سیدنی پاول: اف بی آی ‘می دانستم که آنها تا یک مورد’

مایک فلین را وکیل می گوید: اف بی آی در حال رفتن به باید پاسخگو برای آن انسداد و نهفته است.

“من مطمئن هستم که در حال حاضر از آنچه که من شاهد است که دادستان کل بر و [ویژه دادستان جان] دورهام در حال رفتن به نگه داشتن مردم پاسخگو به دلیل وجود شواهد انسداد عدالت توسط آنها از جرایم مانند انسداد کنگره و دروغ در مقابل کنگره احتمالا اظهارات نادرست به فدرال عوامل” سیدنی پاول گفت: در طول یک ظاهر در “گربه میزگرد” در 970 AM-n. y.

“[FBI] می دانستم که آنها تا یک مورد,” او اضافه شده است. “آنها حتی وارد یک راز طرف معامله با فلین مشاور به فاش به دادگاه به هر کس دیگری که آنها تا به حال وعده داده شده به دادستانهای پسر خود را اگر او وارد یک درخواست از گناه. که باعث می شود تقاضای همراهی.

“فلین را درک نمی کنند عواقب حقوقی آن و دادستان تعهدات اخلاقی به افشای آن است.”

پاول شده است یک نیروی محرکه در فلین دفاع از جمله نسخه های اخیر از دست نوشته FBI اشاره می کند که نشان می دهد یک تلاش هماهنگ برای دریافت فلین به دروغ اعتراف به نقض قانون لوگان یا اخراج می شود سپس توسط رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پاول سرزنش “فاحش تضاد منافع” فلین را نمایندگی قانونی بودن ریاست سابق دولت اوباما دادستان کل اریک هولدر.

“این یکی غلط چیز پس از دیگری و این همه آمدن و باد در چهره خود را,” او گفت: میزبان جان Catsimatidis اضافه کردن “کثیف, کثیف, کثیف, دادستان است.”

پاول نویسنده “مجاز به دروغ: افشای فساد در وزارت دادگستری” که در آن او برای اولین بار برشمرد اف بی آی سوء “پس حداقل 2001.”

“ما باید آن را به توقف screeching در حال حاضر به دلیل آن را تنها بدتر شد,” او به این نتیجه رسیدند. “ما نمیتوانیم اجازه دهیم که مردم در دولت دریافت و با ارتکاب جنایات است که آنها از ارسال خوب شهروندان به زندان. آن را به عقب. دولت باید به یک استاندارد بالاتر نه یکی کمتر.

“این بیش از چند سیب بد. آن را گسترده تر از هر کسی می خواهد به فکر کردن در مورد. کل فرهنگ باید تغییر کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im