یک فعال زن متهم به اداره تامین اجتماعی و مراقبین اجبار او را به فروش او مسا خانه و پرداخت دولت فدرال نزدیک به $16,000 او مدیون است.

شارون Almendarez 60 و گفت: روال مراجعه به اداره سوشال سکیوریتی تبدیل به یک گیج کننده مصیبت است که محروم کردن او از او تنها اندوخته. در حال حاضر او را به مبارزه برای گرفتن خانه اش و یا حداقل به اندازه کافی پول برای خرید یکی دیگر بازگشت.

“من ویران شد. من از دست دادن خانه من. و من فکر کردم “این عادلانه نیست’ ” Almendarez گفت. “من باید گیر به آنچه من می دانستم که آنچه درست بود.”

مخلوط تا زمانی شروع شد که Almendarez گفت: امنیت اجتماعی رسمی در سپتامبر سال 2017 است که محل سکونت خود نشسته بود خالی بود چرا که او به طور موقت در یک روانی-مرکز درمانی با توجه به مصاحبه و سوابق.

رسمی تصمیم گرفت محل سکونت باید طبقه بندی شده به عنوان یک سرمایه گذاری ملک که باعث شد دولت برای انصراف از Almendarez ماهانه درآمد مکمل امنیت چک و تقاضای بازپرداخت هزار دلار در منافع.

امنیتی مکمل درآمد گسترش امنیت اجتماعی و پرداخت به افراد کم درآمد که غیر فعال هستند. هر کسی با دارایی های بالاتر از $2,000 نمی واجد شرایط برای مزایای مکمل.

اما اقامت اولیه قرار بود از مطالعه حذف از دارایی کل با توجه به امنیت اجتماعی, قوانین و مقررات.

Almendarez به دنبال کمک از Terros سلامت مورد کارگران که به دلیل روان-سلامت حکم دادگاه — نظارت بر او را مسکن قرار دادن مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات آژانس. او همچنین در خواست راهنمایی از پایه و اساس زندگی ارشد کارکنان که اجرای این گروه در خانه او زندگی می کند.

به جای کمک به او درخواست فایل با امنیت اجتماعی Almendarez گفت: مسئولان با Terros سلامت پایه و اساس زندگی ارشد دولت تحت فشار او را به سرعت به فروش محل سکونت خود را به دست آوردن مجدد او مزایای.

مطمئن نیستید از گزینه های دیگر Almendarez به فروش می رسد محل سکونت برای ما زشت خرید خانه زیر ارزش بازار, Maricopa County سوابق نشان می دهد.

در حال حاضر که او آماده است به حرکت در خارج از گروه در چند ماه Almendarez نمی داند که در آن او زندگی می کنند.

‘یک وضعیت دشوار به در”

Terros سلامت کاهش یافته است مصاحبه درخواست با استناد به نگرانی های حریم خصوصی بیمار حتی اگر جمهوری گفت: شرکت Almendarez موافقت کرده بود به ثبت نام در یک حریم خصوصی چشم پوشی.

“ما واقعا قادر نیست به نظر” Terros سلامت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پگی چیس گفت.

در یک بیانیه کتبی تعقیب گفت: “این شرکت مکان بیشترین نگرانی در آن بيماران رفاه و پروتکل های در محل برای کمک به آنها حرکت چالش های آنها گاهی اوقات در برخورد با سازمان های دولتی از جمله اداره امنیت اجتماعی است.”

Terros سلامت با دقت بررسی شکایات بیمار “به بررسی کنید که کارکنان را به دنبال داشته كاربردي پروتکل ها و روش های,” او اضافه شده است.

رئیس بنیاد برای ارشد زندگی که در آن Almendarez در حال حاضر زندگی می کند گفت: این سازمان مسئول به دلیل Terros سلامت به کار گرفته او را casework.

“این یک وضعیت دشوار بود و او احساس او را به بی خانمان ترسناک است” پایه و اساس زندگی ارشد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تام ایگن گفت. “او روشن شده است در مورد تنها یک رزولوشن او را قبول کند. و من نمی تواند پیدا کردن جایی که ما تقصیر که ما مدیون او محل سکونت.”

Almendarez تبدیل به Arizona Republic تماس برای تیم عمل برای کمک به.

یک داوطلب کمک Almendarez در پر کردن یک درخواست تجدید نظر با تامین اجتماعی برای بهبود حداقل $25,575 او معتقد است که او بدهکار است. این سازمان تصمیم در حال بررسی است.

سردرگمی با اداره سوشال سکیوریتی

Almendarez گفت: یک سوء تفاهم در مورد وضعیت زندگی منجر به از دست دادن خانه خود را.

او تا به حال نقل مکان از محل سکونت خود و به یک خانه برای افراد کم توان ذهنی و عاطفی معلولیت در سال 2015 به دستور یک قاضی در طول یک پچ خشن در زندگی او است.

Almendarez معاملات با اضطراب شدید و ترس از مکانهای شلوغ یا ترس از ترک خانه و بودن در یک جمعیت در میان دیگر شرایط با توجه به مصاحبه ها و مدارک پزشکی.

Almendarez خانواده کردند و از محل سکونت خود و پرداخت هزینه ها به طوری که او می تواند بازگشت به آن را هنگامی که او بهتر بود. خانه هرگز اجاره, او گفت:.

محل سکونت شامل یک واشر و خشک کن. آن را نزدیک به یک فروشگاه مواد غذایی پارک و خانواده و دوستان است.

“این همه چیز من نیاز” Almendarez گفت.

اما در سپتامبر سال 2017 Almendarez شروع به فکر کردن در مورد فروش محل سکونت به پرداخت هزینه جراحی دندان, او گفت:.

او رفت و به یک امنیت اجتماعی با او Terros سلامت مورد مدیر برای پیدا کردن اگر او می تواند نگه دارید درآمد حاصل از فروش در یک ویژه نیازهای صندوق به طوری که او نمی خواهد بیش از امنیت اجتماعی را 2000 دلار دارایی های محدود و از دست دادن او ماهانه $735 مکمل امنیتی درآمد.

اما به جای پاسخ دادن به سوال امنیتی اجتماعی و رسمی به او گفت: محل سکونت باید گنجانده شده اند در دارایی های خود را از ابتدا و او را گزارش آن به آژانس Almendarez گفت.

Almendarez دریافت نامه ای از امنیت اجتماعی بیان کرد او درآمد مکمل امنیت خواهد بود لغو شد و او مجبور به بازگشت $15,870 قبلی مزایای دولت اسناد و مدارک نشان می دهد.

اما امنیت اجتماعی ممکن است اشتباه کرده اند.

قانون فدرال نیاز به اقامت اولیه به خارج از دارایی محاسبات حتی اگر یک فرد غایب است تا زمانی که فرد در نظر دارد به حرکت به عقب.

“خانه یک فرد بدون در نظر گرفتن ارزش یک حذف منابع” امنیت اجتماعی, قوانین و مقررات دولت است. “غایب مالکیت در بیش از یک محل اقامت … فرض کنیم که اتهام اصلی این فرد در اصل محل اقامت … که اگر غایب او در نظر دارد به بازگشت.”

اگر امنیت اجتماعی رسمی تا به حال به دنبال قانون Almendarez گفت: او می خواهم که قادر به نگه داشتن محل سکونت خود را بدون از دست دادن مزایای.

امنیت اجتماعی را “خانه طرد” اجازه می دهد تا یک کم درآمد فرد معلول برای دریافت مکمل امنیتی درآمد در حالی که داشتن یک خانه و یک ماشین بدون در نظر گرفتن خانه یا ماشین ارزش ققنوس ناتوانی وکیل کیل Roeschke گفت: جمهوری.

“روند تفکر است که با رفاه-سبک نفع آنها انتظار دارند شما به اگزوز تمام وجوه دیگر قبل از اینکه شما را در این کمک های مالی برای زندگی” Roeschke گفت. اما “آنها اجازه می دهد شما را به یک خانه و آنها واقعا نمی مراقبت در مورد ارزش خانه است.”

در برخی موارد فردی که اقامت در یک بیمارستان یا خانه سالمندان تحت پوشش مدیکید رد می شود مزایای تامین اجتماعی Roeschke گفت. اما پایه و اساس زندگی ارشد گروه اصلی مجاز نیست به عنوان یک مرکز پزشکی اگان گفت.

آن را برای تلفن های موبایل مانند امنیت اجتماعی ساخته شده است یک اشتباه Roeschke گفت.

اما حتی اگر امنیت اجتماعی درست بود به تعداد Almendarez خانه در دارایی های Roeschke گفت: او ممکن است واجد شرایط برای چشم پوشی از مشکلات بنابراین او مجبور به پرداخت $15,870.

‘یک مشکل واقعی من امیدوار به رفع’

ناراحت نامه از امنیت اجتماعی را تهدید به قطع او منافع در سپتامبر سال 2017 Almendarez خواسته Terros سلامت مدیر مورد را به دفتر محلی به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری پزشکی و تامین اجتماعی سوابق.

Almendarez ثبت یک درخواست تجدید نظر.

او آشنا نبود با مقررات خاص مانند “صفحه اصلی خروج” Almendarez گفت. بنابراین به جای او توضیح داد که او زندگی می کردند در یک خانه گروهی که او بر این باور اجتماعی مقامات امنیتی تا به حال اشتباه در طول جلسه.

این Terros سلامت مورد مدیر که رفت و با او به پرونده درخواست تجدید نظر به نظر نمی رسد به درک وضعیت با توجه به نزدیک به یک دوجین گزارش های پزشکی ساخته شده توسط مقامات با Terros بهداشت و پایه و اساس زندگی ارشد.

این Terros سلامت مورد مدیر نگه داشته و اصرار دارد که Almendarez نیاز به صحبت کردن با امنیت اجتماعی مورد خاص-نیاز به اعتماد صندوق گزارش ها نشان می دهد.

Almendarez رشد نا امید و مضطرب به عنوان او تلاش برای توضیح به صورت کارگر است که او می خواست به پرونده تامین اجتماعی درخواست Terros سلامت کارکنان اشاره کرد.

این مدیر مورد به نظر نمی رسد به این سوال که آیا آن را مناسب برای Almendarez به از دست دادن خانه خود را با توجه به یادداشت ها. او به نظر می رسید به قلم مو کنار Almendarez نگرانی خواستار “قبل از اشغال” “تونل متمرکز” و “تثبیت” در از دست دادن محل سکونت خود و منافع.

Almendarez گفت: ترس واقعی بودند نه علائم بیماری او.

“من باور نمی کنم این را به یک وسواس” Almendarez گفت: جمهوری. “این یک مشکل واقعی من به امید رفع است.”

این Terros سلامت مدیر مورد نوشت: در این گزارش که به او پیشنهاد تماس با یک وکیل. اما Almendarez گفت که او تا به حال در تماس با وکلای متعدد که کاهش یافته است را مورد او.

در این نشست تامین اجتماعی کارمند گفت Almendarez او در آستانه از دست دادن او مقررى ماهانه, مورد, مدیر, یادداشت نشان می دهد. دولت رسمی توصیه می شود Almendarez ارزیابی برای محل سکونت خود.

نه مورد مدیر و نه امنیت اجتماعی کارکنان دستور Almendarez برای فروش محل سکونت خود با توجه به سوابق پزشکی. اما Almendarez گفت: مفهوم روشن بود.

“هیچ کس پیشنهاد هر چیزی من می توانم انجام,” او گفت:. “من تا به حال هیچ درآمد ، من احساس عجله. آن را گیج کننده برای همه است.”

“من واقعا مضطرب’

زمانی که Almendarez دریافت نامه ای از امنیت اجتماعی انکار او درخواست تجدید نظر او شروع به وحشت.

“کسی که نیست را برای اولین بار تصمیم به طور کامل شما را بررسی شمسی مورد از جمله هر گونه حقایق جدید ما را دریافت” انکار نامه از تامین اجتماعی گفت:. “ما قادر به تایید خود را درخواست تجدید نظر از آنجا که شما یک خانه است که شما در حال حاضر زندگی می کنند و یا قصد دارید در حال حرکت به عقب است.”

Almendarez گفت: او بخواهد در حال حاضر که او تا به حال به دادگاه تجدید نظر دوباره استدلال او قصد بازگشت به محل سکونت. اما او نمی دانست که چگونه او گفت:.

“همه جا من این بود که در یک خم” Almendarez گفت. “آنها به من احساس مانند نوعی از رفاه تقلب. آنچه که من در تلاش بود برای انتقال به آنها کار نمی کند. من نیست که هر کسی به نمایندگی از من است.”

Almendarez بعدی به دنبال کمک از یک پایه و اساس زندگی ارشد مشاور و Terros درمانی پرستار پزشک.

پایه و اساس زندگی ارشد مشاور اشاره کرد و در گزارش پزشکی که Almendarez ء و hyperventilated او به عنوان مشاور در مورد تامین اجتماعی لغو ماهانه خود بهره مند چک چرا که او متعلق به یک ملک.

“(Almendarez) بیان شده است که او بسیار مضطرب به عنوان او تلاش برای انجام کار درست با افشای به تامین اجتماعی و درخواست برای کمک به” مشاور نوشت.

مشاور گفت Almendarez او “در حق” اما او بود که “انجام کار درست” با توجه به گزارش. مشاور اضافه شده است که او نمی تواند “توصیه هایی را در مورد اموال خود را.”

اما Almendarez به یاد مشاور جیبش تلفن او تماس گرفته شده و صرفه جویی در آریزونا خانه و ما زشت خرید خانه پس Almendarez می تواند ترتیب فروش اگر چه مشاور نوشتن نیست که در یادداشت ها.

مشاور گفت Almendarez به عمل تنفس برای کاهش استرس, این گزارش گفت:.

Almendarez دیدم Terros درمانی پرستار پزشک روز بعد.

Almendarez توضیح داد که او بر این باور او در خطر از دست دادن او تامین اجتماعی و مزایای پزشکی و لگد روانی-مرکز بهداشت اگر او نمی فروش محل سکونت خود با توجه به گزارش پزشکی.

“من واقعا خوشحالم که شما در این زمان. من واقعا مضطرب است. آن را در مورد امنیت اجتماعی” Almendarez گفت: پزشک پرستار با توجه به یادداشت ها.

“مقدار زیادی از اضطراب در مورد این و در حال حاضر برنامه ریزی برای فروش محل سکونت برای هر چیزی من می توانم'” پرستار پزشک نوشت. “او نمی خواهید به از دست دادن او (پزشکی) و قرار دادن در خانه است.”

Almendarez پرسیدم پرستار پزشک به مراجعه به یک وکیل, گزارش پزشکی نشان می دهد اما معلوم نیست اگر که اتفاق افتاده است.

Almendarez به نام امنیت اجتماعی مقامات در ققنوس و نزدیکی واشنگتن به دنبال کمک های زننده با موفقیت و به او گفت:.

فروش خانه

یک ماه پس از یادگیری این مشکل Almendarez تصمیم گرفت او تا به حال هیچ انتخاب دیگری.

او به فروش می رسد محل سکونت خود را برای ما زشت خرید خانه برای حدود $34,000 کمتر از نیمی از ارزش بازار در زمان $72,000 با توجه به Zillow. محل سکونت فروخته شد در سال 2019 برای $74,500 با توجه به Maricopa County Assessor ،

او مبلمان و اموال بودند بريدن دور Almendarez گفت.

Almendarez نگران کرده بود در مورد فروش خانه در زیر ارزش بازار به دلیل امنیت اجتماعی, قوانین و مقررات دولت یک فرد ممکن است رد صلاحیت از مکمل امنیتی درآمد و لگد پزشکی تا سه سال برای فروش و یا دادن دور یک دارایی کمتر از ارزش منصفانه بازار.

او نوشت: به Maricopa County Assessor قبل از فروش به درخواست او بی ارزش بود اما موفق نشد سوابق نشان می دهد.

Almendarez ملاقات کرد و در مدت کوتاهی پس از فروش با دو Terros سلامت مورد مدیران و پایه و اساس زندگی ارشد خانه مدیریت که دوباره به نظر می رسید دچار سوء تفاهم وضعیت و نقد او پریشانی.

“شارون به اشتراک گذاشته است که او انجام شده است مدارک برقراری تماس به پیدا کردن یک محل برای خرید محل سکونت خود. او در بر داشت یک محل است که او خرید خانه (ما زشت خرید خانه)” در این گزارش اشاره کرد. “(او) می تواند به توقف صحبت کردن در مورد بیمه و تامین اجتماعی درآمد. او مبارزات (با) بینش چگونه شدید این ممکن است تا آنجا که او باقی مانده” در گروه صفحه اصلی.

به عنوان به زودی به عنوان Almendarez دریافت درآمد حاصل از فروش او پرداخت امنیت اجتماعی است.

او نوشت: یک چک شخصی برای $15,870 در اکتبر سال 2017 در مراجعه به دفتر محلی با Terros سلامت مورد, مدیر, با توجه به مدارک پزشکی و یک رسید.

این مدیر مورد اشاره کرد که دوباره Almendarez بود “قبل از اشغال” با این وضعیت. Almendarez “فاقد بینش و داوری در ساخت تصمیم گیری های مالی” مورد مدیر نوشت.

“من در واقع می دانستم که این یک اشتباه بود’

پس از سکونت فروش Almendarez صرف یک سال و صرف درآمد حاصل از پایین به 2000 $برای تبدیل شدن به واجد شرایط دوباره برای مکمل امنیتی درآمد.

در مورد $16,000 باقی مانده بود پس از بسته شدن هزینه ها و پرداخت تامین اجتماعی, بانک سوابق نشان می دهد.

Almendarez بیش از آن سال صرف در مورد $5,600 در مواد غذایی و سایر هزینه های شخصی در مورد $4,600 در دندانپزشکی و مراقبت از چشم و حدود 4,100 در اتاق و هیئت مدیره در پایه و اساس زندگی ارشد.

در اکتبر 2018, Almendarez بود قادر به بازگرداندن او تکمیلی مزایای چون او را در بودجه کاهش یافته و به حدود 2000 دلار با توجه به بانک ،

اما وقتی که او رفت و به درخواست, امنیت اجتماعی کارمند متعجب و متحیر به نظر می رسید که Almendarez توصیف آنچه اتفاق افتاده است با محل سکونت او گفت:. او توضیح داد: “خانه طرد” اصل است.

او گفت: “من باید تا به حال به فروش اگر من در یک زندگی (روانی-سلامت) مرکز” Almendarez گفت. “این اولین بار بود که من در واقع می دانستم که این یک اشتباه بود.”

Almendarez رفت و به دنبال کمک یک بار دیگر.

او فرستاده Terros سلامت استاد راهنما توضیح آنچه اتفاق افتاده اما نمی توانید در هر نقطه با درخواست Almendarez گفت.

“من معتقدم که این کل چیزی بود که ناخواسته شرایطی در قسمت همه, اما من نیاز به کمک! من امیدوار هستم که کسی که در (Terros) است واجد شرایط برای کمک به من,” Almendarez نوشت: به استاد راهنما. “من از دست داده اند و همه چیز را با آنچه به نظر می رسد یک اشتباه است. من نمی دانم چه باید بکنید. لطفا راهنمایی کنید من است.”

او زد و به دیوارهای آجری با محلی وکلا آریزونا بازرس این Maricopa County Public امانتی و آریزونا, دادستانی کل, او گفت:. غیر انتفاعی ناتوانی قانون گروه گفت Almendarez آیا این منابع به نمایندگی از او در دادگاه اما به او مشاوره در مورد چگونه به درخواست امنیت اجتماعی به بازگشایی پرونده و معکوس تصمیم گیری اولیه بر اساس یک نامه.

در کنگره ایالات متحده رائول Grijalva D-Ariz., سعی در دخالت کند. اما امنیت اجتماعی فرستاده او نامه ای حاکی از این است که هیچ چیز با من بود. دفتر او فرستاده شارون شکایت به آریزونا دادستان عمومی و کاهش یافته است به صورت ایمیل و نامه نشان می دهد.

Almendarez به دنبال دیدار با اگان رئیس جمهور از پایه و اساس زندگی ارشد.

تحقیقات داخلی یافت می شود کارکنان به دنبال روش ها و نه دستور Almendarez برای فروش محل سکونت اگان گفت.

“ما به این نتیجه رسیدند در این وضعیت این است که هیچ مسئولیت در FSL بخشی برای هر گونه اقدامات که یا گرفته نمی شد در مورد املاک و مستغلات خود را و یا مزایای دیگر” بنیاد رئیس اداری افسر Mitchell مور نوشت: در نامه ای به Almendarez.

یک بنیاد کارمند را به دنبال وکیل برای کمک به Almendarez, اگان گفت: اما هیچ کدام را مورد.

“ما فکر می کنم او یک پرونده تامین اجتماعی, اما ما نمی تواند کمک کند که” اگان گفت: جمهوری.

او گفت: پایه و اساس زندگی ارشد ارائه شده برای کاهش Almendarez مسکن هزینه ها به طوری که او می تواند پول را نجات دهد به حرکت به یک آپارتمان اما Almendarez کاهش یافته است. Almendarez گفت اگان هرگز ساخته شده است که ارائه.

کمک از فراخوان برای عمل

فراخوان برای اقدام داوطلبانه مشغول به کار با Almendarez برای ماه برای تدوین یک جدول زمانی و مدارک برای ارسال درخواست تجدید نظر جدید را به نمایندگی خود را. Almendarez نگه می دارد سوابق در گل ها و پوشه ها با برچسب های رنگی یادداشت های چسبنده.

“من هرگز به امید” Almendarez گفت.

امنیت اجتماعی رسمی در پاسخ به درخواست تجدید نظر در ماه دسامبر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر. Almendarez و تماس برای عمل داوطلب فرستاده بیشتر اسناد به آژانس فدرال استدلال تامین اجتماعی بدهکار او حداقل $25,575 در مزایای که شد دور گرفته شده است.

Almendarez امیدوار امنیت اجتماعی خود را تمام. او به خاطر داشتن “بسیار خوب زندگی” در خانه خود.

“من می خواهم به عقب بر گردیم به آن خیلی بد,” او گفت:.

یک مشکل ؟ Azcentral.com می تواند کمک به

آیا شما شده است به فریب خوردن? آیا شما یک شکایت علیه یک کسب و کار و یا سازمان دولتی ؟ اگر شما زندگی می کنند در آریزونا تماس برای عمل و آریزونا جمهوری/azcentral.com می توانید بررسی. ما #HeretoHelpAZ.

تیم ذخیره و مصرف کنندگان بیش از $560,000 در سال 2019.

با پر کردن یک فرم در http://heretohelpaz.azcentral.com متن HereToHelpAZ به 51555 یا تماس 602-444-2255 از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه تا جمعه به صحبت کردن با یک تماس برای عمل داوطلبانه است.

مصرف خبرنگار Rebekah L. ساندرز به بررسی مسائل مربوط به تقلب و سوء استفاده مربوط به کسب و کار بهداشت و درمان-مراقبت از اشخاص و سازمان های دولتی. تماس با او در rsanders@azcentral.com و یا در توییتر دنبال او در @RebekahLSanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im