در شهر کوچک در ایالت مینه سوتا شیوه های اجتماعی فاصله, اما آن را سخت به انجام

– در داخل راهروی باریک از 111 سال از فروشگاه های سخت افزاری محلی در اینجا که در آن بیشتر از هر کس می داند که بیشتر از هر کس دیگری آن را احساس فوق العاده عجیب و غریب برای ساکنان به اقامت 6 فوت دور از معشوق همسایگان و دوستان.

گاهی اوقات مردم گرفتن خود اقدام خارج از بیماری همه گیر توصیه.

“برای چند معاملات ما هنوز انجام کسب و کار در دست دادن” صاحب فروشگاه Michael Sauser اذعان کرد. “سپس ما به شستن دست ما است.”

از سه شنبه مینه سوتا وزارت بهداشت که آهنگ COVID-19 موارد بر اساس که در آن بیماران زندگی می کنند در عین حال برای شناسایی یک مورد مثبت در کاج شهرستان است. اما به عنوان تماس های اجتماعی فاصله تر شدن فوری در سراسر کشور و کشور های روستایی Minnesotans در اینجا و جاهای دیگر که یک بار بیشتر احساس عایق از ویروس’ گسترش است و باید توجه هشدارها ساکنان گفت.

از Warroad به Wabasso شکایت در مورد این بیماری همه گیر بودن پر از شکوفه نیست vocalized تقریبا به همان اندازه به تازگی رهبران جامعه می گویند و کمتر ساکنان و تجار در حال تاسف خوردن که مجبور به خاموش کردن کسب و کارهای محلی و مدارس. مردم در حال انجام بهترین خود را برای منزوی کردن خود در بیشتر قسمت ها.

دانستن اعضای جامعه توسط چهره اگر نه با نام به معنای همسایگان به دنبال هر یک از دیگر حتی اگر آنها لزوما دوستان نزدیک. داوطلبان ثبت نام را به دریافت و تحویل مواد غذایی برای سالمندان و یا ایمنی بدن به خطر بیافتد. ساکنان سفارش بایگانی اطلاعات از رستوران های محلی تلاش برای نگه داشتن آنها را شناور. و روحانیت در حال ساخت تماس های تلفنی به ماندن در تماس با کسانی که آسیب پذیر هستند.

“ما در حال تلاش برای بررسی در با همه گفت:” کشیش Juanita پارکر است که بر اساس Wabasso و در خدمت چهار جوامع که به صورت ردوود مرکزی لوتری محله در شهرستان ردوود. “من یک ملاقات تیم است که تماس تمام بسته-ins.”

در حالی که وجود دارد برخی که معتقد بودند همه گیر شد overhyped یک یا دو هفته پیش از آن صداها را ساکت تر رشد او گفت: به خصوص بعد از یک COVID-19 مثبت در مورد ظهور در کشور همسایه Renville County است.

“من فکر می کنم ما naysayers شروع به آن را دریافت کنید که آن را برای دریافت در اینجا” پارکر گفت. “این فقط رفتن به آن زمان است.”

سخت به دور ماندن

در Kittson شهرستان در شمال غربی دور مینه سوتا که در آن نزدیک ترین شناخته شده COVID-19 مورد است که دو ساعت دور کلانتر علامت Wilwant گفت: اکثر ساکنان باقی مانده آرام در حالی که گرفتن این هشدار ها را جدی بگیرند. ترافیک در سراسر شهرستان کاهش یافته در روزهای اخیر و او می بیند مردم کمتر در اطراف.

هنوز هم برخی از نوجوانان به تازگی با هم در خانه های خود به بازی بازی های ویدئویی, او گفت که او در بر داشت گیج: “در این روز و سن آنها … نشستن در همان اتاق و متن هر یک از دیگر به هر حال.”

اما مردم موجودات اجتماعی هستند و این سخت است برای هر کس بیشتر به دوری از دوستان و خانواده.

“همه می دانند همه” Wilwant گفت. “و همه استفاده می شود برای رفتن به هر یک از دیگر و داشتن شام و اجتماعی.”

در موری شهرستان در جنوب غربی ایالت مینه سوتا که در آن وجود دارد مورد تأیید معاون کلانتر هیت Landsman گفت: مأموران اجرای قانون گاهی اوقات قرار دادن در موقعیت بی دست و پا زمانی که آنها بیرون رفتن بر روی تماس ها و مردم می خواهم برای تشکر از آنها را پس از آن با یک دست دادن.

“ما فقط گفتن مردم که نگاه … ما در حال تلاش نیست که بی احترامی است اما ما در حال رفتن به لرزش دست در این مرحله” Landsman گفت. “همه نوع دور ماندن از هر یک از دیگر به عنوان به عنوان بهترین آنها می توانند.”

در حالی که ساکنان شهرهای کوچک می تواند حمایت از هر یک از دیگر برخی می گویند در سمت تلنگر, کسی که تست شده برای Coronavirus ممکن است در صورت بررسی دقیق و تلاش بی امان توسط همسایگان به ردیابی بیماری با وجود سلامت قوانین حفظ حریم خصوصی.

“من شنیده ام برخی از شایعات (از مردم تست شده در Murray County) … بوده و به سرعت قرار دادن مردم بودند که در سوال” Landsman گفت. “همه می دانند همه چیز را … که فقط او راه آن است که در اینجا.”

جوراب زنانه ساقه بلند

در حالی که فروشگاه های محلی مواجه شده اند اجرا بر روی کاغذ توالت و کلیدی دیگر کالاهای بسیاری را در روستایی در ایالت مینه سوتا زندگی می کنند که به دور از یک شهر در حال حاضر عادت کرده اند به جوراب زنانه ساقه بلند در منابع و صرف مقدار زیادی از زمان و بدون دیدن همسایه.

کاج شهرستان به حدود 3000 ساکنان حدود 70 مایلی شمال شهرهای دوقلو تساوی مشتریان از نزدیکی شهرهای کوچک. Sauser سخت افزار صاحب فروشگاه گفت: وجود یک اجرا در فریزر قفسه سینه از مردم در تلاش برای انبار کردن مواد غذایی منجمد.

خود فروشگاه مراقب باشید برای پاکسازی و عمل سالم فاصله, او گفت:. و در حالی که هر کس بیشتر تلاش است تا مسئولانه عمل او را دیده نگرش اجرا حیطه از کسانی که ماندن در خانه و دور از هر کسی به دیگران که در حال تلاش برای زندگی به عنوان به طور معمول به عنوان امکان پذیر است.

“وجود دارد این نگرش که خداوند خوب کنه شما به نحوی بدون توجه به آنچه شما سعی می کنید برای انجام” Sauser گفت.

در سراسر خیابان Nicoll را صاحب کافه بوچ Nicoll خوشحالم که به کار در یک تنگ گره جامعه است. او به تازگی اضافه شده مفت به یک پنجره کشویی او اتفاق افتاده است که در پشت ساختمان خود را. آن را در حال حاضر به عنوان یک takeout پنجره.

کسب و کار در رستوران, است که شناخته شده برای آن ماکارونی در حال اجرا است حدود 25 درصد از آنچه در آن بود, او گفت:, و او گریه کرد زمانی که او تا به حال به غیر روحانی کردن 13 نفر از کارگران. اما او گفت: او را سپاسگزار است که او حداقل این فرصت را به دریافت چند سفارشات ،

“این شهر کوچک واقعا با هم برگزار شد. من فکر می کنم آنها می آیند و به gos حتی اگر آنها گرسنه نیست” Nicoll گفت. “ما زنده خواهد ماند. این همه کار خواهد کرد.”

در نزدیکی پیتزا میخانه است که تولید, ایتالیایی, پای طریق بدون لمس takeout صاحب ریک هرتزوگ گفت که ساکنان در داخل و اطراف کاج شهرستان ممکن است احساس کمی کمتر آسیب پذیر به دلیل بیشتر مکان از راه دور, اما بسیاری از آنها هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله. او صرف اخیر بعد از ظهر varnishing طبقه در 124-سال-ساختمان های قدیمی.

او احساس خوش شانس است که جامعه خود بود و حمایت او گفت:.

هرزوگ کردم چشم پر از اشک هنگامی که او تولید یک دست ناخوانا کوچک پاکت خطاب به او در رستوران.

هیچ آدرس بازگشت. داخل شد 300 دلار پول نقد و یک موضوع مهم توجه داشته باشید که خواندن: “این بسیار نیست اما من امیدوارم که این کمک می کند.”

صدای او را خورده است.

“بسیار خاص” او گفت:. “چه شهرهای کوچک هستند.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>