‘به سادگی درست انجام’: ولی همچنان اعمال محبت به عنوان coronavirus گسترش

هر چند این کروناویروس جدید همچنان به گسترش در سراسر کشور داشتن و کشته شدن 13 نفر از صبح روز جمعه Arizonans ادامه برای نشان دادن مهربانی و شفقت نسبت به یک دیگر با وجود این شرایط بی سابقه ای.

آریزونا جمهوری است تدوین این داستان که شامل مردم به دور سخت به پیدا کردن ضرورت به غریبه کامل, کمک به جمعیت های آسیب پذیر از طریق فروشگاه های مواد غذایی و پرداخت برای اقلام خود را و ایجاد Facebook صفحات و گروه های سازماندهی کمک به دیگران.

آژانس پرستار بچه استخدام معلمان از کار

اعتماد اتصالات آژانس پرستار بچه که بود به نام بهترین آژانس پرستار بچه سال 2020 توسط Arizona, کوهپایه, مجله, است, استخدام, معلمان که به طور موقت از کار به کمک آدرس شرکت افزایش تقاضا برای مراقبت از کودکان.

صدها نفر از معلمان در حال حاضر به خارج از سازمان و یا پر کردن یک برنامه کاربردی آنلاین اعتماد اتصالات co-founder روزالیند Prather گفت.

او گفت: آنها را استخدام “را به عنوان بسیاری از معلمان به عنوان تقاضا دیکته” و اضافه کرد که این شرکت نیز به دنبال کسب و کار است که ممکن است مایل به پوشش هزینه های یک پرستار بچه خدمات به عنوان یک کارمند سود در طول شیوع بیماری است.

Prather گفت که او معتقد است وقوع است بر اهمیت هر دو معلمان و دایه.

“برای اولین بار پدر و مادر هستند که مجبور به homeschool و معلمان (و) من فکر می کنم معلمان در حال رفتن به قدردانی در راه آنها نبوده است در گذشته” او گفت:. “معلمان و دایه های مشابه هستند که در آنها قهرمانان گمنام. این مردم هستند که تربیت نسل آینده و آموزش نسل بعدی.”

او اضافه کرد که شرکت او سپاسگزار است که نه تنها ارائه معلمان از کار با درآمد بلکه با یک فرصت برای انجام آنچه آنها در مورد پرشور.

“به عنوان یک پرستار بچه به آنها یک فرصت بود و با بچه ها دوباره,” او گفت:. “به جای رفتن به یک کار در هدف آنها گرفتن فرصت برای انجام چه صحبت می کند به آنها و آنچه آنها را دوست دارم.”

این شرکت ارائه مراقبت به خانواده های که یا تشخیص داده شده است با COVID-19 یا نشان دادن علائم در ارتباط با ویروس.

اگر یک پرستار بچه را نشان می دهد علائم آنها باید به دنبال یک 14 روز در قرنطینه قبل از آنها می توانند درخواست خود را ارائه مراقبت دوباره Prather گفت.

این شرکت در خدمت خانواده ها در شهر فینیکس, توسان و دالاس. کسانی که علاقه مند به کار در شرکت و یا دریافت مراقبت خواسته برای رفتن به www.trustingconnections.com.

فضای مجاز: نامحدود رایگان کارواش برای متخصصان مراقبت های بهداشتی

سریع قات خودرو شنبه اعلام کرد که این امر با ارائه رایگان “بهترین” تک ماشین تمیز به متخصصان مراقبت های بهداشتی.

هر کسی که با این نسخهها کار در یک بیمارستان و یا مرکز مراقبت های فوری است واجد شرایط برای استفاده از فضای مجاز: نامحدود رایگان کارواش تا مارس 31 اما باید آماده برای نشان دادن خود را نشان شناسایی به یک عضو تیم.

این شرکت دارای 10 مکان در سراسر دره.

سخنگوی مایک بروس گفت: ارائه کرده است “هیچ رشته های متصل.”

“ما می خواستیم برای ارائه رایگان شوی به دلیل آن را به سادگی درست انجام در این زمان” بروس گفت.

او گفت که سریع قات کارکنان و اعضای خانواده و دوستان خود در مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم و شرکت می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای تشکر از آنها را حتی اگر آنها نمی تواند کمک کند با ماسک یا دیگر تجهیزات پزشکی.

“یک خودرو, است, راحتی, اما هنوز هم به خوبی قادر به رفتن به محل کار در یک ماشین تمیز و احساس مورد تاکید و پرداخت برای کارهای عادی و روزمره که از رفتن به کار,” او گفت:.

بروس اضافه شده است که این شرکت دیده می شود کمتر کسب و کار از این بیماری همه گیر تشدید سرویس صنعت بودن “اولین خط از کسب و کار تحت تاثیر قرار توسط “غیرضروری” قوانین.”

او امیدوار است هر چند که انجام کاری را به دیگران’ روز آسان تر حتی در حالی که این شرکت تلاش کرده است تاثیر زیادی.

“اگر به رایگان در خودرو می باشد که یکی از درخشان با روشنایی ضعیف تابیدن از مثبت یا محبت کسی را که همه ما می توانیم امید ،

می دانم که از یک عمل محبت است که باید در اضافه شدن به این لیست ؟ رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>