داخل مسا چپل کامل حدود 75 نفر هانا alaska online نفس عمیقی کشید و قبل از او شروع به خود را کوتاه بیان.

مکث پاشیده در بین کلمات مارک که در آن او نیاز به جمع آوری احساسات او را به عنوان او با اشاره به برادر براندون Rowin در زمان گذشته.

Alaska online و Rowin دو از “Avondale قدس” — چهار قلو که به عنوان نوزادان مورد آزار قرار گرفته بودند توسط پدر و مادر خود را قبل از اینکه به تصویب رسید با سه خانواده مختلف.

Rowin دچار گسترده ترین آسیب دائمی فیزیکی و نمی شد انتظار می رود زندگی می کنند بیش از 10 سال پس از تولد خود را در Jan. 9, 1998.

او زندگی می کردند و فراتر از آن انتظارات اما درگذشت Jan. 18 پس از یک بیماری است.

Rowin پشتکار و امید و شادی خود را با وجود شرایط یک موضوع در میان هر یک از سخنرانان در خدمات خود را در روز شنبه در نسل کلیسا.

“براندون بود و کاملا احتمالا بهترین فرد برای همیشه در زندگی من” alaska online گفت. او پس از آن متوقف شد که اشک نورد چشمان او.

او به یاد می آورد که برادر او لبخند خواهد “نور تا یک اتاق” بعد اضافه کرد که نور او به ارمغان آورد به همه کسانی که او را می دانستند هرگز محو شدن.

“او به من آموخت که چگونه به عشق عمیق تر و نشان داد که بدون توجه به آنچه شما می توانید هر چیزی را انجام دهید,” او گفت:.

Alaska online ملحق شد در کنار برادرش تابوت توسط یکی دیگر از قدس متی نی که همچنین به طور خلاصه صحبت از برادر خود قدرت و اشاره کرد که مرگ او “هنوز هم احساس نمی کند واقعی است.”

‘یک روز من می خواهم امیدوار هرگز’

کن Rowin براندون را خوانده پدر عشق صحبت کرد و پسر خود را برای حدود نیم ساعت در خدمت.

“این یک روز من می خواهم امیدوار بود هرگز” Rowin گفت: به عنوان او شروع به سخنرانی خود مشخص شده توسط هر دو غم در خواب و مرگ و جشن خود را پیروز زندگی است.

او در مورد چگونه خود را در اواخر همسر بکی او نزدیک دهه پیش و گفت که او معتقد است آنها باید مراقبت از کودکان نیازهای ویژه.

Rowin بستری او در ابتدا متقاعد شده اما او دعا شور و شوق و فروخته شد به عنوان به زودی به عنوان او برگزار شد براندون بود که پس از آن به نام آنتونی در آغوش او برای اولین بار.

این زن و شوهر به آنتونی جدید خود را به نام دختر خود را سارا درخواست. یک سال قبل از قدس’ تولد او می خواهم با نزدیک شدن به آنها و خواسته است که اگر آنها را به یکی دیگر فرزند او بود به نام Brandon.

آنها آنچه آنها باید نام کودک اگر آن یک دختر بود که Rowin به یاد می آورد سارا پاسخ “نه آن را برای رفتن به یک پسر و نام او خواهد بود Brandon.”

Rowin اشاره کرد چگونه نام براندون به معنی “چراغ نور” که او گفت:, محصور شده همه چیز را او به کسانی که او را می دانستند.

در یک نقطه او پرسید که آیا او “واقعا یک فرشته خدا” که یک عزادار پاسخ داد که بله او بود.

در میان عزاداران در نمازخانه بود Alissa ریورا که گفت او شناخته شده Rowin خانواده برای حدود 25 سال حضور داشتند که کلیسا با آنها در طول سال است.

هر چند او می دانست سارا بیش از براندون ریورا گفت: او را ببینید براندون در کلیسا در روزهای یکشنبه و در Rowins’ خانه وقتی که او را بیش از رفتن به سفر. او همچنین در یک نقطه مشغول به کار در این بنیاد برای کودکان نابینا که در آن او را به می دانم که بسیاری از براندون درمانگران.

او به یاد براندون لبخند اضافه کرد که زندگی خود را ارائه می دهد درس های بسیاری برای دیگران.

“(زندگی خود را نشان داد) هنگامی که مردم می گویند شما نمی توانید چیزی به گوش دادن نیست و فقط به در هر چالش به عنوان شما می توانید” ریورا گفت.

“این واقعا باور نکردنی به سازمان دیده بان او را مخالف علم و آنچه که پزشکان گفتند که او نمی تواند انجام دهد و به بیش از و بالاتر از زندگی آنها انتظار می رود او را به زندگی می کنند زندگی می کنند و سالها به عنوان او واقعا باور نکردنی است.”

او مورد ستایش قرار داد کن Rowin و همسر اواخر خود را به عنوان “قهرمانان” برای اشتیاق خود را برای کودکان معلول در بیانیه ای بعد تکرار Cyndy هاف شده است که یکی از سارا مراقبان برای بیش از یک سال است.

“کن شگفت انگیز است, با همه چیز او می کند و انجام می شود برای دوستانم, سارا براندون همه آنها — آن را فقط یک شادی بودن وجود دارد” هاف گفت.

هاف را براندون هنگامی که او رفت و بیش برای مراقبت از سارا و یاد براندون هیجان زده شدن با تماشای مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد بر روی آی پد و یا دیدن خود مراقبان پیاده روی را از طریق درب.

مانند دیگران در خدمات هاف گفت: یکی از تلخ ترین اجزای براندون زندگی خود انعطاف پذیری در مواجهه با سختی.

این یک صفت است که او امیدوار است که دیگران اتخاذ در برندن حافظه.

“مهم نیست که چقدر سخت این وضعیت است در زندگی و آنچه شما انداخته می شود همیشه وجود دارد از طرف دیگر” او گفت:. “او در زمان هر وضعیت بد از تولد در و او هنوز هم ساخته شده و نور از آن و شادی کردن از آن راه او می تواند.”

احساسات مشابه بیان شد در طول یک خدمات خصوصی برگزار شد جمعه شب در Melcher سردخانه ماموریت نمازخانه و کوره های آدمسوزی در مسا که در آن براندون خانواده و دوستان نزدیک و مراقبان دعوت شده بودند برای ادای احترام خود را.

“او تا به حال شیرین ترین لبخند را ذوب قلب من” گفت: Vicki گرانت های آموزشی و مشاور در کوه سرخ دبیرستان که در آن براندون بود در مسیر به تحصیلات تکمیلی است.

گرانت گفت: او را همیشه به یاد داشته باشید big grin در برندن او می خواهم به گوش دادن به ضبط از پدر خود کن آواز را به او. او گفت: Brandon خواهد گوش دادن به ضبط هر زمان که او ناراحت شد.

“باور من این است که برندن تمام شده است دوباره براندون که او را به معنای بود و در حال حاضر او نمی باید برای مقابله با طناب به یک صندلی چرخدار او را سر به فلک کشیده” گرانت گفت. “اوج بالا دوستان بالا افزایش می یابد.”

“من نه تعریف خود عبارت’

به این روز هانا و متی هنوز هم پایدار اثر بودن مورد آزار قرار گرفته به عنوان نوزادان.

متی به سختی یادگیری به عنوان یک کودک که او می گوید تحت تاثیر قرار زندگی خود را امروز.

“من هنوز هم نمی توانید انجام دهید ریاضی به درستی که فقط سمت از مغز که مانند تدارکات و مسائل من می توانم آن را انجام دهد و آن را به دلیل آنچه رخ داده به من این وحشتناک است,” او گفت:.

هانا که تا به حال به پوشیدن کلاه ایمنی به عنوان یک کودک دچار میگرن شدید که او می گوید بنیادی از او سوء استفاده.

این خواهر و برادر هر دو می گویند بدن خود را منفی واکنش نشان می دهند به لمس فیزیکی.

“آن را خسته کننده ترین چیز به خاطر همه دارای یک زبان عشق و زبان عشق برای برخی از دلیل است که لمس و من نفرت را لمس کرد. اگر کسی لمس من پرش و آن را مانند من می ترسم از آنها و یا هر چیزی, آن را فقط به معنای واقعی کلمه چه من پاسخ بدن” او گفت:.

“من فکر می کنم برای هر دوی ما این نوع از آزار دهنده است چرا که ما می خواهیم به عشق همسران ما با هر انس که ما را اما هنگامی که بدن شما به شما می گوید ‘خاموش’ شما نمی توانید می گویند هیچ, و آن را سخت. اما من فکر می کنم آن را حتی سخت تر دانستن است که همیشه وجود دارد میخوام چیزی از ضربه ای که قراره در زندگی ما مهم نیست که چقدر ما می خواهم در مورد آن” هانا ادامه داد.

با وجود آن همه خواهران و برادران استقامت.

مایکل رید یکی از “Avondale قدس” در حال تحصیل در کالج در فلگستفف با توجه به خواهر و برادر خود را. او حضور نداشت این خدمات در روز جمعه و شنبه.

پس از رسیدن به سن 18 سالگی متی با حضور شاگردی برنامه در کالیفرنیا است و پس از تبدیل شدن به یک کودکان, هماهنگ کننده در یک کلیسا در دره, او گفت:. او همچنین به تازگی ازدواج کرده است.

“من فکر می کنم که ما شهادت چیزی است که ما می توانید استفاده کنید برای کمک به دیگر مردم, و بنابراین من کار در کلیسا در یک جامعه که در آن بسیاری از بچه ها در خانه و یا پرورش بچه ها و یا استفاده می شود به پرورش و در حال حاضر به تصویب رسید و من قادر به صحبت می کنند به آنها در مورد آن و کمک به آنها را از طریق احساسات خود را,” او گفت:.

هانا گفت: او قصد دارد به پایان خود آموزش مدرک در چند سال آینده. او همچنین مادر به 10 ماهه دختر و انتظار است دیگر, نوزاد دختر در ماه مارس است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم به من نگاه میکردند که من مادر شد مانند” آیا شما با رفتن به این اخبار بیش از حد؟”” گفت: هانا. “من می دانستم که من که قرار بود به در این وضعیت است و من نمی توانستم تصور کنید که زندگی نه به عنوان یک مادر … اما من فکر می کنم جالبترین چیزی که برای من نشان داده شد من که همه فکر می کردند من خواهد بود; من تعریف نشده با کلمات خود را.”

خواهران و برادران گفت: آنها می خواهند به حمل به جلو خاطرات براندون و پیام خود از انعطاف پذیری است.

“او را انتخاب کرد, شادی,, حتی وقتی که گرفته شد از او از آغاز آن متوقف نمی او گفت:” متی. “من فکر می کنم مردم در زندگی خود را سرزنش خود را برای بسیاری از چیزها و یا آنها را سرزنش افراد دیگر و براندون به هر حال حق در جهان به سرزنش یک فرد اما او نبود او تصمیم گرفت به رشد و حرکت گذشته آن را در راه خود را.”

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de