آواز این کنسرت لغو, بلوز? خود را زنده موسیقی با رفع این 25 فیلم

هیچ کنسرت? هیچ مشکل. به جای آن سعی کنید بهترین چیز بعدی به بودن در یک نمایش — تماشای یک کنسرت فیلم در راحتی از خانه خود را. هیچ hassling با پارکینگ, بدون آسیا آبجو بدون ناله در مورد تورم قیمت بلیط امید برای خوب نشان می دهد.

این طرفداران تضمین عملکرد عالی.

ما در حال صحبت کردن در مستند پر سر صحبت. ما در حال معرفی فیلم (به ترتیب زمانی) با تمرکز بر موسیقی زنده که آیا این برنامه شامل یک عمل یا یک استار. (این کنسرت فیلم را می توان از طریق منابع مختلف از جمله برای خرید بر روی دی وی دی/بلو-ری و در YouTube, Netflix و دیگر خدمات جریان.)

 

“T. A. M. I. نشان می دهد” (1964)
صرفه جویی برای بیتلز این نمایشنامه انتقادی در سانتا مونیکا کالیفرنیا اسیر پاپ داغ طعم لحظه ای با ساحل پسران چاک بری را سوپریمز, Lesley Gore و مسلما ترین برق عملکرد تا کنون در فیلم های James Brown. The Rolling Stones تأسف است که آنها تا به حال به دنبال پدرخوانده روح.

الویس پریسلی “خواننده ارائه … الویس” (1968)
این تاریخی تلویزیون مشخص شده ویژه پادشاه بازگشت به صحنه پس از هفت سال اقامت به فیلم. در لباس سیاه, چرم, الویس ساخته جادویی باز گشت بازگرداندن ارتباط خود را پس از آن محو موسیقی شهرت.

“مونتری پاپ” (1968)
مستند فیلمساز D. A. Pennebaker در سال 1967 اولین سنگ بزرگ جشنواره ویژه, در میان دیگران, Simon & Garfunkel های نوین گراش و Papas, Jefferson Airplane, جنیس جاپلین و فراموش نشدنی حذفی اجرای برنامه توسط اوتیس ردینگ و جیمی هندریکس.

“وودستاک” (1970)
فوق العاده ویرایش توسط مدیر مایکل Wadleigh و یک دستیار به نام مارتین اسکورسیزی کمک به بالا بردن افسانه این سه روز 1969 هیپی جشنواره است. آن را فقط cavalcade of stars — از این که به هندریکس — اما این تقسیم صفحه نمایش در حال ویرایش از حیله گر و سنگ خانواده و دیگران که در زمان ما بالاتر است.

سنگ نورد “Gimme Shelter” (1970) و “خانم ها و آقایان: این سنگ نورد” (1974)
خود مینیاپولیس نشان می دهد در ماه مه به تعویق افتاد اما دو ستارهای سنگ, فیلم, برای پر کردن جای خالی. “Gimme Shelter” اسیر ریگ رضایت از سال 1969 تور و دلخراش هرج و مرج و تراژدی که التامانت رایگان کنسرت که در آن یک تماشاگر بود چاقو به مرگ توسط یک hell’s Angels موتور سیکلت عضو باند کار به عنوان نگهبان. کمتر بحث برانگیز “خانم ها و آقایان: این سنگ نورد” (1974) نشان داد جهان بزرگترین گروه در اوج خود در سال 1972 تور ترویج برجسته “Exile on Main St.”, آن را سخت به استدلال می کنند با فیلم قاتل لیست مجموعه.

“Wattstax” (1973)
شناخته شده به عنوان سیاه, Woodstock, این روز جشنواره در سال 1972 بزرگداشت هفتمین سالگرد شورش در واتس بخش از لس آنجلس. رژه R&B, ستاره های بسیاری در ارتباط با Stax سوابق از جمله Isaac Hayes, اصلی, خوانندگان, Carla توماس و آلبرت پادشاه — هیجان جمعیت است. به علاوه وجود دارد ظاهر توسط کشیش جسی جکسون, درخشان, Richard Pryor و دیگران صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به حقوق مدنی.

گروه “آخرین والس” (1978)
به عنوان یکی از سنگ های بزرگ فیلم های مستند, این فیلم از گروه 1976 وداع کنسرت بود بسته بندی شده با مواد منفجره اجرای برنامه توسط باب دیلن ون موریسون Eric Clapton و مهمتر از همه این گروه که مورد حمایت هر مهمان خواننده.

David Bowie “Ziggy Stardust و عنکبوت از مریخ” (1979)
نمیدانستند فیلمساز D. A. Pennebaker این طفره زن حیله گر تصمیم به کشتن خود Ziggy شخصیت در پایان این سال 1973 در لندن کنسرت که به تصویر کشیده نماد سنگ در یکی از بسیاری از او مبتکر قلل.

نیل جوان “زنگ هرگز نمی خوابد” (1979) و “قلبی از طلا” (2006)
این موسیقی خدا همیشه آمده در دو طعم — عامیانه و سنگ است. هیچ تور محصور خام اولیه قدرت الکتریکی نیل از “زنگ هرگز نمی خوابد” (1979) که شامل برخی از مناقصه کنار هم. برخی ممکن است سوال جوان را انتخاب گذاشته پشت آهنگ “قلبی از طلا” (2006) اما کارگردان جاناتان دمی را ماهرانه قاب فیلم لذتبخش قرار داده شده شما در ردیف جلو صمیمی نشان می دهد.

صحبت سر “توقف ساخت حس” (1984)
من عضویت در گروه کر آواز خواندن میاد مسلما بزرگترین کنسرت فیلم تمام دوران است. کار با کارگردان جاناتان دمی, رهبر گروه David Byrne تا به حال درخشان چشم انداز چگونه به مرحله یک کنسرت بود که مفهومی arty هنوز joyously نیرو. بایرن donned بزرگ کت و شلوار برای این واقعا بزرگ نشان می دهد.

مدونا “باکره تور” (1985)
آه بی گناهی نگرش جاه طلبی. آن بود که مدونا در روز اول تور با آنچه در حال حاضر باید به نظر می رسد مانند یک گدا بودجه. ناب تکه Madge تاریخ است.

U2 “سر و صدا و همهمه” (1987)
شات عمدتا در سیاه و سفید و این خود آگاهانه حیله گر فیلم بود gorgeously عکس در یک سبک است که به عنوان evocatively مودی به عنوان U2 جوی سنگ. شما احساس می کنید مانند شما در VIP صندلی برای اجرای با شکوه از “بد” و “یکشنبه خونین یکشنبه.” مصاحبه ها نشان داد که این جدی فکر superstars حس شوخ طبعی در مورد خود.

شاهزاده “علامت o’ Times” (1987)
تور پشت مسلما بزرگترین آلبوم, مینه سوتا قهرمان تا به حال یک چشم انداز هدفمند برای این تور و تحویل یک عملکرد است که بد بو بود و خنده دار و پر جنب و جوش, مالیدن کس تحریک و شیک و رویایی و شجاعانه و کاملا غیر قابل مقاومت حتی اگر شما نیست, آشنا با موسیقی است.

Garth Brooks “این Garth Brooks” (1992)
فلاش بک به زمانی که او منفجر شد و به سوپر استار شدن, زمانی که او پیشگام عرصه راک احساسات به موسیقی کشور است. او فوق العاده صادقانه philosophizer در مکالمه و مشخص دینامو روی صحنه.

“Dave Chappelle بلوک حزب” (2005)
این فیلم وقایع فرقه-loved کمدین کنار هم قرار دادن یک خیابان در بروکلین در سال 2004 شامل قوی اجرای برنامه توسط Kanye West, Mos Def, Erykah Badu جیل اسکات Fugees و ریشه به عنوان گروه خانه. پیشبینی کمی حواس پرت به دلیل آن بود Dave Chappelle.

نیروانا “MTV Unplugged in New York” (2007)
ثبت شده در سال 1993 تنها چند ماه قبل از خواننده گروه Kurt Cobain خودکشی این پس از مرگ زنده آلبوم و تاخیر در زمان بر روی یک دی وی دی جدید فراموش نشدنی رزونانس. اگر چه فاقد گالوانیزه, گرانج نیروانا در کنسرت این عملکرد آکوستیک به نمایش گذاشت جنبهی آهنگسازی این محوری ’90s در گروه.

مایکل جکسون “این آن است” (2009)
شامل عمدتا تمرین رئال برای آینده در لندن اقامت در این فیلم به تصویر کشیده جکسون به عنوان یک محور دانشمند در کنترل هر هنری تصمیم در ایجاد سحر و جادو به صورت مرحله. این ممکن است ترین انسانی که تا کنون دیده ایم جکسون که قبل از این سفر آغاز شده است.

جاستین بیبر “هرگز نمی گویم هرگز” (2011)
این هوشمندانه tugged در دختران جوان’ قلب با 3 D concert فیلم راحت از نزدیک از Biebs خارج از صحنه نمایش (از جمله بی بها دوران کودکی ویدئوها) و نیابتی شرایطی که در آن طرفداران زن رو رایگان بلیط کنسرت ملاقات Biebs یا فقط داد زدم. OMG!!!

تیلور سویفت “سفر به بی باک” (2011)
در حالی که او منتشر شد فیلم از هر تیتر تور (“شهرت ورزشگاه تور” بسیار دیدنی), این یکی او را شکوفا به کشور سوپر استار شدن (شما را به یاد داشته باشید که او یک خواننده کشور?), با “You Belong with Me” و “باید گفته ام هیچ.”

تونی بنت و لیدی گاگا “Cheek to Cheek Live” (2015)
این زن و شوهر عجیب — 60 سال از هم جدا در سن — کشف زندگی تایید و موسیقی هماهنگی انجام استانداردهای خود را از songbook از جمله “هر چیزی می رود” و “اجازه دهید در این صورت موسیقی و رقص است.” او رقصید و لباس پوشیدن (مانند Cher برای یک لحن) و او شیک و جذاب مثل همیشه.

Aretha Franklin “گریس شگفت انگیز” (2018)
در اوج زندگی حرفه ای او به عنوان ملکه روح در سال 1972 او بازگشت و به او انجیل ریشه آواز در یک کلیسای باپتیست در لس آنجلس. با توجه به مسائل فنی و آرتا عدم تصویب این روح تکان دهنده سیدنی پولاک-کارگردانی فیلم نبود به طور گسترده ای منتشر شد تا 2019.

بیانسه “بازگشت به خانه” (2019)
او در اداره جهان در کوچلا در سال 2018 های دیدنی و عملکرد است که مخلوط دستگیری choreography, کشنده, تصاویری فوق العاده, موسیقی الهام بخش, الهام بخش, پیام گره به فرهنگ و حضور مهمان با عزیزان Jay-Z و آبی پیچک. جای تعجب نیست که آنها لقب آن Beychella.

بروس اسپرینگستین, “غربی ستاره” (2019)
این نبود کلاسیک با E Street Band تبدیل عرصه به rock ‘n’ roll مدینه فاضله بلکه حیله گر اسپرینگستین در مفهومی فیلم کنسرت های اصلی غربی تصنیف در نیوجرسی انبار حمایت از یک بخش رشته که رو این بیشتر بدبینی آهنگ.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>