شش خواص سنگ اعلام کرد کسب فایرویو پارک

شارلوت, N. C., 5 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — شش Rock Properties به صورت عمودی یکپارچه املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت که بدست صاحب و عمل اصلی تولید جوامع; امروز اعلام کرد کسب فایرویو پارک. اعلام شده توسط Christopher K. ایبرتمالک و بنیانگذار شش خواص سنگ.

34-سایت املاک واقع در Gastonia, North Carolina. این شرکت دوم کسب در گاستون County North Carolina.

فرویو مرکزی واقع در شهرستان Gastonia با نزدیکی به رشد مرکز شهر و آینده فیوز منطقه در حالی که ارائه بسیار مورد نیاز مسکن مقرون به صرفه گزینه در شارلوت منطقه است.

“ما بسیار هیجان زده خود را به یکی دیگر از فوق العاده جامعه در گاستون شهرستان. ما امیدواریم که به خود بسیاری از جوامع در حال رشد Gastonia منطقه گفت:” ایبرت.

حدود شش خواص سنگ

تاسیس در سال 2014 و headquarted در Charlotte, North Carolina, شش, خواص سنگ ها, یک خانواده متعلق به شرکت است که بدست صاحب و عمل اصلی تولید جوامع است. این شرکت با تمرکز بر کسب و عامل تثبیت و ارزش اضافه تولید شده صفحه اصلی جوامع در بالا رشد بازار.

شش خواص سنگ است که به طور فعال به دنبال گسترش نمونه کارها خود را از تولید مسکن جوامع در جنوب شرقی. صاحبان اصلی تولید جوامع علاقه مند به فروش با تجربه و صاحب اپراتور است که مراقبت در مورد ارائه امن و مقرون به صرفه مسکن برای افراد باید از تماس با کریستوفر ایبرت در (844) 749-7625.

لینک های مرتبط
http://www.sixrockprop.com

منبع شش خواص سنگ

لینک های مرتبط

www.sixrockprop.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de