برف به سرعت ستون در شهرهای دوقلو در جای دیگر در مینه سوتا

خوب دانههای برف توسط اینچ رخنه در سراسر مینه سوتا در مرده شب ترک یک یادآوری ملایم برای ساکنان آن جمعه که زمستان است و بسیاری از هفته بروید.

خدمات ملی آب و هوا (NWS) یک زمستان هشدار طوفان در اثر تا ظهر یکشنبه به صورت یک نوار گسترده ای از جغرافیا است که امتداد عرض کامل از مینه سوتا, سوم پایین تر, و شامل تمام شهرهای دوقلو.

برف اعماق انتظار می رود که طیف وسیعی از 6 اینچ به پا زمانی که همه گفته و افتاده NWS گفت: با عمیق تر و بالغ بودن به احتمال زیاد از ردوود می افتد و به سمت شرق از طریق منکیتو و بر روی روچستر.

برف گزارش تا کنون یکشنبه در آینده به طور پیوسته به آب و خدمات. آبی زمین و جدید اولم در قلب جنوبی مینه سوتا دیده می شود 9 اینچ از برف که از ساعت 6 صبح با توجه به آب و خدمات. در جای دیگر تا کنون: منکیتو 7 اینچ اوواتانا بیش از 6 و 2.6 در ریچفیلد.

همانطور که برای مترو برف در مجموع پیش بینی به طیف وسیعی از 6 تا 8 اینچ در جنوب شهرهای دوقلو و 2 تا 4 اینچ در شمال حومه.

“بارش برف نرخ می تواند رسیدن به 1 به 2 اینچ در هر ساعت در هشدار منطقه” NWS گفت: در آخرین پیش بینی “با حتی چند رعد و برق ممکن است در سنگین ترین برف باند به عنوان ذکر شده است در سراسر جنوب غربی ایالت مینه سوتا در اوایل [یکشنبه] صبح است.”

وجود دارد نیز شده است “ابر زمین” رعد و برق شناسایی حدود 10 مایلی جنوب اوواتانا, آب و هوا خدمات گفت.

حداقل یک دوجین بزرگراه سقوط بودند که در گزارش های دوقلو به نقل توسط بخش مینه سوتا در مدت کوتاهی قبل از طلوع آفتاب. این سازمان گفت: یکی دیگر از پنج باید مورد توجه مقامات و یا در نزدیکی آلبرت لی و در نزدیکی Austin.

غرب روچستر مقامات در Kasson گفت: جاده ها وجود دارد و در وضعیت بدی با چند اینچ از برف داشتن کاهش یافته است. “جلوگیری از سفر اگر در همه ممکن است” توصیه یک صدای جیر جیر از پلیس. “بلوس خواهد شد بعد امروز, بنابراین مطمئن شوید که وسایل نقلیه خود را در خیابان. … وسایل نقلیه را می توان یکی و شخم زدند.”

نیمه دوم روز یکشنبه را باید پاکسازی آسمان به مترو منطقه با شکوه در حدود 25 درجه است. پس از آن زمانی که بسیاری از دوقلو Citians بازگشت به کار و مدرسه تبدیل آب و هوا هو: اوج در بالا 20s و هیچ برف در هوا.

به دنبال کمی بیشتر پایین تقویم و آب و هوا خدمات می گوید وجود یک تیز متوسط کاهش بلندی در پنجشنبه هنگامی که در بالا از دو رقمی و پایین تر به راحتی زیر صفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>