Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده نصب در ماشین هوا اشعه ماوراء بنفش تمیز کردن دستگاه برای سفر صلح از ذهن به روز رسانی به تر و تمیز, روش سوارکاری با محیط

در حال حاضر چین در جنگ مقابل رمان شیوع کروناویروس است وارد فاز بحرانی و “اپیدمی و پیشگیری از سرگیری تولید” را تبدیل به کلمات کلیدی در این دوره است.

ماموریت ها و مسئولیت های در حال استراحت بر روی شانه های ما. در پاسخ به فراخوان حزب و دولت Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده به طور مداوم افزایش یافته تلاش خود را در شیوع پیشگیری و کنترل است.

پس از اجرای”3+3″ چند روش های ضد عفونی و استفاده از مادون قرمز دماسنج Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده نیز مجهز اتومبیل با اشعه ماورای بنفش دستگاه تصفیه هوا ساخت عقیم سازی به موقع تر و جامع تر.

انتقال اعتماد به نفس در پیشگیری از شیوع به جامعه Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده کمک بیشتر حکمت و قدرت برای برنده بهداشت نبرد به سرعت.

“تشخیص و طرح درمان از رمان Coronavirus پنومونی (نسخه آزمایشی چهار)” صادر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت جمهوری خلق چیننشان می دهد که “coronavirus حساس به اشعه ماوراء بنفش و حرارت است. ویروس یا مردن در 30 دقیقه در دمای 56 درجه سانتی گراد و یا می میرند از چربی حلال مانند diethyl ether اتیل alcoholat غلظت 75%, حاوی کلر و مواد ضد عفونی کننده ها peracetic acid و کلروفرم.” در نتیجه می توان آن را فرض است که اشعه ماورای بنفش ضد عفونی لامپ می تواند کشتن coronavirus. با در نظر گرفتن این Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده نصب در خودرو هوشمند LED لامپ اشعه ماورای بنفش ضد عفونی برای کشتن ویروس ها و حذف باکتری ها.

با توجه به Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده سخنگوی موجود اشعه ماورای بنفش ضد عفونی لامپ نصب شده در وسایل نقلیه عامل دارای ویژگی های مختلف مانند کنترل هوشمند قدرتمند, عقیم سازی و بهره وری بالا و صرفه جویی در زمان در حال امن و سازگار با محیط زیست بوده و استفاده می شود برای ضد عفونی پزشکی نجات وسایل نقلیه. خود را هوشمند-سنسور قابلیت می تواند شناسایی پرسنل دسترسی از طریق مادون قرمز سنسور بدن. مسافران محافظت شده توسط یک نور سفید زمانی که آنها در هیئت مدیره در حالی که آنها در حال ضد عفونی توسط اشعه ماوراء بنفش نور هنگامی که خروج آنها به صورت امن و به موقع عقیم سازی. سنجش زاویه 120 درجه که به طور کامل پوشش می دهد عقب فضای ماشین. نصب و راه اندازی سایت از این دستگاه که در پشت راننده. ضريب شکست از اشعه ماوراء بنفش است که کم و کارآمد عقیم سازی طول می کشد تنها 60 ثانیه در اکثر آن اعمال هیچ آسیبی به سلامت راننده.

سخنگوی Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده می گوید: “استفاده از در-ماشین هوشمند LED لامپ اشعه ماورای بنفش ضد عفونی فعال خواهد شد سریع تر و موثر ضد عفونی عقب مسافر فضایی است که ارتقاء قبلی روش های ضد عفونی. پس از هر مسافر خروجی این درایور می توانید با استفاده از اشعه ماورای بنفش دستگاه های قدرتمند برای عقیم سازی برای اطمینان از ایمنی سفر هر مسافر. همراه با مادون قرمز دماسنج و “3+3″ جامع ضد عفونی روش Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده ارائه خواهد شد امن تر تجربه سفر برای کاربران”.

شیوع پیشگیری و کنترل است که مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور. Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده نگه می دارد و قصد اصلی آن به ارائه پشتیبانی کامل شیوع پیشگیری و کنترل است.

در این زمان بحرانی یک سری از ضد عفونی و پیشگیری از اقدامات راه اندازی شده است, مانند 3+3″ ضد عفونی روش “کار سرگیری حمایت از ماه” کمپین مادون قرمز اندازه گیری دما و اشعه ماورای بنفش ضد عفونی دستگاه.

در نظر گرفتن دقیق و دقیق و جامع را نسبت به جنگ در برابر سلامت فعلی بحران Shouqi خودروسواری بزرگ & راننده وسیله انتقال انرژی مثبت و احساس مسئولیت در مبارزه با کرونا, شیوع ویروس. ما میهنی شرکت های که در حال بدست گرفتن یک بخش فعال در دلیرانه shouldering مسئولیت های اجتماعی. علمی به ما کمک خواهد کرد که در جلوگیری از کنترل و دقیقا اجرای استراتژی. ما با هم می توانید به جمع آوری نیروی قوی به پیروزی در نبرد.

منبع Shouqi خودروسواری بزرگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im