مندوتا هایتز, Minn., 15 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — Sieben ادموندز میلر PLLC خوشحالیم که اعلام راه اندازی آن در زمان صلح و اضطراری رایگان Expungement برنامه. وکلای این شرکت طراحی و توسعه این خدمات در پاسخ به COVID-19 و گسترده آن تاثیر اقتصادی. این برنامه ایدز مشتریان که از دست داده اند شغل خود را به دلیل این بیماری همه گیر در به دست آوردن یک جنایتکار expungement رایگان. Expungement از گذشته محکومیت های کیفری کمک خواهد کرد که این افراد موفقیت بیشتر در پیدا کردن شغلی جدید و یا مسکن.

“به عنوان یک شرکت ما در تلاش برای بازگشت به جامعه ما” شریک کوین Sieben گفت. “آن را سخت برای دیدن افراد از کار از طریق هیچ گسل از خود به خود و با یک محکومیت کیفری می توان آن را یک تلاش برای پیدا کردن یک شغل جدید و یا به حرکت می کند. با ارائه رایگان expungement خدمات به اعضای جامعه ما, و ما امیدواریم که برای کمک به کاهش است که بار.”

رایگان expungement خدمات ارائه خواهد شد توسط شرکت از طریق ماه آوریل. برای کسانی که واجد شرایط یک وکیل مدافع جنایی را به مشتریان کمک در پر کردن expungement دادخواست به دادگاه, به دست آوردن یک تاریخ دادگاه و ارائه بحث خود را قبل از یک قاضی. اشخاص علاقه مند می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر و تعیین واجد شرایط بودن خود را در شرکت وب سایت.

“به ‘پاک کردن’ یک جرم جنایی است به آن را حذف به طور کامل از رکورد خود گفت:” شریک سام Edmunds. “در قانون expungement روند که یک رکورد از اتهامات جنایی مهر و موم شده است. با expungement فرد باید درمان شود به عنوان اینکه این اتهام جنایی هرگز رخ داده است و اساسا از بین بردن آن را از خود رکورد,” او به این نتیجه رسیدند.

Sieben ادموندز میلر PLLC برجسته دفاع جنایی و شخصی آسیب شرکت حقوقی. شرکت حفظ شهرت برای دستیابی به نتایج مثبت و قابل توجهی شهرک برای مشتریان خود در سراسر مینه سوتا و ویسکانسین. دفتر آن واقع شده است در مندوتا هایتز, مینه سوتا. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در www.siebenedmunds.com.

رسانه های تماس:
کوین Sieben, شریک
Sieben ادموندز میلر PLLC
2299 آبهای درایو
Mendota Heights, MN 55120
مستقیم: (651) 994-6744 وب سایت: www.siebenedmunds.com

منبع Sieben ادموندز میلر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im