سفر در شمال آریزونا است که انتظار می رود مشکل تر خواهد بود در این هفته به عنوان یک طوفان جدید باعث می شود راه خود را به آریزونا آغاز سهشنبه شب با توجه به خدمات ملی آب و هوا در فلگستفف.

“کسانی که از رفتن به آریزونا کشور بالا باید ترک آماده شده و آماده برای به تاخیر انداختن سفر در صورت لزوم قابل توجه برف هوا بالاتر از 6000 پا شروع سهشنبه شب” آریزونا وزارت حمل و نقل مقامات روز دوشنبه گفت: در انتشار اخبار.

آخرین پیش بینی برآورد 4 و 10-به علاوه اینچ از کوه برف.

قابل توجه زمستان طوفان تاثیر شمالی آریزونا از طریق پنج شنبه, آب و خدمات گفت: در توییتر. بدترین زمان سفر انتظار می رود که شنبه تا پنج شنبه.

در سه شنبه شب وجود دارد 40 درصد احتمال بارش باران و برف قبل از نیمه شب پس از یک باران دوش. وجود خواهد داشت افزایش ابر و دمای پایین در بالا 20s.

در روز چهارشنبه احتمال بارش برف دوش افزایش به 90% قبل از انداختن به 50 درصد بعد در روز با توجه به آب و خدمات. وجود 40 درصد احتمال بارش برف دوش پنج شنبه.

Sunny skies بازگشت جمعه در شمال آریزونا.

همان سیستم آب و هوا خواهد آورد 0.5 تا 1 اینچ از باران ققنوس بین شنبه شب و اوایل روز شنبه با توجه به آب و خدمات. مکان های با ارتفاع بالاتر مانند Tonto حوضه انتظار می رود در هر نقطه از 1 به 1.5 اینچ است.

احتمال رعد و برق و جاری شدن سیل همچنین بالا در منطقه ققنوس هر چند دوش نمی خواهد به عنوان شدید به عنوان هفته گذشته است.

خبرنگار Ryan Vlahovich کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de