خاموش شدن غول پیکر Smithfield مواد غذایی کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در Sioux Falls, S. D., برای چندمین بار در سراسر غرب میانه مزارع به دلیل افزایش نگرانی که کشتارگاه تبدیل شده اند به بوته برای گسترش coronavirus.

حداقل 80 نفر بوده است بیمار بیشتر متمرکز COVID-19 شیوع در داکوتای جنوبی توسط چهار شنبه. مدیران شرکت روز شنبه تصمیم به بستن کارخانه به مدت سه روز.

در حالی که این اختلال یک مشکل برای کشاورزان گراز وجود دارد هیچ نشانه ای و در عین حال آن منجر به کمبود مواد غذایی. حتی به عنوان Smithfield اعلام کرد: بسته اجرایی Kenneth سالیوان متعهد به Sioux Falls, گیاه رفتن دوباره.

“به عنوان یک صنعت و به عنوان یک ملت ضروری است که ما همچنان به کار ما تولید خوراک دام از مزارع گیاهان و مراکز توزیع” سالیوان در بیانیه ای گفت. “عامل یک گزینه نیست. مردم نیاز به غذا خوردن.”

بیش از 20 ، 000 خوک butchered روزانه در کارخانه تهیه شده از کشاورزان در یک گراز-غنی منطقه کمربند ذرت که شامل جنوب غربی ایالت مینه سوتا, شمال, آیووا و داکوتای جنوبی. در مورد 3,700 مردم کار در کارخانه یکی از بزرگترین کشور گوشت خوک امکانات پردازش.

این یکی از چندین هکرها از جمله تایسون, گوشت خوک, گیاه در شمال, آیووا, و یک شرکت کارگیل گوشت گاو تسهیلات در شرق پنسیلوانیا بسته به دلیل شیوع ویروس در میان کارگران است.

در کارگیل گیاه در Hazleton, Pa. وجود 164 تشخيص موارد از COVID-19 گفت: Wendell جوان رئیس جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران (UFCW) محلی 1776 که نشان دهنده 800 کارگران وجود دارد.

“شماره که حتی ترسناکتر است که بسیاری از کسانی که بیمار هستند و انتظار برای نتایج آزمون” جوان گفت:. او تخمین زده است که زمانی که Hazleton کارخانه بسته 150 تا 200 نفر تماس در بیمار است.

‘مردم آرنج به آرنج’

شرکت کارگیل را Hazleton گیاه را شامل نمی شود یک کشتارگاه. تسهیلات طول می کشد در بزرگ بسته بندی گوشت کاهش و کارگران روند آنها را به استیک کباب و همبرگر برای سوپر مارکت ها. خوب بخشی از این کار انجام شده توسط کارکنان دارای حق اعمال اره و چاقو.

“این یک چالش بزرگ” جوان گفت:. “در بسیاری از بخش هایی از یک کارخانه کار مردم در تماس نزدیک. مردم آرنج به آرنج در تولید کف.”

میننتنکا مبتنی بر کارگیل گفت: آن را آموخته و تجربه خود را در چین آغاز شد و تست دما آمریکا کارکنان که در آن می تواند در اواخر فوریه. آن را نیز تلاش برای ارائه ماسک برای کارکنان.

جوان گفت: هر چهار پنسیلوانیا گیاهان گوشت ارائه شده توسط خود UFCW محلی شده اند idled بیش از دو هفته گذشته با توجه به COVID-19 از جمله یک JBS گوشت کشتارگاه و مرکز پردازش در جنوب شرقی شهر Souderton. جوان گفت: محلی 1776 ارشد فروشگاه مباشر در JBS گیاه درگذشت از این بیماری است.

شهرستانهای میزبانی هر دو JBS و شرکت کارگیل گیاهان را در میان بالاترین تعداد تایید COVID-19 نفر در پنسیلوانیا با توجه به دولت است.

در کشورهای دیگر اتحادیه های کارگری در حال فشار دادن گوشت پردازنده های به کار بیشتر برای محافظت از کارکنان.

خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه که نشان دهنده مرغ کارگران عنوان شده است که یک مرغ, کارخانه فرآوری در گرجستان دیر شده بود برای ارائه به کارگران وجود دارد با تجهیزات حفاظتی. کارکنان خواسته شده است به “debone جوجه آرنج به آرنج با عدم دسترسی به ماسک” اتحادیه گفت: چند نفر از کارگران بیمار هستند و دو نفر از COVID-19.

یک گیاه گوشت خوک در شهرستان Sioux, آیووا, اجرا شده توسط حاشیه غذاهای گفت: آن ها به دنبال خرید ماسک برای کارگران مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن تجدید نظر ارشاد به توصیه ماسک جمعه گذشته اما روز شنبه آنها تا به حال وارد نشده است.

کارگران در بسیاری از بسته بندی گیاهان پوشیدن عینک و hairnets که همچنین پوشش دهان خود را.

تنگ عرضه مختل

صنعت گوشت خوک ذبح 500,000 خوک در هر روز در ایالات متحده و زنجیره تامین از باردار افشانده به مصرف کننده است محکم کالیبره شده است.

گراز قیمت را فرو برد چرا که از سراسر کشور shutdown از خدمات مواد غذایی میباشد. در حال حاضر کشاورزان ایالات متحده صدها نفر از هزاران نفر از خوک هدف قرار دادن بازار وزن هر روز بیشتر خوک آمدن تا پشت سر آنها و کاهش ظرفیت پردازش.

“اگر آن را فقط یک تقاضا مشکل و سپس شما می توانید برداشت خوک قرار داده و گوشت را در فریزر” گفت: Lee جانستون یک حیوان استاد علوم در دانشگاه مینه سوتا موریس است که دارای تخصص در خوکی تولید. “اما اگر ما رسیدن به نقطه ای که در آن انسداد در کارخانه بسته بندی و سپس چالش این است که ما باید خوک ها زندگی می کنند در مزارع سراسر کشور که هنوز به غذا خوردن هنوز هم در حال رشد است. چگونه ما مدیریت است؟”

گاو و گراز کشاورزان باید قادر به مقابله با موقت پراکنده تعطیلی کارخانه بسته بندی گوشت می آمد اما اگر مشکل و همچنان, همه چیز سخت تر خواهد شد. بدترین چشم انداز را برای کشاورزان — از نظر مالی و عاطفی است euthanizing خوک.

“من فقط نمی تواند به نوبه خود آنها را در پیاده رو و یا به چراگاه. که در نهایت می شود ترس است که همه ما می خواهیم برای جلوگیری از” تری گفت: Wolters یک گراز کشاورز در نزدیکی Pipestone, Minn., و یک عضو از Pipestone سیستم یک گروه از 450 کشاورزان که بالا بردن خوک ها با هم.

“ما به شدت نگران اختلال در برداشت محصول ظرفیت, به خصوص اگر آن را تمدید,” او گفت:.

اما فروشگاه های مواد غذایی خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند به خوبی عرضه شده است. سهام گوشت در سردخانه بودند تا در ماه فوریه و صنعت تجهیز نشدن به ارسال بیشتر گوشت به فروشنده به جای مواد غذایی شرکت های خدمات. ایالات متحده همچنین صادرات 30 درصد از آن گوشت خوک و در صورت نیاز مقداری از آن را می توان در داخل کشور به فروش می رسد.

“من نمی پیش بینی است که به یک مشکل در همه” Wolters گفت: عرضه مواد غذایی. “منطقه مرکزی وحیاتی است در محل کار ارائه مواد غذایی برای این کشور است.”

توییتر: @adambelz

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de