نور برف صبح روز یکشنبه نقل مکان کرد و به بسیاری از شهرهای دوقلو و دیگر جوامع در مینه سوتا جلوتر از آنچه که پیش بینی می شود چند اینچ به حدود 10 اینچ در زمانی که همه گفته و افتاده در این یکشنبه عید پاک در ماه آوریل است.

گرد سه هفته به بهار راهپیمایی از غربی مینه سوتا به آسیای مرکزی و جنوبی و شرقی و بخشهایی از دولت با توجه به خدمات ملی آب و هوا (NWS).

جنوبی مینه سوتا است که هوا به دریافت بیشترین بارش برف با لبه جنوب شرقی از شهرهای دوقلو به توان در خط مترو عمیق ترین بالغ NWS گفت: در زمستان هشدار طوفان صادر شده یک شبه.

بارش برف گزارش ها از این سازمان پنج شنبه بعد از ظهر نمایش 3 اینچ بر روی زمین در Delano 2.7 در نورث سنت پل 2.5 در مپلوود 2 در افرا گراو و دره سیب و نزدیک به 2 در Eagan.

کمی جنوب مترو کاج جزیره قوی 5.7 اینچ از برف به عنوان از 1:15 بعد از ظهر با توجه به آب و خدمات.

در جنوب شرقی مینه سوتا دوج شهرستان کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت که نمایندگان خود را هشدار دهنده شد “بسیار slushy و لغزنده شرایط در سراسر شهرستان با دید کم. دولت بلوس در حال تلاش برای نگه دارید تا با برف در جاده های کشور – اکثر جاده ها به کشت و زرع.”

نقاط شمال منطقه هشدار به این معنی تقریبا همه از مترو منطقه تحت زمستان آب و هوا مشاوره و باید انتظار به مراتب کمتر برف, آب و هوا خدمات گفت.

بارش برف نرخ یک اینچ در هر ساعت و یا بالاتر در بخشی از مینه سوتا تحت این هشدار ممکن است به خصوص پنج شنبه بعد از ظهر و اوایل شب NWS ادامه داد.

“فرصتی برای بارش برف مقدار 6 اینچ یا بیشتر به نظر می رسد بالاترین از جنوب و شرق-مرکزی مینه سوتا به غرب-مرکزی ویسکانسین” آژانس در بیانیه ای گفت. “محلی مقدار حدود 10 اینچ هستند ممکن است در هشدار منطقه است.”

عواقب ناشی از آنچه پیش بینی شده است عبارتند از آسیب به درختان و قطع خطوط برق به دلیل توفانی بادها و, سنگین برف, با توجه به NWS.

روز دوشنبه گاه به گاه وزش ناگهانی باد برف هستند, پیش بینی آب و هوا خدمات به پاپ در شهرهای دوقلو قبل از مهلت ضربات در میان دمای زیر نرمال و عمدتا با شکوه در چند روز آینده در هیچ چیز بالاتر از 40 درجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de