رئیس بزرگترین کشور تولید کننده گوشت خوک مطرح هشدار در مورد مواد غذایی در اعلام نامحدود بسته شدن آن عظیم کشتارگاه در Sioux Falls, آخر این هفته, اما مقدار زیادی از گیاهان دیگر باز باقی می ماند با یک و نیم میلیون خوک ورود در آنها را روزانه است.

Smithfield, غذاهای, Inc. روز یکشنبه گفت: آن Sioux Falls, گیاه توقیف پنج شنبه گذشته در ابتدا به مدت سه روز باقی می ماند بسته به طور نامحدود بعد از یک تعداد از COVID-19 موارد در میان آن 3,700 کارگران شروع به پریدن کرد از 80 به حدود 400.

این شرکت اجرایی کنت سالیوان گفت: کاهش ظرفیت بسته بندی گوشت می آمد که “هل دادن کشور ما شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه است. آن است که غیر ممکن است برای نگه داشتن ما فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند اگر ما گیاهان در حال اجرا نیست.”

این اختلال به ظرفیت بسته بندی گوشت می آمد که یک فاجعه اتفاق می افتند برای کشاورزان گراز ساخته شده است که تصمیم گیری ماه پیش در مورد چگونه بسیاری از خوک به رشد است. گراز قیمت را فرو برد در هفته های اخیر به عنوان تقاضا برای گوشت به ویژه گوشت کاهش یافته است زیرا بسیاری از رستوران ها بسته شده و به عنوان بخشی از تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

اما کارشناسان در تامین مواد غذایی و زنجیره ای می گویند آن را زودرس به حدس و گمان که گوشت خوک نمی تواند در دسترس مصرف کنندگان است.

این Smithfield تسهیلات برای دهه Sioux Falls نقطه عطفی در زیر جان مورل نام ملت نهم-بزرگترین ظرفیت پردازش مورد 19,500 خوک در روز است. این دومین در اسمیتفیلد متحده در عملیات پشت یکی در Tar Heel, N. C., که فرآیندهای 34,500 خوک در روز است و این کشور بزرگترین.

سنگین ترین غلظت ملت بزرگ گوشت خوک گیاهان پردازش است که در غرب میانه بالا و ترین عامل در قدرت کامل است.

نیم ساعت دور از Sioux Falls, گیاه, JBS گیاه در Worthington, Minn. است که این کشور سومین پردازش سایت است تا به حال تنها یک مورد از COVID-19 در میان خود کارگران گفت: Matt Utecht رئیس جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 663 که نشان دهنده 1,850 کارگران در کارخانه.

“یکی از دلایل وجود ندارد, یک تست مثبت است و کارفرما یکی از اولین پیاده سازی در نظر گرفتن درجه حرارت از همه کارگران” Utecht گفت. “ما تا به حال دستکش جراحی, ماسک صورت, سپر, لرزند — این چیزها آمد سریعتر از برخی از امکانات دیگر.”

با وجود آن اقدامات او گفت: “همه ما می دانیم که آن را به می آیند در نهایت اما دیگر ما می توانیم آن را نگه دارید و شاید محدود کردن تعداد موارد مثبت خواهد بود.”

که چالش رو به پردازنده های مواد غذایی در سراسر کشور گفت: Lee شولتز یک دام اقتصاددان در دانشگاه ایالتی آیووا.

“آن ناشناخته” شولتز گفت. “این بخشی از نگرانی در اینجا. آن چنان گسترده و ناشناخته فقط تمام مفاهیم”

در Worthington, JBS در حال حاضر ساختمان 8 فوت 40 فوت ساختمان “تقریبا مانند یک تونل” برای کارگران به تصویب از طریق قبل از ورود به کارخانه. آنها خواهد شد تا به عنوان اگر آنها در حال رفتن را از طریق فرودگاه های امنیتی برای خوانش درجه حرارت. در صورتی که درجه حرارت آنها خواهید بود با اشاره به یک پرستار است.

این اتحادیه دارای چهار نفر مشغول به کار تمام وقت در کارخانه به آموزش کارگران در مورد اجتماعی فاصله دست شستشو و بهداشت شخصی. بزرگترین گروه از کارگران وجود دارد هیسپانیک اما بیش از 56 زبان در حال صحبت با کارگران در کارخانه.

“این فقط همیشه ممکن نیست به فاصله اجتماعی وجود دارد به دلیل آن را شانه به شانه اما آنها در حال قرار دادن در پلاستیک موانع بین کارکنان در حال حاضر در آن مناطق که در آن آنها نمی تواند رسیدن به شش پا اجتماعی فاصله,” Utecht گفت.

دیگر عمده meatpackers در منطقه نیز باز باقی می ماند.

پیروزی-حاشیه, یک گیاه گوشت خوک در شهرستان Sioux, آیووا که ذبح 21,000 حیوانات یک روز عامل در ظرفیت کامل یک سخنگوی این شرکت گفت. بنابراین دو نفر دیگر از گیاهانی که در حاشیه غذاهای با درگیر است — به طور مشابه به اندازه امکانات در سنت جوزف, Mo. و گویمون, Okla.

چشم خواب آلود, Minn.-بر اساس کریستنسن مزارع که افزایش 3 میلیون خوک برای کشتار هر سال در پنج کشور است-صاحب گیاهان در سو شهرستان St. Joseph.

گوشت پردازش شرکت های کشتار 510,000 خوک یک روز در آمریکا به دلیل بازار از جمله صادرات مصرف است که بسیاری از خوک یک روز دیگر 510,000 آماده خواهد شد برای کشتار فردا و روز بعد و روز بعد از آن.

که تغییر نمی دهد و برای چندین ماه پس از این تصمیم به منظور بالا بردن hog ساخته شده است نه ماه قبل از آن می رود کشتارگاه.

“گراز صنعت تحت شرایط عادی یک ماشین خوب روغن” شولتز گفت. “اما هنگامی که شما انجام این تنگناها و کارهای عقب افتاده که می شود بسیار چالش برانگیز وضعیت به دلیل وجود ندارد بسیار انعطاف پذیری است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im