گوتنبرگ, سوئد, Feb. 17, 2020 /PRNewswire/ —

گوتنبرگ, 17 فوریه سال 2020: اطلاع بدینوسیله با توجه به این که سالانه مجمع عمومی Aktiebolaget SKF reg. هیچ. 556007-3495 برگزار خواهد شد در SKF Kristinedal, Byfogdegatan 4, گوتنبرگ سوئد, در 13.00 روز پنج شنبه 26 مارس سال 2020. درها باز هستند از 11.00. تنقلات خدمت خواهد شد قبل از جلسه عمومی سالانه بین 11.00 و 12.30.

نشست عمومی سالانه

برای حق شرکت در مجمع عمومی سالانه سهامداران باید ثبت شده در سهامداران ثبت نگهداری می شود توسط cisco csr, Sweden AB جمعه, 20 مارس سال 2020 و باید به اطلاع این شرکت در آخرین در همان روز نامه ای به Computershare AB “AGM 2020 از AB SKF” جعبه 5267, SE-102 46 استکهلم سوئدو یا از طریق وب سایت این شرکت www.skf.com و یا با تلفن +46 31 337 25 50 (روزهای هفته بین 09.00 و 16.00). اطلاع رسانی شرکت ترجیحا در نوشتن این باید شامل اطلاعات نام خانوادگی, آدرس, شماره تلفن, ثبت نام سهام و تعدادی از مشاوران ، که در آن نماینده ای است ساخته شده توسط پروکسی اصلی از پروکسی فرم ارسال خواهد شد به این شرکت به آدرس فوق قبل از مجمع عمومی سالانه. سهامداران که سهام ثبت شده در ثبت نام یک متولی باید سهام ثبت شده به طور موقت در نام خود را به منظور شرکت در نشست عمومی سالانه. هر گونه ثبت نام مجدد برای هدف از ایجاد حق رای باید انجام شود به طوری که سهامداران ثبت شده است در سهامداران ثبت نام روز جمعه, 20 مارس سال 2020 است. این به این معنی است که سهامداران باید به اطلاع او/او می تواند شامل سهامداران ثبت نام به امانت به خوبی در پیشبرد قبل از آن تاریخ است.

دستور کار

 1. افتتاحیه نشست عمومی سالانه
 2. انتخاب یک رئیس برای نشست عمومی سالانه
 3. طراحی و تصویب رای دادن به لیست
 4. تصویب دستور کار
 5. انتخابات از افراد به منظور بررسی دقیقه
 6. در نظر گرفتن اینکه آیا نشست عمومی سالانه شده است بموقع برگزار
 7. ارائه گزارش سالانه و گزارش حسابرسی و همچنین به عنوان تثبیت حساب و گزارش حسابرسی برای گروه
 8. آدرس توسط رئیس جمهور
 9. ماده از تصویب درآمد و ترازنامه و تثبیت درآمد و ترازنامه تلفیقی گروه
 10. قطعنامه در مورد توزیع سود
 11. ماده ترخيص از اعضای هیئت مدیره و رئیس جمهور از مسئولیت
 12. تعیین تعداد اعضای هیئت مدیره و معاون و اعضای
 13. تعیین هزینه برای اعضای هیئت مدیره
 14. انتخابات اعضای هیئت مدیره و معاون و اعضای هیئت مدیره
  14.1 هانس Stråberg
  14.2 Hock Goh
  14.3 Alrik دنیلسون
  14.4 رونی Leten

  14.5 بارب Samardzich
  14.6 کالین Repplier
  14.7 گیرت Follens
  14.8 Håkan Buskhe
  14.9 سوزانا Schneeberger
 15. انتخابات رئیس هیئت مدیره
 16. هیئت مدیره’ پیشنهاد یک قطعنامه در اصول پاداش برای مدیریت گروه
 17. هیئت مدیره’ پیشنهاد یک قطعنامه در SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020
 18. قطعنامه در مورد کمیته نامزدی

پیشنهاد زیر آیتم 10

هیئت مدیره پیشنهاد تقسیم سود از SEK 6.25 هر سهم. آن پیشنهاد شده است که سهامداران با دارایی های ضبط شده در دوشنبه 30 مارس سال 2020 حق دریافت سود سهام پیشنهادی. موضوع به قطعنامه توسط مجمع عمومی سالیانه مطابق با این پیشنهاد آن است که انتظار می رود که cisco csr توزیع سود سهام در روز پنج شنبه, 2 آوریل سال 2020 است.

پیشنهادات زیر آیتم ها, 2, 12, 13, 14 و 15

نامزدی کمیته تشکیل شده با توجه به قطعنامه مجمع عمومی سالیانه 2019 به نمایندگی از تمام سهامداران این شرکت شامل علاوه بر رئیس هیئت مدیره, نمایندگان, خانواده Alecta, AFA Försäkring و Skandia سهامداران که هم نشان دهنده نزدیک به 40 درصد از آرا از تعداد کل سهام شرکت. نامزدی کمیته اطلاع شرکت مورد زیر پیشنهاد:

 • که سون انگری انتخاب رئیس مجمع عمومی سالیانه;
 • که هیئت مدیره باید شامل نه عضو و نه معاون اعضا;
 • که اعضای هیئت مدیره منتخب مجمع عمومی سالانه و به کار گرفته شده توسط شرکت برای دوره تا پایان مجمع عمومی سالانه دریافت هزینه با توجه به قرار زیر است:
 1. یک. یک شرکت تخصیص SEK 7,520 000 توزیع شده با SEK 2,200,000 به رئیس هیئت مدیره و SEK 760,000 به هر یک از دیگر اعضای هیئت مدیره; و
  b. یک سهم برای کمیته کار خود را با توزیع با SEK 260,000 به رئیس کمیته حسابرسی با SEK 190,000 به هر یک از دیگر اعضای کمیته حسابرسی با SEK 150,000 رئیس پاداش کمیته و با SEK 120,000 برای هر یک از دیگر اعضای پاداش کمیته; و
 • انتخاب مجدد اعضای هیئت مدیره هانس Stråberg نشان Goh, Alrik دنیلسونرونی Leten, بارب Samardzich, Colleen Repplier و گیرت Follens. آن پیشنهاد شده است که Håkan Buskhe و سوزانا Schneeberger به تازگی انتخاب شده.
 • هانس Stråberg است پیشنهاد می شود رئیس هیئت مدیره.
                   

Håkan Buskhe مدیر عامل FAM AB. قبلی خود ارشد شامل مدیر عامل شرکت E. ON Nordic AB و اخیرا مدیر عامل شرکت ساب AB.

سوزانا Schneeberger است که یک عضو هیئت مدیره از متحدالمرکز AB و Hempel A/S. قبلی ارشد شامل مدیر عامل شرکت Demag Cranes & Components چند موقعیت در ترلبوریه و اخیرا رئیس دیجیتال افسر در هیئت اجرایی KION ،

ارائه پیشنهاد هیئت مدیره را می توان در وب سایت شرکت www.skf.com. لارس Wedenborn کاهش یافته است دوباره انتخابات در مجمع عمومی سالانه سال 2020 است.

پیشنهاد زیر مورد 16

هیئت مدیره تصمیم گرفته است به ارائه اصول زیر از پاداش برای SKF گروه مدیریت به مجمع عمومی سالانه. محتویات اصلی این پیشنهاد در حال بیان نمایید. هیئت مدیره ” کامل پیشنهاد در دسترس است در این شرکت و در وب سایت این شرکت www.skf.com.

مدیریت گروه تعریف شده است به عنوان رئیس جمهور و دیگر اعضای تیم مدیریت.

هیئت مدیره’ پیشنهاد این است که این پاداش از گروه مدیریت اعضا باید بر اساس بازار رقابتی شرایط و در همان زمان حمایت از سهامداران منافع. کل بسته پاداش برای مدیریت گروه عضو باید شامل حقوق ثابت متغیر حقوق و دستمزد مزایای بازنشستگی, شرایط, برای اطلاع از ختم و قطع پرداخت و مزایای دیگر مانند یک ماشین شرکت. هدف از این اصول از پاداش است که به اطمینان حاصل شود که SKF گروه می تواند به جذب و حفظ بهترین افراد برای ترویج SKF گروه ماموریت و استراتژی کسب و کار خود را به منافع بلند مدت و پایداری.

ثابت حقوق و دستمزد باید در یک بازار رقابتی سطح. صلاحیت و مسئولیت و تجربه و عملکرد باید در نظر گرفته شود که ثابت حقوق و دستمزد ایجاد شده است.

متغیر حقوق و دستمزد باید اجرا شود با توجه به عملکرد مبتنی بر برنامه است. این برنامه باید از پیش تعیین شده و قابل اندازه گیری معیار از جمله مالی و غیر مالی اهداف. معیار باید در درجه اول بر اساس سالانه عملکرد مالی SKF گروه مانند TVA جریان نقدی و اهداف فردی. را دارا است SKF عملکرد مالی مدیریت مانکن به نام کل ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) است که ساده اقتصادی ارزش افزوده ، این مدل ترویج عامل بیشتر سود سرمایه و بهره وری و سود و رشد. این TVA سود عملیاتی سود کمتر قبل از مالیات هزینه سرمایه. این TVA نتیجه توسعه برای SKF گروه ارتباط خوبی با روند قیمت سهم طی یک دوره طولانی تر از زمان. رضایت از معیارهای اعطای متغیر حقوق و دستمزد باید اندازه گیری بیش از یک دوره یک سال است. به آن حد معیارهای اعطای متغیر حقوق و دستمزد راضی شده است باید مشخص شود که اندازه گیری دوره به پایان رسیده است و حداکثر حقوق و دستمزد متغیر دربسته در درصد معینی از ثابت حقوق و دستمزد سالانه مختلف بین 50 و 70 ٪ است. هیئت مدیره مسئول ارزیابی تا کنون به عنوان آن مربوط به متغیر حقوق و دستمزد به رئیس جمهور. برای متغیر حقوق و دستمزد به مدیران دیگر رئیس جمهور مسئول ارزیابی است. برای اهداف مالی ارزیابی باید بر اساس اطلاعات مالی عمومی ساخته شده توسط SKF ،

SKF باید در تلاش برای ایجاد برنامه های بازنشستگی بر اساس تعریف سهم ،

یک مدیریت گروه عضو ممکن است خاتمه خود اشتغال با دادن شش ماه توجه کنید. در صورت فسخ از اشتغال به درخواست شرکت اشتغال باید با توجه به توافق بلافاصله متوقف. قطع پرداخت مربوط به تعداد سال خدمات باید در این مورد پرداخت می شود ارائه شده است که آن را باید همیشه بود حداکثر تا دو سال حقوق ثابت است.

اصول حقوق برای گروه مدیریت باید ارائه شده توسط پاداش کمیته به هیئت مدیره است که حداقل هر سال چهارم باید یک پیشنهاد برای جمله اصول سالانه مجمع عمومی برای تصویب. اصول پاداش معتبر نخواهد بود تا زمانی که اصول جدید اتخاذ شده توسط مجمع عمومی سالانه.

هیئت مدیره نیز پیشنهاد می کند که سالانه مجمع عمومی حل به اجازه هیئت مدیره به کسر از اصول پاداش تصمیم مجمع عمومی سالانه در تمام یا بخشی از, اگر در یک مورد خاص وجود دارد علت تخلف و عدول لازم است به خدمت این شرکت را در دراز مدت منافع آن از جمله پایداری و یا برای اطمینان مالی شرکت زنده ماندن.

پیشنهاد زیر مورد 17

محتویات اصلی هیئت مدیره’ پیشنهاد در حال بیان نمایید. کامل طرح های موجود در شرکت و وب سایت شرکت www.skf.com.

پس زمینه

در نشست عمومی سالانه در سال 2008 SKF گروه معرفی دراز مدت عملکرد به اشتراک گذاری برنامه برای مدیران ارشد و کارکنان کلیدی (SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2008). از سال 2008 سالانه مجمع عمومی حل و فصل هر سال بر عملکرد به اشتراک گذاری برنامه. ضوابط و شرایط SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020 هستند همان SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2019 بود که حل شد در نشست عمومی سالانه 2019.

SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020

هیئت مدیره پیشنهاد به منظور ادامه به لینک منافع بلند مدت شرکت کنندگان و سهامداران که تصمیم گرفته شده در مجمع عمومی سالانه سال 2020 در SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020.

این برنامه پیشنهاد شده است برای پوشش بیش از 225 نفر از مدیران و کارکنان کلیدی در SKF گروه با یک فرصت اختصاص داده شده, رایگان, SKF B سهام با توجه به ذیل اصل ضوابط و دستورالعمل ها.

تحت این برنامه بیش نیست و در مجموع 1,000,000 SKF B سهام ممکن است اختصاص داده شده به بیش از 225 نفر از مدیران و کارکنان کلیدی در این گروه است. تعداد سهام که ممکن است اختصاص داده شده باید مربوط به درجه ای از موفقیت از کل ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) سطح هدف به عنوان تعریف شده توسط هیئت مدیره برای TVA توسعه برای سال مالی 2020-2022 در مقایسه با سال مالی 2019. TVA ساده, اقتصادی, ارزش افزوده, مدل ترویج عامل بیشتر سود سرمایه و بهره وری و سود و رشد. را دارا است سود عملیاتی کمتر قبل از مالیات هزینه سرمایه. پس از انقضای سال مالی 2022 یک مقایسه بین متوسط مالیات بر ارزش افزوده برای سال مالی 2020-2022 و مالیات بر ارزش افزوده برای سال مالی 2019. این TVA تغییر بیان شده است به عنوان یک درصد است.

تخصیص سهام بر اساس سطح را دارا افزایش می دهد. به منظور تخصیص سهام به محل مالیات بر ارزش افزوده افزایش می دهد باید بیش از حداقل سطح خاصی (سطح آستانه). در علاوه بر این به سطح آستانه یک سطح هدف تنظیم شده است. حداکثر سهم تعلق می گیرد اگر این سطح هدف رسیده است یا بیش از حد.

ارائه شده است که مالیات بر ارزش افزوده افزایش می رسد هدف سطح شرکت کنندگان در این برنامه ممکن است اختصاص داده شده زیر حداکثر تعداد سهام هر فرد در عرض های مختلف گروه های کلیدی:

مدیر عامل و رئیس جمهور – 30,000 سهام

دیگر اعضای گروه مدیریت – 13,000 سهام

مدیران کسب و کار بزرگ واحد و مشابه – 4,500 سهام

دیگر مدیران ارشد – 3,000 سهام

کلیدی دیگر افراد – 1,250 سهام

اگر مالیات بر ارزش افزوده افزایش بیش از سطح آستانه برای تخصیص سهام اما نهایی سهم زیر 5% از سطح هدف پرداخت خواهد شد ساخته شده به صورت نقدی به جای سهام لهذا مقدار پرداخت نقدی باید مربوط به ارزش سهام محاسبه بر اساس قیمت بسته شدن برای SKF B سهم در روز قبل از حل و فصل.

سهم از سهام مستلزم آن است که افراد تحت پوشش برنامه شاغل هستند در SKF گروه در طول کل محاسبه دوره است. اگر تمام شرایط موجود در SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020 برآورده سهم از سهام باید به صورت رایگان پس از انقضای سه سال محاسبه دوره یعنی در طول 2023.

قبل از اینکه این تعداد سهام به اختصاص داده شده است که در نهایت تعیین هیئت مدیره باید بررسی کند که آیا این سهم منطقی است با توجه به SKF نتایج مالی و موقعیت شرایط بازار سهام و همچنین شرایط دیگر و اگر نه به عنوان تعیین شده توسط هیئت مدیره و با کاهش تعداد سهام اهدا می شود به کاهش تعداد سهام تلقی مناسب توسط هیئت مدیره.

هیئت مدیره است که علاوه بر حق معرفی یک جایگزین انگیزه راه حل برای کارکنان در کشورهایی که مشارکت در SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020 مناسب نیست. دیگر چنین انگیزه ای راه حل باید تا آنجا که عملی شود حاوی کارگیری همان شرایط به عنوان SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020.

این شرکت 455,351,068 سهام در موضوع همانطور که در 4 فوریه سال 2020. به منظور تطابق با تعهدات SKF عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020, حداکثر تعداد 1,000,000 ب سهام مورد نیاز مربوط به حدود 0.2 درصد از کل تعداد سهام ممتاز.

با فرض حداکثر تخصیص تحت عملکرد به اشتراک گذاری برنامه 2020 و قیمت سهم SEK 190هزینه از جمله امنیت اجتماعی هزینه برآورد شده است در حدود MSEK 228. بر اساس یک قیمت سهم SEK 220هزینه از جمله امنیت اجتماعی هزینه برآورد شده است در حدود MSEK 264. علاوه بر این هزینه های اداری تخمین زده می شود که حدود MSEK 2.

هیئت مدیره نیست پیشنهاد برای زمان حال را به هر گونه اقدام به پرچین SKF تعهدات تحت این برنامه. تحویل از سهام تحت برنامه باید صورت نمی گیرد تا 2023.

پیشنهاد زیر 18 مورد

نامزدی کمیته اطلاع شرکت است که این پیشنهاد به نشست عمومی سالانه برای حل و فصل موارد زیر را تا یک قطعنامه جدید بوده و تصویب شده توسط مجمع عمومی سالیانه:

1. که این شرکت باید یک نامزدی کمیته تشکیل شده توسط یک نماینده از هر یک از چهار سهامداران عمده با توجه به تعداد آرا برگزار شد به عنوان به خوبی به عنوان رئیس هیئت مدیره. زمانی که تشکیل کمیته نامزدی این سهام در آخرین روز بانکی در ماه اوت هر سال را تعیین می کند که سهامداران بزرگترین و با توجه به تعداد آرا برگزار شد. این با توجه به تعداد آرا بزرگترین سهامداران باید هر سال تماس گرفته شود توسط شرکت به معرفی نمایندگان خود را. نام چهار سهامدار نمایندگان منتشر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان آنها انتخاب شده است اما بعد از شش ماه قبل از نشست عمومي سالانه. نامزدی كميته در دفتر باقی می ماند تا زمانی که یک نامزد جدید کمیته منصوب شده است;

2. در صورتی که سهامدار عضو نشان دهنده دیگر نمی خواهد یکی از چهار سهامداران عمده با توجه به تعداد آرا برگزار می شود در طول مدت از نامزدی کمیته چنین عضو اگر نامزدی کمیته بنابراین مناسب بداند ممکن است استعفا و یک نماینده از سهامداران بعدی در نوبت اندازه عاقلانه با توجه به تعداد آرا برگزار شد بود ارائه فرصت انتخاب شدن در محل;
و در صورتی که سهامداران نماینده دیگر نشان دهنده سهامداران و سهامداران خواسته است برای انتخاب نماینده جدید برای تبدیل شدن به یک عضو از کمیته نامزدی;

3. که کمیته نامزدی, اگر در نامزدی کمیته بنابراین مناسب بداند ممکن است ارائه پنجمین سهامداران برای انتخاب یک عضو از کمیته نامزدی و در نتیجه افزایش نامزدی کمیته توسط یکی اضافی سهامداران نماینده در طول این مدت از دفتر کمیته نامزدی;

4. که نامزدی کمیته در طول مدت از نامزدی کمیته به ارائه طرح های پیشنهادی در مسائل زیر ارائه می شود و حل سالانه مجمع عمومی:

یک. پیشنهاد رئیس مجمع عمومی سالیانه
b. پیشنهاد هیئت مدیره
c. پیشنهاد برای رئیس هیئت مدیره
d. پیشنهاد برای هزینه به هیئت مدیره
e. پیشنهاد برای هزینه به حسابرس (زمانی که قابل اجرا باشد)
f. پیشنهاد برای حسابرس (زمانی که قابل اجرا باشد)
g. به میزان لازم تلقی می شود پیشنهاد برای دستورالعمل های جدید برای کمیته نامزدی; و

5. که نامزدی کمیته هنگام انجام وظایف خود را انجام وظایف است که در هنگام استراحت نامزدی کمیته زیر سوئد کد راهبری شرکتی, در میان چیزهای دیگر عرضه این شرکت با اطلاعات خاص به منظور فعال کردن این شرکت برای تحقق آن اطلاعات تعهد در زیر کد.

_______________

تعداد سهام و آرا و مستندات

زمانی که این اخطار صادر شده است و تعداد کل سهام در این شرکت در حال 455,351,068, نمایندگی 32,460,528 یک سری سهام و 422,890,540 سری B سهام با تعداد آرای 74,749,582. این شرکت دارای هیچ سهام خود.

هیئت مدیره ” کامل پیشنهاد با توجه به آیتم های 16 و 17 از دستور کار و نامزدی کمیته استدلال بیانیه ای در دسترس هستند در این شرکت و در وب سایت این شرکت www.skf.com و خواهد شد به سهامداران که درخواست این دولت و آدرس خود را.

اطلاعات در نشست عمومی سالانه و غیره.

هیئت مدیره و رئیس جمهور باید بر اساس درخواست توسط هر سهامدار و که در آن هیئت مدیره معتقد است که ممکن است آن را بدون آسیب قابل توجهی به این شرکت ارائه اطلاعات در رابطه با هر شرایطی که ممکن است بر ارزیابی از یک موضوع در دستور کار, هر گونه شرایط است که ممکن است بر ارزیابی از شرکت و یا یک شرکت تابعه مالی و موقعیت این شرکت در رابطه با دیگر شرکت های گروه. هر کسی که مایل به اعزام سوالات در پیشبرد انجام این کار ممکن است به AB SKF Att. مشاور عمومی, SE-415 50 گوتنبرگ سوئدو یا با e-mail: chairman@skf.com.

SKF مبتنی بر وب و گزارش مالی به زبان انگلیسی خواهد بود ساخته شده در 4 مارس سال 2020.

پروکسی اشکال در دسترس خواهد بود در وب سایت شرکت www.skf.com و نیز ممکن است درخواست نامه به Computershare AB “AGM 2020 از AB SKF” جعبه 5267, SE-102 46 استکهلم سوئد و یا با تلفن +46 31 337 25 50.

گوتنبرگ در فوریه سال 2020
Aktiebolaget SKF
(publ)
هیئت مدیره

________________

بازدید SKF کارخانه در Gamlestaden, گوتنبرگ

سهامداران خوش آمدید به SKF کارخانه در Gamlestaden, گوتنبرگدر ارتباط با مجمع عمومی سالانه به طور مستقیم پس از پایان مجمع عمومی سالانه معادل آن در 27 مارس سال 2020 در 09.00. سهامداران که مایل به شرکت باید به اطلاع درخواست بازدید, تاریخ کامل نام و جزئیات تماس (ترجیحا آدرس ایمیل متناوبا یک شماره تلفن همراه) به: AB SKF Besöksservice HK3/3, 415 50 گوتنبرگ متناوبا از طریق ایمیل به: Lars.Werner@skf.com. لطفا توجه داشته باشید که تعداد شرکت کنندگان محدود است.

پردازش اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی مربوط به سهامداران است که جمع آوری شده از سهامداران ثبت نام اطلاع رسانی شرکت در نشست عمومی سالانه و اطلاعات در مورد مشاوران هستند که برای شرکت و یا هر اطلاعات دیگر است که در غیر این صورت با توجه به بالا پردازش خواهد شد به طور عمده به ثبت سهامدار بخشی از لیست رای گیری در مجمع عمومی سالانه و در صورت لزوم دقیقه از جلسه عمومی سالانه. اطلاعات شخصی پردازش مطابق با مقررات اتحادیه اروپا (EU) 2016/679 پارلمان اروپا و شورای. برای اطلاعات کامل در شرکت پردازش داده های شخصی خود را در ارتباط با نشست عمومی سالانه و حقوق خود را ببینید SKF وب سایت www.skf.com تحت عنوان “درباره AGM” (که در واقع در زیر بخش “سرمایه گذاران” و “حاکمیت شرکتی”).

تماس با ما:

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
مطبوعات: تئو Kjellbergمدیر روابط مطبوعاتی
tel: 46 31 337 6576 موبایل: 46 725-776576 e-mail: theo.kjellberg@skf.com

روابط سرمایه گذار: Patrik Stenbergرئیس روابط سرمایه گذار
Patrik Stenberg, 46 31-337 2104; 46 705-472 104; patrik.stenberg@skf.com

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/skf/r/notice-of-annual-general-meeting,c3036472

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع SKF

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im