سان فرانسیسکو, Feb. در 5 سال 2020 /PRNewswire/ — نسل بعدی ماشین شخصی شرکت بیمه Noblr خود را اعلام کرد آریزونا راه اندازی امروز. Noblr هوشمند بیمه اتومبیل برای رانندگان مسئول است که پاداش اعضای خوب رفتار رانندگی با زمان واقعی نرخ های رقابتی. نوآوری در فن آوری و ساختار Noblr ساخته شده است در تبادل متقابل جایی که مشتریان عضو هستند که به کمک درایو این شرکت رو به جلو است.

“ما خوشحالیم که به توانمند سازی آریزونا مسئول رانندگان با ماشین بیمه است که می تواند کمک به آنها اقامت امن و درایو خود را ماهانه نرخ” گفت: Gary Tolman, Noblr مدیر عامل شرکت & Co-founder. “ما مشتاقانه منتظر تشویق و پاداش هوشمند رانندگی در گراند کانیون دولت است.”

Noblr رفتار-قیمت گذاری بر اساس محاسبه در زمان واقعی و اقدامات چگونه و چقدر یک عضو درایوهای. در علاوه بر این به پس انداز Noblr این برنامه بصری و بسیار شخصی مدل قیمت گذاری کمک کند به طور مستقیم و به طور مداوم تشویق بهتر رانندگی.

در حالی که دیگر شرکت های بیشتری تعمیم یافته و کمتر شفاف رویکرد Noblr اعضا برای پرداخت بیمه بر اساس, در بخش, در چه خوبی و چه مقدار از آنها رانندگی کنید. با تشکر از Noblr اختصاصی, تکنولوژی, Noblr رانندگان می توانند یاد بگیرند از خود رانندگی شخصی داده, رانندگی بهتر و کاهش نرخ های خود را.

Noblr راه اندازی در کلرادو در سال 2019 به دنبال راه اندازی در تگزاس و اوهایو. دولت های اضافی راه اندازی برنامه ریزی شده از طریق 2020 و فراتر از آن. این Noblr برنامه در دسترس است برای هر دو سیستم عامل iOS و گوشی های آندروید است. خوب رانندگان که می خواهند هوشمند بیمه باید بازدید www.noblr.com تماس بگیرید و یا 877-236-6257.

در مورد Noblr

Noblr هوشمند بیمه اتومبیل برای رانندگان هوشمند است که پاداش آن اعضای عادات خوب رانندگی با دادن بسیار دقیق نرخ های رقابتی است که بر این اساس در میان چیزهای دیگر, زمان رانندگی, راه, انتخاب, کیفیت رانندگی و مایل رانده شده. Noblr مبتکر در نظر اختصاصی خود راه حل های بیمه و شرکت های بزرگ آن ساختار است. از طریق تبادل متقابل, مدل Noblr مشتریان عضو هستند که کمک به هدایت این شرکت را جهت.

که مقر آن در سان فرانسیسکو, CA, با یک مرکز خدمات در Austin, TX, Noblr را با تجربه تیم از چاشنی بیمه و رهبران فناوری دریافت کرده اند سرمایه گذاری از بالا ردیف شرکت های مانند HSCM برمودا مدیریت شرکت سفید کوه گروه بیمه, Ltd. و نقطه سوم دوباره. این Noblr تیم و اعضای آن در حال کار با هم به تغییر راه ما فکر می کنم در مورد رانندگی و بیمه ما. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.noblr.comو یا تماس با 877-236-6257.

رسانه های تماس:
Noblr بازاریابی
marketing@noblr.com

منبع Noblr, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.noblr.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im