سیلیکون بازار به ارزش $23.3 میلیارد دلار تا سال 2025 – گزارش اختصاصی توسط MarketsandMarkets™

شیکاگو, جولای 17, 2020 /PRNewswire/ — با توجه به تحقیقات بازار گزارش سیلیکون بازار نوع (الاستومر, مایعات, رزین و ژل) پایان-استفاده از صنعت (صنعتی, روند, ساختمان & ساخت و ساز شخصی و مراقبت از مصرف کننده محصولات, حمل و نقل, الکترونیک, پزشکی و بهداشت و درمان و انرژی) منطقه – جهانی پیش بینی برای سال 2025″منتشر شده توسط MarketsandMarkets™, سیلیکون اندازه بازار است که انتظار می رود به رشد از دلار 14.0 میلیارد دلار در سال 2020 به دلار 23.3 میلیارد دلار تا سال 2025 در CAGR از 10.7 درصد در طی دوره پیش بینی. عوامل عمده رانندگی سیلیکون صنعت شامل برتر خواص مواد و تقاضای بالا در مختلف end-استفاده از صنایع مانند ساختمان & ساخت و ساز شخصی و مراقبت از مصرف کننده محصولات حمل و نقل و الکترونیک.

دانلود PDF بروشور:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp?id=709

فهرست در عمق TOC در “سیلیکون بازار”

371 – بازار جداول داده
45 – چهره
304 – صفحات

مشاهده جدول دقیق مطالب در اینجا:

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/silicone-market-709.html

مجله بخش بزرگترین نوع سیلیکون در طول دوره پیش بینی.

سیلیکون بازار شده است تقسیم بر اساس نوع به الاستومرها مایعات و رزین و ژل و محصولات دیگر. در میان این نوع الاستومرها بخش اختصاص بیشترین سهم از این بازار در سال 2019 است و به احتمال زیاد شاهد رشد قابل توجهی در طول دوره پیش بینی. رشد بازار در این بخش است atributed به آن افزایش استفاده در محصولات مختلف از جمله ولتاژ خط مقره پخت و پز, پخت و نگهداری مواد غذایی محصولات; undergarments ورزشی و کفش; الکترونیک; دستگاه های پزشکی و ایمپلنت; و در خانواده واشر و حلقه ای. فیزیولوژیکی inertness از سیلیکون الاستومر باعث می شود آنها را مناسب برای استفاده در صنعت بهداشت و درمان به خصوص برای انتقال خون و قلب مصنوعی سوپاپ و انواع پروتز دستگاه.

پایان الکترونیک-استفاده از صنعت است که انتظار می رود به ثبت نام بالاترین افزایش در جهانی سیلیکون بازار در طول دوره پیش بینی.

پایان الکترونیک-استفاده از بخش صنعت به سرعت در حال رشد با توجه به افزایش تقاضا برای سیلیکون مواد در تراشه های الکترونیکی و نیمه هادی تابلوهای مدار چاپی (بورد مدار چاپی) و واحد کنترل الکترونیکی (Ecu) LED دستگاه های مختلف و اطلاعات و فن آوری ارتباطات (ICT) و تجهیزات مانند تلفن های همراه و کامپیوتر و تبلت. علاوه بر این روند رو به رشد کوچک سازی در صنعت الکترونیک را مجبور الکترونیک جزء تولید کنندگان برای تولید قطعات کوچکتر که نیاز به افزایش مقاومت در برابر حرارت برای کاهش احتمال شکست و حصول اطمینان از قابلیت اطمینان.

درخواست نمونه صفحات:

https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp?id=709

APAC است که انتظار می رود برای برگزاری بزرگترین سهم بازار جهانی سیلیکون بازار در طول دوره پیش بینی.

APAC تخمین زده می شود که منجر سیلیکون بازار در طول دوره پیش بینی. رشد در این منطقه می توان به سرعت در حال افزایش تقاضا برای سیلیکون از پایان استفاده از صنایع به ویژه الکترونیک ساختمان & ساخت و ساز شخصی و مراقبت از مصرف کننده محصولات و حمل و نقل. علاوه بر این, چندین سیلیکون تولید کنندگان مانند Wacker شیمی AG (آلمان) و Shin-Etsu Chemical Co. Ltd. (ژاپن) در حال راه اندازی و یا گسترش امکانات تولید خود را در این منطقه به اهرم پایین تولید و هزینه های نیروی کار و تقاضای بالا از پایان استفاده از صنایع در نتیجه افزایش تقاضا برای سیلیکون در منطقه است.

شرکت شیمیایی داو (US), Wacker شیمی AG (آلمان), Shin-Etsu Chemical Co. Ltd. (ژاپن), Elkem آسا (نروژ), Momentive (ما) KCC شرکت (کره جنوبی), Evonik Industries AG (آلمان), Gelest Inc. (ما) و Innospec Inc. (ما) هستند که منجر به سیلیکون و تولید کنندگان در سطح جهان است.

فهرست مجاور بازار: پوشش چسب مهر و موم لاستیک در بازار گزارش تحقیق و مشاوره

گزارش های مرتبط:

سیلیکون الاستومر بازار نوع (HTV, LSR RTV) فرآیند (اکستروژن مایع تزریق, تزریق, فشرده سازی) پایان-استفاده از صنعت حمل و نقل, الکترونیک, بهداشت و درمان, کالاهای مصرفی و ماشین آلات صنعتی) و منطقه

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/silicone-elastomers-market-6310524.html

سیلیکون ژل بازار پایان استفاده از صنعت (برق و الکترونیک پزشکی و دارویی و آرایشی و مراقبت های شخصی) و منطقه (شمال امریکا, آسیا-اقیانوس آرام, Europe, Middle East & Africa, و جنوب امریکا)

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/silicone-gel-market-256896802.html

سیلیکون درجه پزشکی بازار محصول فرم (ژل, پزشکی, چسب, پزشکی, پوشش الاستومر), نرم افزار (پروتز & ارتوپدی, پزشکی, دستگاه های پزشکی نوار لنزهای تماسی) و منطقه

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/medical-grade-silicone-market-36328567.html

در مورد MarketsandMarkets™

MarketsandMarkets™ فراهم می کند اندازه گیری B2B تحقیقات 30,000 رشد بالا طاقچه فرصت/تهدید خواهد شد که تاثیر 70 ٪ تا 80 ٪ از شرکت ها در سراسر جهان درآمد. در حال حاضر سرویس 7500 مشتریان در سراسر جهان از جمله 80 درصد از ثروت جهانی از 1000 شرکت به مشتریان است. تقریبا 75,000 بالا افسران سراسر هشت صنایع در سراسر جهان رویکرد MarketsandMarkets™ برای خود painpoints در اطراف درآمد تصمیم گیری.

ما تمام وقت 850 تحلیلگر و شرکتهای کوچک و متوسط در MarketsandMarkets™ در حال پیگیری جهانی بالا رشد بازار پس از “رشد نامزدی مدل – GEM”. گوهر با هدف فعال همکاری با مشتریان برای شناسایی فرصت های جدید را شناسایی مهم ترین مشتریان نوشتن “حمله جلوگیری و دفاع از” استراتژی شناسایی منابع افزایشی درآمد برای هر دو شرکت و رقبای خود را. MarketsandMarkets™ در حال حاضر آینده با 1,500 MicroQuadrants (موقعیت بازیکنان در سراسر رهبران در حال ظهور شرکت نوآوران استراتژیک بازیکنان) سالانه در رشد بالا در حال ظهور بخش. MarketsandMarkets™ مصمم است به سود بیش از 10 ، 000 شرکت در این سال برای درآمد خود برنامه ریزی و کمک به آنها به نوآوری های خود را/اختلالات اولیه به بازار ارائه آنها را تحقیق جلوتر از منحنی.

MarketsandMarkets گل سرسبد هوش رقابتی و تحقیقات بازار پلت فرم “دانش فروشگاه” متصل بیش از 200,000 بازار و کل زنجیره ارزش برای درک عمیق تر از برآورده نشده بینش همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازار تو رفتگی در دیوار.

تماس با ما:
آقای Aashish Mehra
MarketsandMarkets™ INC.
630 دوندی جاده
مجموعه 430
Northbrook, IL 60062
ایالات متحده آمریکا: +1-888-600-6441
ایمیل: [email protected]
تحقیق بینش: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/silicone-market.asp
بازدید از وب سایت ما: https://www.marketsandmarkets.com/
محتوای منبع: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/silicone.asp

منبع MarketsandMarkets

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de