SIRVA Inc. نظرات به Delaware دادگاه حکم به اخراج Realogy را دادخواهی تلاش

OAKBROOK, تراس, Ill., جولای 18, 2020 /PRNewswire/ — SIRVA, Inc., یک پیشرو جهانی در جابجایی و حرکت شرکت امروز با صدور بیانیه زیر را در پاسخ به دلاور دادگاه حکم به رد دعوی قضایی بین Realogy منابع شرکت (NYSE: RLGY) و SIRVA, Inc. با توجه به اعلام قرارداد خرید برای کسب Realogy را Cartus جابجایی خدمات کسب و کار.

ما را خوشحال و دادگاه را رد کرد Realogy تلاش به زور بسته شدن SIRVA – Cartus معامله. به عنوان دادگاه به این نتیجه رسیدند Realogy-نه SIRVA — ناشی از معامله به شکست و هیچ چیزی در مورد SIRVA کسب و کار و یا موقعیت مالی میان به دادگاه تعیین که معامله نمی خواهد ادامه. حرکت رو به جلو SIRVA باقی می ماند قوی مالی و موقعیت خوبی برای ادامه خدمت به مشتریان ما با بهترین در کلاس خدمات و پشتیبانی از طریق ما پیشرو مجموعه ای از قابلیت های فن آوری و خدمات آنها به عنوان حرکت به چالش کشیدن بازار جهانی محیط زیست, و ما همچنان به شدت در حال دفاع از خودمان و دفاع از حقوق ما در هر بیشتر دادخواهی با Realogy.

در مورد SIRVA در سراسر جهان نقل مکان حرکت

SIRVA در سراسر جهان جابجایی و حرکت یک رهبر جهانی در حال حرکت و جابجایی خدمات ارائه راه حل برای تحرک برنامه های برای شرکت ها از هر اندازه. با 75 متعلق به مکان و بیش از 1000 franchised برگزار می گردد و عامل مکان در 177 کشور ما بی نظیر جهانی وسعت پشتیبانی شده توسط موضعی توجه و فن آوری های نوآورانه است که اعتصاب حق تعادل خود خدمات انسانی و پشتیبانی. از جابجایی و کالاهای خانگی به تجاری در حال حرکت و ذخیره سازی نمونه کارها ما را از مارک های (SIRVA, تیم, جابجایی متفقین, northAmerican متفقین Pickfords & SMARTBOX) را فراهم می کند تنها یکپارچه حرکت/جابجایی راه حل در این صنعت است. با اعمال نفوذ شبکه جهانی ما ما ارائه یک تجربه برتر که تنها “یک توقف فروشگاه” ارائه می کنند.

تماس با رسانه ها
مایک DeGraff/پیج Barrett
سرد Verbinnen & Co
[email protected]
312-895-4700

منبع SIRVA, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.sirva.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im