آن در نیوآرک, کالیفرنیا. و می توان در رسید +1-510-933-3000 یا www.socketmobile.com. دنبال سوکت تلفن همراه در Facebook و Twitter @socketmobile و عضویت در SocketTalk این شرکت در وبلاگ رسمی.

سوکت تلفن همراه سرمایه گذار تماس:
ژائو لین
رئیس امور مالی
510-933-3016
[email protected]

سوکت یک علامت تجاری ثبت شده از سوکت تلفن همراه. همه علائم تجاری و نام های تجاری موجود در اینجا ممکن است کسانی از صاحبان مربوطه می باشند.
© 2020, سوکت تلفن همراه, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

منبع سوکت Mobile, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.socketmobile.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de