اسلواکی کارت و پرداخت: فرصت ها و خطرات به 2023

نیویورک, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ —

اسلواکی کارت و پرداخت: فرصت ها و خطرات به 2023

خلاصه

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05878055/?utm_source=PRN

‘اسلواکی کارت و پرداخت: فرصت ها و خطرات به 2023’ گزارش فراهم می کند تجزیه و تحلیل دقیق از روند بازار در اسلواکی کارت و پرداخت میباشد. آن را فراهم می کند ارزش و حجم برای تعدادی از شاخص های عملکرد کلیدی در این صنعت از جمله کارت اعتباری و انتقال مستقیم بدهي و چک در بررسی دوره ای (2015-19e).

این گزارش همچنین تجزیه و تحلیل های مختلف پرداخت کارت بازارهای فعال در این صنعت و فراهم می کند اطلاعات مفصل در تعدادی از کارت های در گردش معامله ارزش و حجم در طول بررسی دوره ای و بیش از پیش بینی دوره (2019e-23f). این نیز ارائه می دهد اطلاعات در کشور چشم انداز رقابتی از جمله بازار سهام صادر کنندگان و طرح های.

این گزارش به ارمغان می آورد با هم تحقیقات مدل سازی و تجزیه و تحلیل تخصص اجازه می دهد تا بانک ها و صادر کنندگان کارت شناسایی بخش پویایی و مزیت های رقابتی. این گزارش همچنین پوشش می دهد جزئیات سیاست تنظیم مقررات و تغییرات اخیر در ساختار نظارتی.

‘اسلواکی کارت و پرداخت: فرصت ها و خطرات به 2023’ گزارش فراهم می کند سطح بالای بازار تجزیه و تحلیل اطلاعات و بینش اسلواکی کارت و پرداخت در صنعت از جمله –
– زمان و مقادیر پیش بینی برای هر بازار در اسلواکی کارت و پرداخت در صنعت از جمله بدهی و اعتباری و کارت شارژ.
– دقیق بینش ابزارهای پرداخت از جمله اعتبار انتقال مستقیم بدهي چک, پول نقد و کارت های. آن را نیز شامل یک نمای کلی از کشور را کلید جایگزین ابزارهای پرداخت.
– تجارت الکترونیک تجزیه و تحلیل بازار.
– تجزیه و تحلیل بازار های مختلف رانندگان و مقررات حاکم بر اسلواکی کارت و پرداخت میباشد.
– تجزیه و تحلیل دقیق از استراتژی های اتخاذ شده توسط بانک ها و دیگر موسسات به بازار بدهی و اعتباری و کارت شارژ.

دامنه
– گسترش دیجیتال-تنها بانک ها در حال رانندگی رقابت در بانکداری فضا کمک می کند که به افزایش بدهی کارت برگزاری است. 365.بانک اسلواکیمبتنی بر دیجیتال-تنها بانک راه اندازی شد در این کشور در نوامبر سال 2018پس از اتمام مرحله آزمایشی به مدت شش ماه. این بانک ارائه می دهد یک حساب کاربری رایگان است که می آید با یک مستر کارت بدون تماس کارت بدهی. بعلاوه, این بانک برای اولین بار در اسلواکی برای راه اندازی خدمات پرداخت از طریق دستگاه های پوشیدنی مانند Fitbit پرداخت و Garmin پرداختدر ژوئن 2019. – در سپتامبر سال 2019قوی مشتری احراز هویت (SCA) به اجرا گذاشته شد و توسط کمیسیون اروپا برای افزایش امنیت پرداخت. این قانون مقرر تمام ارائه دهندگان خدمات پرداخت (پی اس پی) برای اتخاذ یک روش به منظور بررسی هویت مشتری در حالی که ساخت آنلاین کارت پرداخت. پی اس پی می توانید با استفاده از هر روشی از جمله اس ام اس, کلمه عبور PIN تعداد داده های بیومتریک/اثر انگشت نشانه و یا کنترل سوالات به تصدیق پرداخت. علاوه بر این یکی دیگر از قوانین و مقررات به تصویب رسید در ماه سپتامبر سال 2019 است که نیاز به مشتریان به وارد کردن پین برای تماس با ما پرداخت توسط کارت اعتباری اگر آنها با پرداخت یک مقدار مساوی یا کمتر از €20 ($22.91) برای پنج بار در یک ردیف یا اگر ارزش کل معاملات متعدد به ارزش €20 ($22.91) بیش از €150 ($171.83). – اسلواکیایی دولت و بانک مرکزی در حال گرفتن چندین طرح را بیشتر از جمعیت تحت قلمرو اجراء رسمی سیستم بانکی. یکی از این ابتکار است که در مقدمه قانون اساسی حساب های بانکی است که تاثیرات آن در ژانویه 2016. همه اسلواکیایی بانک ها موظف به ارائه رایگان پایه حساب های بانکی به افرادی که درآمد ماهانه کمتر از €400 ($458.2). اما این حد تجدید نظر شده بود در ژانویه 2019با حداقل دستمزد در حال تغییر €520 ($595.7). در حال حاضر افراد می تواند انتخاب کردن برای پایه حساب بانکی اگر درآمد خود را کمتر از 1.1 بار ماهانه حداقل دستمزد €572 ($655.3)و 15 بار سالانه حداقل دستمزد €7,800 ($8,935.3).

دلیل برای خرید
– ایجاد کسب و کار استراتژیک تصمیم گیری با استفاده از سطح بالای تاریخی و هوا بازار, اطلاعات مرتبط با اسلواکی کارت و پرداخت در صنعت و بازار هر یک در درون آن.
– درک کلید روند بازار و فرصت های رشد در اسلواکی کارت و پرداخت میباشد.
– ارزیابی رقابتی و پویایی در اسلواکی کارت و پرداخت میباشد.
– به دست آوردن بینش به استراتژی های بازاریابی استفاده می شود به صورت های مختلف انواع کارت در اسلواکی.
– به دست آوردن بینش های کلیدی مقررات حاکم بر اسلواکی کارت و پرداخت میباشد.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05878055/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im