Skål بین المللی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد برنامه ای برای کمک به مهمان نوازی کارگران

“اکثر هتل های در حال اجرا توسط کسب و کارهای کوچک و ما نیاز به اطمینان حاصل شود آنها باز بماند. کمک به کارکنان خود را تا زمانی که آنها در حال بازگشت به کار باید یک اولویت است. ما کمک به خود ما و این برنامه جدید کمک خواهد کرد که این افراد اختصاص داده شده برای زنده ماندن اهدا لطفا” گفت: Melchiorri.

این “ایالات متحده آمریکا نوازی قوی امداد جمع آوری کمک” پروژه راه اندازی در سراسر کشور امروز در Anthony Melchiorri را پادکست و از طریق Skål بین المللی ایالات متحده آمریکاحرفه ای, سفر و گردشگری, سازمان جهانی با 45 باشگاه و 1800 اعضای واقع در سراسر ایالات متحده.

با توجه به ایالات متحده سفر انجمن (USTA) سفر, پشتیبانی از 15.8 میلیون آمریکایی شغل در مجموع—و یا یک نفر از هر 10 آمریکایی شاغل در صنعت مسافرت. با توجه به فدرال اخیر تعداد مدعیان بیکاری در انگلیس در سفر باعث شده ده میلیون شغل از دست رفته را حدود 30 میلیون برای کل اقتصاد آمریکا با توجه به این گزارش جدید منتشر شده توسط USTA. سفر هزینه ضرر و زیان در مسیر بالا یک و نیم تریلیون دلار در پایان سال 2020 است. بسیاری از این تحت تاثیر قرار می Skål اعضای. با توجه به Wayne V. لی جونیوررئیس جمهور Skål نیویورک و شرکت برگزار کننده این طرح می گوید: “100 درصد از بودجه مطرح خواهد شد به کارگردانی به مهمان نوازی کارگران در سراسر ایالات متحده تحت تاثیر COVID-19. سفر ما صنعت بسیار مهم است برای اقتصاد ما با بسیاری از افراد با استعداد که نیاز به کمک ما در حال حاضر است.”

تمام وجوه مطرح شده توسط این GoFundMe درایو توزیع خواهد شد به مهمان نوازی کارگران است که باید در خدمت جوامع ما شده اند و ضروری برای سفر, صنعت, آیا کار در هتل و رستوران و امکانات پذیرایی و جاذبه و یا یکی از بسیاری دیگر از مهمان نوازی و سازمان های مربوط است که شالوده گردشگری اقتصاد است.

David Ryanرئیس جمهور Skål بین المللی ایالات متحده آمریکا, توضیح می دهد که “با بیش از ده میلیون کارگران صنعت از دست دادن شغل خود بسیار مهم است ما در رسیدن به این مضطرب کارگران و آنها را به کمک برخی از. ما عضویت شاغل در صنعت سفر و گردشگری است که ویران شده است. به گفته های اخیر Skål ایالات متحده آمریکا بررسی بیش از 30% ما عضویت یا شغل خود را از دست داده و یا گرفته شده کاهش پرداخت از شیوع کروناویروس.”

“این مهم است که توجه داشته باشید که صنعت مهمان نوازی است #1 کارفرما در ایالات متحده آمریکا دوم تنها به دولت برگزار شد مواضع” گفت: Ryan.

“در منطقه من (نیویورک) این سخت کوش و پرشور 120,000+ مهمان نوازی حرفه ای است که شامل حدود 10 درصد از جزیره نیروی کار بودند در میان برای اولین بار به طور منفی تحت تاثیر coronavirus بحران است. آنها به کمک شما نیاز دارند و همچنین بسیاری دیگر در سراسر ایالات متحدهبه ارائه برای خود و خانواده خود می گوید:” علامت Irgangرئیس جمهور Skål لانگ آیلند و همکاری سازمان.

کمک های مالی می توان به کارگردانی GoFundMe: https://www.gofundme.com/f/usa-hospitality-strong.

اطلاعات بیشتر و هر گونه واجد شرایط مهمان نوازی کارگران که خود را از دست داده و نیاز به کمک دارند باید به https://forms.gle/HYivLozAyYnTKcCa9.

Skål بین المللی ایالات متحده آمریکا است که بزرگترین کمیته ملی در Skål بین المللی با 1,800 اعضا و 45 باشگاه های سراسر کشور. Skål نیویورککه به تازگی جشن آن 80امین سالگرد اولین باشگاه در ایالات متحده تاسیس در سال 1938. Skål لانگ آیلند 1983 تاسیس شد. Skål بین المللی تاسیس و در سال 1934 حرفه ای سازمان گردشگری رهبران در سراسر جهان در 102 کشور با 14,000 اعضای ترویج گردشگری جهانی و دوستی است. آن است که تنها گروه بین المللی متحد تمام شاخه های صنعت سفر و گردشگری.

منبع Skal بین المللی ایالات متحده آمریکا

لینک های مرتبط

http://www.skalusa.org