سینکلر موافق به رکورد $48M FCC مجازات بیش اوراق تریبون خرید

Sinclair Broadcast Group موافقت کرده است به پرداخت 48 میلیون دلار جریمه به کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) حل و فصل این کاوشگر به شرکت رها معامله به خرید و تریبون رسانه ها در آژانس گفت: بزرگترین-همیشه مدنی مجازات است.

سینکلر اجرایی کریس ریپلی گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه این شرکت خوشحال بود با این قطعنامه است.

“سینکلر متعهد به ادامه تعامل سازنده با همه آن تنظیم کننده برای اطمینان از انطباق کامل با قوانین, قوانین و مقررات” گفت: ریپلی است که این شرکت رئيس جمهور.

در ژوئن 2019 FCC فاش آن را باز کرده بود یک تحقیق جدید به این که آیا سینکلر مشغول نادرست و یا عدم خلوص در حدود 3.9 میلیارد تریبون معامله است. مدنی مجازات نیز برطرف FCC تحقیقات به این که آیا این شرکت ملاقات تعهدات خود برای مذاکره retransmission رضایت نامه در ایمان خوب است و شکست آن به شناسایی و حمایت از محتوای FCC گفت.

FCC گفت سینکلر دوم-بزرگترین ایستگاه تلویزیونی اپراتور موافقت کرده است به “رعایت دقیق انطباق طرح است.” مجازات دو برابر قبل از ضبط برای پخش.

“سینکلر رفتار در طول تلاش خود را برای ادغام با تریبون به طور کامل غیر قابل قبول” گفت: FCC رئیس Ajit Pai. “امروز مجازات همراه با شکست سینکلر/تریبون معامله باید به عنوان یک داستان احتیاطی دیگر به دنبال مجوز کمیسیون تصویب یک معامله در آینده است.”

Pai رد پیشنهادات FCC لغو سینکلر مجوز.

تریبون خاتمه داده شود با فروش 42 ایستگاه های تلویزیونی در 33 بازار به سینکلر که صاحب یا عمل 191 ایستگاه در ماه اوت سال 2018 است. یک ماه قبل FCC سوال سینکلر انتظاری بیش از برنامه ریزی شده فروش برخی از ایستگاه ها و پیشنهاد سینکلر خواهد به طور موثر حفظ کنترل بر آنها است.

سقوط از معامله بود که با حمایت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور بالقوه به پایان رسید سینکلر امید ملی ساختمان محافظه کار-تکیه تلویزیون نیروگاه که ممکن است rivaled فاکس پارسیان فاکس نیوز.

Nexstar Media Group, Inc تریبون به دست آورد در یک 4.1 میلیارد معامله در ماه سپتامبر.

دموکرات ها را متهم کرد سینکلر از اریب پوشش خبری به نفع جمهوری خواهان. مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 با انتقاد از حزب جمهوری خواه به رهبری FCC برای تصویب تریبون مقابله و گفت در توییتر آن “شده اند و بسیار مورد نیاز محافظه کار صدا و برای مردم است.”

در سال 2017, FCC گفت: آن fining سینکلر $13.38 میلیون پس از آن نتوانست به درستی به افشای آن پرداخت برنامه نویسی است که پخش ایستگاه های تلویزیونی محلی بود اسپانسر شده از طرف یک موسسه سرطان. که کاوشگر نیز حل و فصل به عنوان بخشی از حل و فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de