ما آریزونا جامعه صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر. در اینجا داستان از افرادی که نگران سلامتی خود و COVID-19.

اگر شما یک تجربه برای به اشتراک گذاشتن لطفا به newstips@arizonarepublic.com.

او آزمایش خود را برای COVID-19. در حال حاضر او منتظر است.

در میان شکایت از محدود تست در دسترس بودن برای موارد بالقوه جدید coronavirus دانا rae واتسون 53 در زمان تست به دست خود او — به معنای واقعی کلمه.

پس از آزمایش منفی برای آنفولانزا و برگزاری نمایشگاه علائم که شامل تنگی قفسه سینه و سرفه و خستگی واتسون بود نا امید زمانی که چندین بیمارستان به او گفت که آنها نمی خواهد آزمون خود را برای COVID-19 و با توجه به شدت علائم خود را.

او قادر بود برای به دست آوردن یک کیت تست با کمک از شوهرش لایل کارترایت است که یک پزشک در توسان. آنها تاکید کرد ارتباط خود را که او نیاز به یک تست بنابراین او می تواند بازگشت به کار واتسون گفت.

سپس واتسون مصمم او را به اداره آزمون خودش را به خاطر خود او را قرنطینه.

او لحظه ای در یک Facebook, پست, که در آن او به جزئیات علائم او و دشواری گرفتن آزمون.

“بزرگترین ترس من این است که شوهر من که 64 و بیماری قلبی” واتسون گفت. واتسون خودش به آسم است.

او گفت که به دلیل Cartwright دکتر است او نمی تواند کار تا زمانی که او آزمایش منفی برای COVID-19. واتسون صرف وقت خود را جدا از شوهرش در حالی که آنها در انتظار نتایج.

Cartwright تست شده است و در حال حاضر نه هر گونه علائم واتسون گفت.

آنها جفت زندگی می کنند که در توسان شده بود با احتیاط برای جلوگیری از ویروس واتسون گفت.

“برخی از مردم فکر می کردند من عجیب و غریب بود اما من اهمیتی نمی,” او گفت:. “من می خواهم درخواست بازدید کنندگان برای شستن دست های خود را اگر آنها آمدند و پاکسازی تلفن های خود را, اما کسی تا به حال بازدید از صفحه اصلی من در بیمارستان بستری شد و چند روز بعد.”

بازدید کننده که از او نام نمی دریافت یک آزمون برای COVID-19. مدت کوتاهی پس از واتسون گفت: او شروع به احساس خستگی پس از آن تا به حال مشکل در تنفس. سرفه به دنبال همراه با بدن درد و تب است.

“این است که چیزی به آرامی گرفته شده,” او گفت: از کسانی که تمرین های اجتماعی فاصله. “تا زمانی که آنها را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم آنها آن را باور نمی کند.”

واتسون گفت: آزمون او فرستاده شده به آزمایشگاه در کالیفرنیا است و او در انتظار نتایج.

— Katelyn Reinhart

4 خواهر و برادر در تمپه نشان دادن علائم

هنگامی که آماندا آشپزخانه 14 سال دختر شروع به احساس بیمار در اوایل ژانویه او فکر او می دانست که دقیقا چه باید بکنید.

به عنوان یک مادر چهار آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفت به پرستاری او فرزند را به سلامت از یک سرماخوردگی.

“من می دانم که من باید به آنها اجازه استراحت و نوشیدن مقدار زیادی مایعات” آشپزخانه از تمپه گفت. “اگر آن پیشرفت گذشته یک نقطه خاص, من آنها را به یک دکتر است.”

دختر او را از علائم پاک در هفته.

حدود دو هفته بعد او را به 12 سال از شروع به نشان دادن نشانه های مشابه. چند روز بعد او را به 10 سال کاهش یافت و بیمار است.

تا پایان ماه هر چهار نفر از فرزندان او تا به حال حدودا از طریق آنچه که او فکر بد سرماخوردگی یا آنفولانزا. با توجه به آشپزخانه آنها تا به حال همه در حال تجربه علائم مشابه.

“آنها تا به حال ناراحتی معده و تب و سردرد” گفت: آشپزخانه و اضافه کرد که سه نفر از آنها نیز تجربه “تنگی نفس.”

آشپزخانه بیمار خودش و بازیافت نیز هست.

او گفت این بود تا اخبار COVID-19 کشف شده در Maricopa شهرستان که او مشکوک فرزندان او ممکن است قرارداد چیزی بیشتر از سرماخوردگی.

آشپزخانه قصد ندارد در تست فرزندان او برای COVID-19 چرا که “آنها تا کنون گذشته فعال عفونت دوره است.”

در حال حاضر او را تمرکز بر روی پیدا کردن یک منبع جدید درآمد.

آشپزخانه با این نسخهها کار به عنوان یک نویسنده مستقل برای تعدادی از کسب و کارهای کوچک محلی و از راه دور. در این میان معماری عرضه شرکت های سلامتی شرکت و یک دره سیلیکون بازاریابی شرکت است.

اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 است باعث کاهش شدید میزان کار ارائه شده توسط هر یک از این شرکت های, او گفت:.

“آنها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای مدیریت خود را پایین خط” آشپزخانه گفت. “همه ما باید برای به دست آوردن خلاق و غیر متعارف مشکل حل.”

در حال حاضر در آشپزخانه باقی مانده است مراقب باشند.

“مقدار زیادی از وقت من صرف شده است در تلاش برای آشتی دادن همه این مسائل در خود من سر” آشپزخانه گفت. “من فکر می کنم اگر این شدت آن را با توجه به رفتار انسان و رفتار ویروس.”

— ساموئل Leal

NAU دانشجو: رشته در یونان

مادلین اسنایدر برنامه ریزی برای سفر به بارسلونا در این آخر هفته و به کرت پس از آن. پس از آن یک سفر در سراسر اروپا برای دیدن دوستان.

در عوض, Northern Arizona University دانشجویی که خارج از کشور تحصیل در کالج آمریکایی یونان در خارج از آتن به پایان رسید تا با کروناویروس جدید.

19 ساله از چندلر تست شد مارس 11, زمانی که یک پزشک در دنده محافظ آمد به دانشگاه و مجتمع مسکونی و گیر سواب پنبه دور تا سوراخهای بینی خود را. بعد شب که او می دانست که او تا به حال آزمایش مثبت است. او معتقد است که او آن را کردم از یکی از دوستان که همچنین آزمایش مثبت است.

در حال حاضر او در گیر و انزوا در یونان برای زمان حال دور از خانواده اش در آریزونا.

“من واقعا باید یک گام به عقب و آن را به چشم انداز: هر کس که خواسته به انجام همه چیز آنها نمی خواهد به طور معمول انجام دهید” اسنایدر گفت.

مردم دیگر در حال از دست دادن درآمد تبدیل شدن به مریض تر و گم شده را در نقاط عطف مهم, او گفت:.

“وضعیت من بیشتر است کمی خنده دار به اشتباه به عنوان مخالف به مردم که زندگی در حال رفتن به شدت تحت تاثیر … (coronavirus) واقعا فروتن من در آن حس” او گفت:.

او جدا شده است در آپارتمان او برای یک هفته تا کنون, اما او هنوز هم می توانید ببینید دوستان در بالکن اگر او مراحل در او. او شده است با گذشت زمان اول با استراحت و سپس با کتاب و فیلم و موسیقی. او همچنین تکلیف به انجام; کلاس منتقل شده آنلاین.

NAU شده است در تماس با او برای ارائه پشتیبانی به عنوان سفارت ایالات متحده. او همچنین به طور منظم صحبت کردن به پدر و مادر خود را که ارائه شده برای پرواز به مراقبت از او را. او را در مقابله با ساخت جوک و حفظ حس خود را از طنز وجود زمان های عجیب و غریب او زندگی را از طریق.

او امیدوار است مردم با COVID-19 جدی و تلاش برای نگه داشتن خود و دیگران را امن است. قبل از این ویروس وارد شده در جامعه در یونان به نظر می رسید مانند یک دور ایده. او سفر های زیادی و صرف مقدار زیادی از زمان با دیگر دانش آموزان قبل از او علائم.

“چگونه به سرعت آن را تغییر من روز به روز به فعالیت های بسیار دیوانه” اسنایدر گفت.

علائم او از coronavirus مانند درد و تب در حال فروکش اگر چه او به پایان رسید تا با عفونت سینوس در بالای آن است.

او مطمئن نیست که او را قرنطینه به پایان خواهد رسید و اگر او را به یکی دیگر از coronavirus تست برای اطمینان از او دیگر از ویروس و یا چگونگی روند کار خواهد کرد هنگامی که او reenters ایالات متحده است. وجود دارد می تواند خطوط طولانی لغو پرواز و عدم قطعیت در اطراف اشکال است که نیاز به پر شود, او گفت:.

“من می دانم که من به خانه در نهایت” اسنایدر گفت.

هنگامی که او بازگشت او به نظر می رسد به جلو به سیفون توالت کاغذ (به جای قرار دادن آن در سبد زباله) و آشامیدنی شیرین قهوه سرد از چه معمولی در یونان.

“من بیشتر فقط هیجان زده برای دیدن خانواده و دوستان — در نهایت.”

— راشل Leingang

بستری پس از سفر به دیزنی لند

کریستال پارکر از گیلبرت بود که در دیزنی لند با دختر و هشت خانواده های دیگر از دره در 14 مارس و بستری شد به یک مسا بیمارستان با مشکلات تنفسی 15 مارس.

او نگران است که ممکن است آن را coronavirus.

او مرخص شد مارس 17 بدون پاسخ در مورد اینکه آیا او آلوده است.

“من شما را به می دانم که اگر من کروناویروس گفت:” پارکر, 41, یک مادر دو. “آریزونا خانواده من سفر با حق می دانم که اگر من آن را یا نه. و دره coronavirus آمار باید دقت منعکس کننده که آیا من آن را داشته باشد یا نه.”

پارکر که با این نسخهها کار در فناوری اطلاعات گفت: او آزمایش جدید کروناویروس نیز نامیده می شود COVID-19 به عنوان به زودی به عنوان او را به اتاق اورژانس در بنر کویر مرکز پزشکی. او در تلاش برای نفس کشیدن بود بستری در بیمارستان و گفت: این کارگران که تحت درمان با عینک تنومند, شخصی, تجهیزات حفاظتی.

علاوه بر مشکلات تنفسی, علائم او شامل خشک و غیر مولد سرفه و گلو درد. اما بدترین بخش این تنفس. این احساس به عنوان اینکه ریه ها او را در آتش, او گفت:.

بیمارستان های زیر تست خارجه دستورالعمل ها است که می گویند به شدت بیمار باید آزمایش می شود اما تنها در صورتی دیگر بیماری های تنفسی شده اند را رد کرد, پارکر گفت: — یک واقعیت بنر مقامات تایید کرد با Arizona Republic هر چند آنها تاکید کرد آنها نمی توانند اظهار نظر در موارد فردی به دلیل حفظ حریم خصوصی بیمار.

پارکر آزمایش مثبت برای rhinovirus و پس از او COVID-19 تست شد هرگز فرآوری شده او گفت:.

“یک ویروس سرماخوردگی است که مانند یک سرماخوردگی. من هرگز در بیمارستان بستری شده است برای سرد” پارکر گفت: “صدای خود را تکان دادن. “ما در دیزنی لند با هشت خانواده های دیگر و همه این خانواده ها در حال حاضر در مستند.”

بنر مقامات گفت: اگر پارکر است که هنوز هم احساس بد او باید با تماس با پزشک مراقبت های اولیه. پارکر گفت: او فقط می خواهد به دانستن نتایج حاصل از آزمون.

به دنبال کمک های اضافی پارکر به نام دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-542-8201 اما گفت: تنها توصیه او بود در خانه بمانند.

“اگر من مثبت تاثیر بزرگ است. ما در استودیو یونیورسال قبل از دیزنی لند” او گفت:. “من فقط احساس می کنم به طوری پیش فرض در حال حاضر که آن را سخت به مبارزه.”

خانواده ها تمام شد در کالیفرنیا به دلیل پارکر پدر و گروه رقص قرار بود به انجام در دیزنی لند. عملکرد لغو شد.

هنگامی که او از بیمارستان مرخص شد, پارکر گفت که او فرستاده شد در خانه با یک پشته از ماسک و گفت: به عزت قرنطینه خودش و بچه ها او را برای دو هفته.

او رفتار به عنوان اگر او مثبت برای COVID-19 حتی اگر هیچ کس به او بگویید که آیا یا نه که درست است.

— استفانی Innes

زندگی در ‘COVID-19 برزخ’

Wilamina اسمیت برای اولین بار بیمار شد و در 8 مارس با کلی احساس درد است که تبدیل به یک سرفه های شدید و احساس سوزش در ریه ها.

در مارس 11, او در حال اجرا بود یک تب 102 درجه و سرفه عمیق تر شد و خیلی دردناک است که دنده ها درد بود.

62 سال پیوریا ساکن در جمعه باقی مانده در خانه زندگی می کنند در آنچه که او به نام “COVID-19 برزخ.” او بیمار شده است و در تلاش برای روز برای دریافت تست و نمی دانید که او باید او را از خود جدا می کند.

اسمیت گفت که او دریافت چندین یادداشت از پزشک مراقبت های اولیه گفت: وجود عدم تست و تجهیزات حفاظت فردی در جامعه است که ساخت آن بیش از حد دشوار است برای تست هر کسی که می خواهد یک آزمون.

“من نمی تونم تست شده است. آن را به طور کامل غیر ممکن است راست, در حال حاضر,” گفت: اسمیت که یک خریدار برای یک فروشگاه مواد غذایی و تحویل شرکت. “من می ترسم برای رفتن به محل کار.”

اسمیت نیز یک Airbnb میزبان است اما با توجه به این که در حالی که او بیمار است.

“من راه بهتر از من بود اما من نا امید هستم,” او گفت:, و اضافه کرد که او مورد نیاز در محل کار. “دوستان من می خواستم به می آیند و به من کمک کند اما من تا به حال به آنها بگویید ‘نمی آیند.’ من کاملا در این جزیره به تنهایی.”

اسمیت گفت: او از دست دادن ایمان در سیستم بهداشت عمومی به دلیل آن است بنابراین مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم با آلوده COVID-19. او تلاش می کند برای مراقبت از سلامت خود است و تا به حال هر دو واکسن آنفولانزا و واکسن ذات الریه.

“به نظر می رسد هیچ کس می خواهد به دانستن و یا اعتراف جدیت این مسئله است. فقط تعطیل جهان و امید برای بهترین. مسخره,” او گفت:. “این را احساس نمی کند مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا. من تا به حال هر دو بیش از چندین سال است.”

— استفانی Innes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de