Anette Reeh, 62, سنگ ها را به عقب و جلو در یک صندلی در داخل مرکزی آریزونا پناهگاه خدمات مرکز شهر فینیکس, پناه, با, قلاب بافی گردنبند صلیب و لیست کردن چیزهایی که پناهگاه زندگی بهتر برای سالمندان مانند او.

گسترده تر از پیاده رو برای صندلی چرخدار است. دست ریل در دوش. تخته نرد و جستجوگر تخته. یک کتابخانه. کمتر مردم است. شاید یک درمانگر فیزیکی.

Reeh به زودی ممکن است برخی از خواسته های خود را.

لایحه ای را که اختصاص 5 میلیون دلار از آریزونا صندوق به طور کلی برای ساخت یک پناهگاه اضطراری برای افراد با سن بالاتر از 55 سال است که به سرعت راه خود را از طریق قانونگذاری ایالتی.

سنا لایحه 1283 اسپانسر شده از طرف بهداشت ، دیوید لیوینگستون, R-Peoria خواهد ارائه کمک های مالی برای CASS برای ساخت 200 تخت پناهگاه در غرب دره که در آن unsheltered بی خانمانی (زندگی مردم در خیابان ها حفظ کویر شستشو و یا وسایل نقلیه) افزایش یافته 213% پس از سال 2016.

لایحه تعیین نمی کند که در آن در غرب دره پناهگاه ساخته خواهد شد.

‘این بحران برای سالمندان’

CASS عمل بزرگترین اورژانس پناهگاه بی خانمان در ایالت آریزونا با 470 تخت در خدمات انسانی دانشگاه در مرکز شهر فینیکس.

در هر شب سالمندان را فقط زیر 200 از کسانی که تخت.

سالمندان در سریعترین رشد جمعیت بی خانمان در منطقه ققنوس و در سراسر کشور به عنوان قیمت مسکن صعود و کسانی که در ثابت درآمد نمی تواند نگه داشتن. در سراسر کشور این بیماری همه گیر است که لقب “نقره سونامی.”

“این بحران برای سالمندان” کاس مدیر عامل لیزا درخشش گفت.

او دفاع جداگانه سرپناه برای سالمندان چرا که افراد مسن باید نیازهای مختلف از گسترده تر جمعیت بی خانمان. آنها نیاز به مراقبت های پزشکی نیاز به مراقبت از زوال عقل و بسیاری از آنها قادر به کار و یا پیدا کردن یک شغل به دلیل سن خود را.

بسیاری از سالمندان نیز ناراحت کننده زندگی در میان جمعیت بی خانمان. آنها بیشتر در معرض خطر است که باعث می شود به مرور در خیابان های اطراف پناهگاه بی خانمان که در آن 400 نفر زندگی می کنند بدون نظارت encampments خطرناک است.

Reeh شده است ماندن در CASS از ماه ژوئن. زمانی که مرد او بود زندگی با بیمارستان بستری شد برای یک بیماری او از مسکن.

یک مددکار اجتماعی او را برداشت در مسا و سوار خود را به خدمات انسانی دانشگاه.

“ما پارک شده در مقابل مرکز خوش آمد و به من گفت: ‘آیا شما مطمئن هستید که ما در جای مناسب؟’ من به مرگ می ترسم. این فقط یک بسیاری از مردم” Reeh گفت.

چرا سالمندان بی خانمان ؟

دانا کندی دولت مدیر AARP گفت: تخصیص بودجه سنا که ارشد بی خانمانی رسیده به نقطه بحران.

“سریعترین رشد گروهی از مردم دچار بی خانمانی است که سالمندان است که واقعا دلخراش,” او گفت:.

تب و تاب بودن وجود دارد گفت: دو گروه از سالمندان در جمعیت بی خانمان.

مردم وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از جانبازان که زندگی در خیابان برای سال یا چند دهه است که در حال حاضر سالمندان با بیشتر نیازهای پزشکی به دلیل سن خود را.

بی خانمانی: از مسا به مردم بی خانمان هستند. آنها نام

پس از آن وجود دارد یک گروه از بازنشستگی به بی خانمانی, او گفت:. این مردم هستند که هرگز تجربه بی خانمانی قبلا اما اکنون که آنها در حال زندگی در یک درآمد ثابت آنها نمی تواند نگه دارید تا با هزینه مسکن.

افزایش اجاره بالا و اخراج نرخ در Maricopa شهرستان کمک کرده اند به این پدیده درخشش گفت.

کندی گفت که بدون در نظر گرفتن چگونه سالمندان شده اند تجربه بی خانمانی, هیچ یک از آنها تعلق دارند در مرکز شهر کاس پناهگاه. آنها سزاوار آرامش بیشتر محیط زیست که در آن نیازهای پزشکی را می توان ملاقات کرد, او گفت:.

در حال کوچکتر پناهگاه های آینده ؟

درخشش گفت که اگر جدید پناهگاه تایید CASS کار با شرکای مانند دایره شهرستان به ارائه پزشکی مهلت و دیگر برنامه مراقبت های بهداشتی در محل.

از آن خواهد شد یک محیط بسته به این معنی که مردم ماندن وجود دارد قادر خواهد بود به ماندن در محل در طول روز. در مرکز شهر کاس پناهگاه هر کس به ترک بین 7 صبح و 3 بعد از ظهر قرار می دهد که سالمندان در خیابان با بقیه جمعیت که در آن آنها اغلب احساس ناراحت کننده, تب و تاب بودن گفت.

پناهگاه خواهد بود اولین اورژانس پناهگاه بی خانمان در غرب دره و جدید زیادی سرپناه اضطراری برای باز کردن در منطقه ققنوس در دهه.

درخشش گفت: وجود یک روند ملی نسبت به افتتاح کوچکتر پناهگاه است که طراحی شده برای رسیدگی به نیازهای خاص در بی خانمان جامعه است. درخشش گفت که اگر ارشد پناهگاه موفق است او معتقد است که آن را خار جوامع دیگر در دره به فکر باز کردن کوچکتر پناهگاه است.

که چیزی ققنوس شهردار کیت Gallego کرده است. در مصاحبه اخیر او گفت: ققنوس چهارصد بار از بی خانمانی برای کل منطقه مترو و به نام در حومه شهرستانها به مرحله و ارائه سرپناه اضطراری به عنوان به خوبی.

او گفت که او در حمایت از غرب دره پناهگاه.

درخشش گفت که او موافق با Gallego تماس ها به صورت منطقه ای اما همچنین گفت که او معتقد است باید بیشتر سرپناه اضطراری تخت اضافه شده به مرکز شهر خدمات انسانی دانشگاه به جای نیاز فوری به سرپناه.

CASS بگرداند 500 نفر از پناهگاه هر ماه و حدود 400 نفر در خواب در خیابان خارج از وجود انسان, خدمات, پردیس در هر شب.

این خدمات انسانی دانشگاه است درخواست ققنوس شورای شهر به تصویب منطقه بندی تغییر است که اجازه خواهد داد که حدود 500 تخت اضافی موجود در محوطه دانشگاه.

این شورا انتظار می رود که به وزن در این تابستان.

مقننه پله ؟

قوه مقننه است و نه اولویت بندی بودجه برای پناهگاه بی خانمان و یا مقرون به صرفه مسکن در سال های اخیر است. مسکن صندوق دولت یک بار استفاده می شود به صندوق مسکن و سرپناه فرا گرفت, در طول رکود اقتصادی ،

در سال گذشته قوه مقننه اختصاص 15 میلیون دلار به این صندوق اما آن است که هنوز هم به دور از رسیدن به آن قبل از اوج بودجه سالانه سطح 40 میلیون دلار.

درخشش گفت که او حواس یک شیفت اولویت در قوه مقننه و آن را به او امیدوار باشد.

“آن را مانند یک کل جدید مکالمه پایین وجود دارد. این فوق العاده است. آن را بسیار هیجان انگیز برای دیدن رهبری در مجلس بر این,” او گفت:.

لیوینگستون گفت: براق شده بود او را تشویق به انجام بیشتر برای حل ارشد بی خانمانی برای چندین سال و در این سال او در بر داشت یک باز به آن اتفاق می افتد.

لیوینگستون گفت: او یک محافظه کار جمهوری خواه “و بسیاری از مردم نمی فکر می کنم محافظه کار جمهوری خواهان انجام این کارها.” اما با مازاد در بودجه امسال گفت: او فکر بی خانمانی بود که یک جای خوب برای سرمایه گذاری است.

“بی خانمان سالمندان قابل قبول نیست و ما باید بیش از حد بسیاری از آنها را,” او گفت:.

این لایحه میره از طریق مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه و تصویب سنا کامل تقریبا به اتفاق آرا. این انتظار شنیدن در خانه.

در طول سنا تخصیص بودجه کمیته بهداشت ، هدر کارتر R-ققنوس پشتیبانی پناهگاه لایحه اما گفت: قوه مقننه باید چیزی بیشتر برای جلوگیری از افزایش بی خانمانی است. او به نام او و همکارانش برای انجام کاری “بزرگ و جسورانه است.”

“ما مانند piecemealing این لایحه با لایحه با لایحه” کارتر گفت. “ما باید برای انجام این کار خیلی بیشتر. این واقعا خسته کننده است.”

درخشش گفت که در حالی که این پناهگاه اضطراری است اولین گام وجود دارد نیاز به کار بیشتر برای متوقف کردن جریان سالمندان تبدیل شدن به بی خانمان.

“این مهم است که قادر به خارج کردن مردم از خیابان ها اما ما کاملا نیاز به انجام بیشتر از پیشگیری است. اگر ما می توانیم نگه داشتن مردم در خانه سالمندان است که حتی بهتر است,” او گفت:.

“من فقط می خواهم به نشستن و سپاسگزار’

کورتیس Townsend, 58 آمد به CASS مرکز شهر پناهگاه در ماه اکتبر.

او شده است می خواهم زندگی در خیابان های ققنوس از تاریخ. او شده است می خواهم زندگی خود را با خواهر در مینه سوتا اما قبلا در آریزونا زندگی می و می خواستم به حرکت به عقب.

زمانی که او در اینجا آن را سخت تر برای پیدا کردن مسکن مناسب نسبت به او پیش بینی شده است.

این CASS پناهگاه بوده است بسیار خوب است. او را دوست دارد کارکنان و او را قادر به دریافت مراقبت های پزشکی او نیاز دارد.

اما او گفت که او می شود می ترسم راه رفتن در امتداد چادر در خارج از دانشگاه که در آن وجود دارد گاهی اوقات دعوا و بدون امنیت است.

او بسیار حمایت از CASS باز کردن یک پناهگاه که در آن سالمندان می تواند توجه و امنیت آنها نیاز دارید.

“سالمندان سزاوار آنها به یک محل واقعا تمرکز بر اهداف خود و پیشرفت آنها می خواهند را بدون ترس” تاونسند گفت.

حتی با حواس او را پرت و او گفت: او را با تمرکز بر هدف خود را از گرفتن به مسکن دائمی — و او باید انجام آن را به زودی.

او یک نقطه جدید در کم درآمد مسکن ارشد مجتمع آپارتمانی باز در تاریخ 1 آوریل.

“من فقط می خواهم به نشستن و سپاسگزار به یک محل و فقط با خیس کردن آن همه را در” تاونسند گفت.

هدف خود را پس از آن ؟ برای آمدن بازدید جدید ارشد پناهگاه و دیدار با تمام دیگر سالمندان کار برای رسیدن به اهداف خود بیش از حد.

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im