کوچک-زمان فروشندگان مواد مخدر تجدید نظر استراتژی برای ویروس عصر

خود اشتغالی فروشنده در پایتخت بلژیک نیاز به تجدید نظر در راه او کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نامشخص زنجیره تامین نظارت سختگیرانه تر و مشتریان با نگرانی های مالی خود را به برخی از مشکلات کارآفرینان انفرادی مانند او مواجه می شوند به عنوان اروپا ماندم, به. وجود ندارد بسیار کوچک—زمان فروشنده مواد مخدر می تواند انجام دهد جز به دنبال یک خط جدید از کار و یا تنظیم کنید.

جری – یک نام مستعار او استفاده می کند برای محافظت از هویت خود – فروش کوکائین و ماری جوانا و MDMA – شناخته شده به عنوان اکستازی یا مولی در خیابان – پس از حرکت به بروکسل از آلبانی در سال 2016. خود مشتریان است که به طور منظم به اندازه کافی زمانی که او خود را تغییر ساعات کار با توجه به ملی مستند او خود را به روز رسانی WhatsApp و مشخصات در سه زبان است.

حتی بیش از بسته شدن میله باشگاه ها و مکان های دیگر که در آن مردم به نمره و با استفاده از چه جری فروش خود تصمیم به بستن مغازه در 9 بعد از ظهر منعکس تغییر بزرگ دیگری در محیط کار: ماموران پلیس خارج گشت تا حد زیادی خالی از سکنه در خیابان های شهر به مطمئن شوید که عموم مردم با پیروی اقامت-صفحه اصلی, سفارشات, او گفت:.

“این مستند است که آزار دهنده ترین چیزی که” جری گفت. “آن را استرس زا باشد. به دلیل گشت های پلیس شما نمی تواند مقابله با مواد مخدر در شب دیگر. آن را بیش از حد خطرناک است. شما می توانید کشف بیش از حد به راحتی.”

تظاهر به تحویل مواد غذایی پیک و پنهان کردن بسته های کوکائین در داخل کلاه خود یک استراتژی است که برخی از فروشندگان شاغل در سال های اخیر برای جلوگیری از رکود. از ترس دستگیری قبل از بلژیک مستند جری به تازگی استخدام دیپلم برای انجام تحویل روی یک دوچرخه است.

اما فوت و فن تجارت نا امن است در طول بیماری همه گیر از آنجا که افسران پلیس در مستند گشت زنی در حال چک کردن اینکه آیا دوچرخه پیک باید رسمی تحویل نرم افزار در تلفن های همراه خود, او گفت:.

اینترپل منفجر دوچرخه پوشش به طور گسترده تر در هفته گذشته. پلیس بین المللی سازمان با صدور یک هشدار هشدار از یک ضرب در فروشندگان مواد مخدر با استفاده از خدمات تحویل مواد غذایی به حمل و نقل کوکائین ماری جوانا کتامین و اکستازی در طول COVID-19 بحران است.

در سراسر مرز در فرانسه سازمان های اجرای قانون متوجه تجارت غیر قانونی مواد مخدر مشخصه تغییر در این هفته پس از دولت تحمیل یک مستند در سراسر کشور در 17 مارس است. وسایل نقلیه است که سرعت را از طریق این کشور ارائه انبارها از داروهای وارداتی – چه فرانسه تماس “بروید-روزه” – دیگر نقل مکان کرد و در مسیرهای معمول توسط پایان ماه لوموند روزنامه به نقل از گزارش پلیس مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد و گفت.

ضد مواد مخدر از فرانسه پلیس قضایی نیز مشاهده شده است که “قاطر” است که حمل و نقل کوکائین از گویان فرانسه بود “به طور کامل پژمرده” از چشم و عمده فروشی لوازم شاهدانه گیر شد در مراکش و اسپانیا به جای گرفتن قاچاق به فرانسه, Le Monde گزارش شده است.

که به سختی به خیابان نمایندگی مجاز و فروش در حومه لیون فرانسه و در شهر دمشق و بخشی از یک منطقه است که مرکز مهمی برای قاچاق حشیش و کوکائین است.

در پروژه مسکن در ونیسیو منطقه صندلی گردان بازیگران جوان ماری جوانا دونده استفاده می شود به خوش آمد می گوید مشتریان و سفارشات خالی است. در عوض قیمت برای مقادیر مختلف هستند و دست نوشته های روی دیوار یک ساختمان مانند یک تخته سیاه مثال یک رستوران فوق العاده روزانه.

جوان فروشندگان کامل معاملات در لابی ساختمان و یا راه پله و در حال حاضر به جای در باز. یک دونده با پوشیدن دستکش های لاستیکی برای جلوگیری از آلوده شدن و از دست زدن به پول و بسته بندی مواد مخدر شکایت کرده است که بسیاری از مردم مواجه نگردند تا اوایل تا او را از دیدن کمتر تقاضا همراه با محصول کمتر به فروختن.

بیش از یک ماه به بلژیک مستند جری مشاهده خرید و فروش, رکود. در یک دانشگاه Louvain پژوهش و نظرسنجی از بیش از 10 ، 000 نفر در بلژیک 52% از کاربران حشیش و 75 درصد از کاربران کوکائین گزارش کاهش مصرف خود را به عنوان یک نتیجه از سلامت عمومی محدودیت.

در مورد جری مظنون coronavirus’ تاثیر در کار جنسی صنعت حساب برای بسیاری از نزول در فروش. فحشا است و نه غیر قانونی در بلژیک است اما در حال حاضر ممنوع اعلام کرد به دلیل اجتماعی-فاصله مورد نیاز و کارگران جنسی او می داند که در حال خرید کمتر کوکائین, او گفت:.

اما بر خلاف دهها میلیون نفر از مردم که از دست داده اند درآمد و شغل انجام کار قانونی جری گفت: او را حفظ درآمد خوب در طول بیماری همه گیر. او گفت که او به طور کلی باعث می شود حدود 4000 یورو در هر ماه ($4342) با فروش 200 گرم کوکائین و یک کیلوگرم ماری جوانا.

“من انجام همه حق تا کنون,” او گفت:. “حتی اگر عدم وجود محصول در هفته های آینده من می دانم که در آن برای به دست آوردن منابع.”

در میان در سراسر جهان سفر هوایی محدودیت سازمان ملل متحد دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم و جنایت در هفته گذشته گفت: کوکائین همچنان به حمل به اروپا بنادر دریایی است که همه گیر است و اخلال قاچاق توسط هوا ،

قبل از همه گیر یک گرم کوکائین به فروش می رسد برای 50 تا 80 یورو ($54-$87 ) در بروکسل و پاریس.

جری گفت: قیمت ها بدون تغییر باقی مانده اند اما فروشنده در پایتخت بلژیک ممکن است نیاز به انطباق بیشتر.

“وجود دارد این است که ابتدا از یک مشکل از نظر در دسترس بودن مواد مخدر و افزایش اندکی در قیمت ها مشاهده می شود از 10-20%,” بلژیک پلیس فدرال گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de