من باید لغو سفر ؟ آنچه در مورد داوران وظیفه? می توانم COVID-19 از یک شخص مرده? پاسخ سوالات شما

Coronavirus همه گیر دارای ضعف های بسیاری با نگرانی, نگرانی ها و تغییرات به زندگی روزانه خود را.

جمهوری کارکنان پاسخ برخی از سوالات متداول, اما ما می دانیم که همه چیز تغییر, جدید, سوال ممکن است بوجود می آیند. ما می خواهم به دانستن آنچه که در ذهن شما است و ما می خواهیم به عنوان دقیق و مفید و روشن در پوشش ما به عنوان امکان پذیر است.

آیا شما تعجب کنید که? آیا شما دیده می شود چیزی است که شما را درک نمی کنند? چگونه به کروناویروس مبتلا زندگی روزانه خود را? ما باید یک خط تلفن برقرار اینجا و تیم ما به شما پاسخ به عنوان بهترین ما می توانیم. (En espanol aqui)

آیا واکسن آنفولانزا جلوگیری از coronavirus? اگر ما در حال حاضر یکی از ما باید دوز دیگری?

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای محافظت در برابر COVID-19.

واکسن آنفولانزا کمک می کند در یک راه غیر مستقیم با توجه به دکتر آلبرت Ko از دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. همانطور که بیشتر مردم نسبت به آنفلوانزا کمتر خواهد شد و نیاز به درمان باعث کمتر سردرگمی در مورد اینکه آیا یک فرد آلوده است COVID-19 یا آنفولانزا و ترک بیشتر تخت بیمارستان باز برای coronavirus بیماران.

کودکان با سن 6 ماه تا 8 سال ممکن است نیاز به یک دوم آنفولانزا شات از آنجا که سیستم ایمنی بدن خود را ندارد به عنوان توسعه یافته با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. برای بزرگسالان یک واکسن توصیه می شود یک بار در سال در ماه اکتبر و قبل از اوج آنفولانزا CDC گفت.

اگر چه فصل آنفولانزا در حال آمدن است به پایان است, شما هنوز هم می توانید دریافت واکسن آنفولانزا گفت: دکتر گرگوری لهستان از کلینیک مایو. اما با پزشک خود تماس بگیرید ، بسیاری از تجهیزات پزشکی در حال محدود کردن غیر ضروری بازدیدکننده داشته است.

من کار در اطراف بسیاری از مردم است. من در 20s. چه نکاتی برای سالم ماندن ؟

ابتدا بحث خود را با مدیران در مورد اقدامات احتیاطی آنها انتظار دارند شما را به.

در سیاتل که در آن خانه های پرستاری شده اند به ضربه بسیار سخت و اعضای هیات دوار را متوقف کرده اند در میان امکانات بازدید کنندگان شده است محدود و یا ممنوع شستشو شده اند تشدید و رویدادهای اجتماعی لغو شده است. خانه های سالمندان نیز آغاز شده تست کارگران و بازدید کنندگان قبل از آنها می آیند در داخل برای درجه حرارت بالا و یا علائم دیگر.

شما می توانید از دیگر عقل سلیم مراحل را برای سالم ماندن به گفته دکتر Marjorie بسل, بنر, بهداشت, ارشد بالینی افسر.

“این همیشه یک ایده عالی برای … فراموش اولیه آن چیزهایی که ما می دانیم به ما کمک کند سالم بماند: خوردن خوب ماندن هیدراته دریافت خواب کافی سعی کنید برای کاهش سطح استرس خود را, ورزش و همچنان به حرکت به عنوان شما می توانید,” او گفت:. “بیشتر است که شما انجام دهید که کمتر استرس بدن شما است که باعث می شود آن را به احتمال زیاد برای دفع هر نوع بیماری است.”

بسل همچنین توصیه می کند که هر کس دست خود را بشویید غالبا محدود کردن فعالیت های اجتماعی و نه رفتن به محل کار اگر آنها احساس بیمار.

که باید با من تماس بگیرید اگر من ممکن است علائم, اما لازم نیست که یک پزشک مراقبت های اولیه?

شما می توانید تماس نزدیک مراقبت های فوری و یا یک جامعه بهداشت و درمان, درمانگاه, مانند, ديد کوه, پارک مرکز بهداشت در 602-243-7277.

شوهر من جراحی دندان به زودی. من و او سالم هستند. باید او تعویق انداختن?

شما باید به مراقبت های اولیه خود را پزشک و دندانپزشک خود را.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود مطب و بیمارستان در نظر گرفتن تاخیر غیر ضروری عمل جراحی هر دو برای جلوگیری از گسترش عفونت و منابع مراقبت های بهداشتی برای افرادی که ممکن است به آن نیاز بیشتر به فوریت.

شما باید به خصوص مراقب باشید در مورد ترک خانه اگر لازم نیست اگر شما بیش از سن 60 یا یک بیماری مانند دیابت و بیماری های قلبی بیماری های ریوی و یا بارداری, سلامت, مقامات گفت.

من باید نگران سواری نور راه آهن?

ما بررسی می شود در اوایل ماه مارس و مانند بسیاری از خدمات دره Metro light rail پا کرده است تا به تمیز کردن.

“با ظهور COVID-19 در ایالات متحده, ما در حال افزایش تمیز کردن و ضد عفونی رژيم در حمل و نقل عمومی” دره مترو در بیانیه ای گفت.

است وجود دارد یک واکسن برای coronavirus هنوز ؟

دانشمندان تخمین می زنند این امر می تواند حداقل یک سال به عنوان فاز یک تست به صورت بالقوه واکسن شروع می شود در ماه آوریل است. پس از آن, آن را دور دیگری از تست و سپس تایید FDA.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به جزئیات بیشتر: “حتی با تسریع در تصویب فاز دو از کروناویروس جدید واکسن نیاز به یک زمان سرمایه گذاری حداقل یک سال است.”

در حال ورزشگاه بسته ؟ امن است و یا آن را بهتر است برای تمرین در خانه ؟

پاسخ ورزشگاه و مراکز تناسب اندام متنوع. برخی افزایش یافته شستشو تعطیل کلاس اما نه ماشین آلات و یا گرفته شده از مراحل دیگر.

زندگی زمان و لا تناسب اندام اعلام کرد که به طور موقت بسته شدن خود را در باشگاه شروع مارس 16. Orangetheory بسته آن متعلق به شرکت مکان. کوهستان تناسب اندام را متوقف کلاس شد و قطع هر دستگاه دیگر برای کمک به اجتماعی فاصله.

بررسی خود را با ورزشگاه محل برای جزئیات خاص.

می تواند به شما گرفتن ویروس از کسی که فوت کرد ؟

وجود دارد هیچ خطر شناخته شده در ارتباط با اینکه در همان اتاق در یک مراسم تشییع جنازه و یا ملاقات با بدن کسی که درگذشت COVID-19 با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. اما شما باید جلوگیری از لمس کردن, بوسیدن, شستشو و یا عایقی بدن حتی پس از آن آماده شده است, به خصوص اگر شما مسن تر هستند و یا شدید زمینه ای بیماری CDC گفت.

اگر شستن یا عایقی بدن مهم است که خود را مذهبی یا فرهنگی تمرین آژانس تشویق خانواده ها به کار فرهنگی و مذهبی رهبران و کفن کارکنان برای کاهش در معرض قرار گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است مانند پوشیدن دستکش یکبار مصرف لباس عینک و ماسک و یا سایر تجهیزات حفاظتی.

کفن کارگران باید لباس کامل دنده محافظ در حالی که آماده سازی بدن و دست خود را بشویید و ضد عفونی کردن سطوح بعد از آن CDC گفت.

من وظیفه هیئت منصفه به زودی. چگونه دادگاه رسیدگی شلوغ داوران اتاق و چه در حال انجام است برای تمیز کردن تاز?

این Maricopa County Superior Court لغو همه داوران انتخاب برای بقیه مارس. با توجه به این دادگاه هر کسی که احضار شد برای وظیفه هیئت منصفه در طول بقیه مارس انجام شده است خدمات خود را برای 18 ماه آینده.

این اقدامات شامل نمی داوران بودند که در حال حاضر انتخاب شده برای زمان محاکمه. افرادی که در حال حاضر در هیئت منصفه باید تماس با افسر قضایی برای این مورد اگر آنها احساس بد یا سوالی در مورد وضعیت دادگاه.

جدید منصفه آغاز خواهد شد قبل از 30 مارس. هر گونه تاخیر به زمان محاکمه مشخص خواهد شد توسط قاضی یا کمیسر.

آن را امن برای رسیدگی به نامه ها و بسته های تحویل داده شده به یک صندوق پستی خانه?

U. s. خدمات پستی گفت: کم خطر است که جدید coronavirus را می توان از محصولات یا بسته های حمل از خارج از کشور به دلیل این ویروس می میرد و در عرض چند ساعت یا چند روز بر روی سطوح. این سازمان گفته شده است موارد گزارش شده از COVID-19 در ایالات متحده در ارتباط با کالاهای وارداتی است.

خدمات پستی افزایش یافته است و تمیز کردن آن امکانات ارائه ضد عفونی کننده دست و تشویق کارکنان به شستن دست های خود را. آن است که به درخواست کارکنان که احساس بیمار در خانه بمانند.

من و همسرم در حال برنامه ریزی برای پرواز از اوهایو به ققنوس به زودی. ما 69 و 70. ما باید لغو سفر ما?

CDC توصیه می کند افرادی که در معرض خطر بالاتر از بیمار شدن جلوگیری از غیر ضروری سفر. کسانی که در معرض خطر هستند و افراد مسن و افراد در هر سنی جدی شرایط پزشکی مزمن مانند بیماری های قلبی دیابت و بیماری های ریه CDC گفت.

برخی از شرکت های هواپیمایی ارائه داده اند به صرف تغییر هزینه برای مسافران که می خواهند برای به تاخیر انداختن سفر. بررسی خود را با شرکت هواپیمایی حامل برای جزئیات بیشتر.

هنگامی که شیوع بیماری از دست دادن شتاب?

آن روشن نیست. کارشناسان نمی دانم به اندازه کافی در مورد این کروناویروس جدید به پیش بینی دقیقا وقتی که سنبله در مواردی ممکن است فروکش.

اما داده ها نشان می دهد جلوگیری از انتقال اوایل روز کاهش می یابد و گسترش بنابراین بیماران نمی پایمال کردن بیمارستان ها و مردم کمتر می میرند. به همین دلیل حوادث در آمریکا لغو شده است, سفر به تعویق افتاده است و شرکت ها باید گفت: کارکنان به محل کار از خانه.

کشورهایی بودند که ضربه اول توسط ویروس در حال نشان دادن نشانه های امیدوار.

مقامات چینی اعلام کرد که این کشور موارد به اوج خود رسید و این باورند که شیوع جهانی می تواند بیش از در ماه ژوئن اگر کشورهای سریع عمل می کنند. کره جنوبی دیده است عفونت کند آن را به عنوان ارائه گسترده تست و شخصی متن پیام هشدار به شهروندان هنگامی که یک مورد تشخیص داده می شود در این نزدیکی هست.

برخی از دانشمندان معتقدند آب و هوای گرمتر می تواند کمک کند اما آنها نمی دانند که برای اطمینان حاصل کنید.

آنفلوانزا و برخی از انواع دیگر coronaviruses از دست دادن قدرت به عنوان زمستان wanes از آنجا که ما زمان کمتری را صرف در داخل خانه های فضایی با افرادی که ممکن است گسترش عفونت و از آنجا که نور خورشید می تواند مضر به ویروس اما مفید برای سیستم ایمنی بدن ما با توجه به جرمی Rossman افتخاری مربی ارشد ویروس شناسی در دانشگاه کنت.

اما کارشناسان هشدار می دهند آن را بیش از حد به زودی به پیش بینی در مورد تاثیر تابستان روی COVID-19.

به علاوه به عنوان تابستان روش ها در مکان هایی مانند آمریکا مخالف است که اتفاق می افتد در نیمکره جنوبی مانند برزیل و استرالیا و بخش هایی از آفریقا است.

چه نقاط مثبت بیماران ؟

آریزونا مقامات بهداشت عمومی به اشتراک گذاشته اند اطلاعات محدود در مورد افرادی که بیمار هستند مانند بیمار جنسیت و محدوده سنی شهرستان و چگونه آنها ویروس (از طریق سفر و یا از کسی محلی) اما محل دقیق آن خود را.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات مورد استفاده است تماس, ردیابی به بخش خصوصی هشدار می دهند افرادی که در تعامل با افراد آلوده و در خطر قرار گرفتن در معرض.

مقامات نگرانی های بیشتر اطلاعات می تواند مانع امکانات مراقبت های بهداشتی که در آن بیماران شناسایی و بازداشتن مردم از به دنبال درمان از ترس آنها می تواند در معرض عموم.

اما کشورهای دیگر گرفته اند یک رویکرد متفاوت است.

کره جنوبی به عنوان مثال می فرستد شخصی پیام های متنی به شهروندان هنگامی که یک عفونت شناخته شده است و در نزدیکی پست های مفصل تاریخ سفر از بیماران در وب سایت از جمله گاهی اوقات بیمار در منزل یا کارفرما.

می توانید حیوان خانگی من دریافت COVID-19?

هیچ شواهدی وجود ندارد که سگ یا دیگر حیوانات خانگی می توانید جدید coronavirus با توجه به آریزونا جامعه انسانی.

اما آریزونا جامعه انسانی است و خواسته همه صاحبان حیوان خانگی به جلو فکر می کنم در مورد چه چیزی برای انجام با حیوانات خود را اگر شما را تبدیل به بیمار مانند تعیین یک دوست یا عضو خانواده برای مراقبت از حیوانات خانگی خود را تحقیق موقت گزینه های مسکن برای آنها تدوین دامپزشک سوابق حصول اطمینان از آنها تا به امروز در واکسن و صرفنظر اضافی غذا و لوازم حیوانات خانگی خود را. اورژانس چک لیست را می توان در یافت www.azhumane.org/disaster.

چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از coronavirus?

در سراسر جهان مورد 6,600 های مردمی در چند ماه گذشته از COVID-19.

میزان مرگ و میر حداقل 10 بار است که از آنفلوانزا مقامات گفته اند.

در سراسر جهان مورد 291,000 به 646,000 مردم مرگ از آنفولانزا هر سال با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اگر چه آنفلوانزا کشته شدن بیشتر مردم تا کنون در این فصل COVID-19 به نوبه خود می تواند مرگبارتر در دراز مدت به خصوص اگر اقدامات پیشگیرانه مانند لغو, رویدادهای, نمی, گرفته, مقامات بهداشتی می گویند.

Coronavirus مرگ و مير است به مراتب بالاتر برای گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان است.

برخی از مطالعات نشان داده اند که مرگ و میر نرخ حدود 4 درصد مردم در سنین 60 تا 70 حدود 10 درصد مردم در سنین 70 تا 80 و حدود 14-15 درصد مردم بیش از سن 80 با توجه به سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb.

از سوی دیگر کودکان به نظر می رسد کمتر مستعد ابتلا به COVID-19 از آنفولانزا با توجه به CDC.

من شنیده میزان بهبودی است 99.7%? آیا این درست است ؟

هیچ بهبود نرخ به نظر می رسد نزدیک به 97-98% بر اساس برآورد جدید کروناویروس مرگ و میر از 2-3 درصد است که شماره می تواند در نوسان است به عنوان دانشمندان جمع آوری داده های بیشتر.

در حدود 80% موارد علائم کروناویروس جدید خواهد بود خفیف و بیماران بهبود می یابند بدون درمان خاص که گفت. برخی از افراد حتی ممکن است coronavirus بدون همیشه احساس ناخوشی.

اما حدود 16 درصد از موارد انتظار می رود برای تبدیل شدن به جدی که گفت.

CDC توصیه است که هر کسی که فکر می کند به آنها نمایانده COVID-19 و توسعه یک تب و علائم تنفسی مانند سرفه یا تنفس مشکل تماس با دکتر خود را بلافاصله.

می توانید جدید کروناویروس از نظر جنسی منتقل می شود ؟

اگر چه دانشمندان باور نکنید, بیماری های مقاربتی, بوسیدن و لمس کردن فرد آلوده خود را افزایش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض با توجه به آنا Muldoon سابق علم سیاست مشاور در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

این ویروس زمانی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه و یا مذاکرات گفت: لیزا Maragakis ارشد مدیر پیشگیری از عفونت در دانشگاه جانز هاپکینز. مردم ممکن است استنشاق قطرات نامرئی در هوا و یا لمس قطرات پس از زمین آنها را در سطوح اطراف فرد آلوده.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه ماندن 6 فوت یا بیشتر از یک فرد آلوده.

اگر همسر شما دارای COVID-19 مقامات بهداشتی توصیه خوابیدن در یک اتاق های مختلف نمی های ظروف و یا حوله شستن دست های خود را اغلب برای تمیز کردن سطوح مشترک مانند دستگیره های درب و حمام و سرویس بهداشتی با خانواده مواد ضد عفونی کننده و درخواست از فرد آلوده به پوشیدن ماسک زمانی که در یک اتاق مشترک با دانشگاه MIT دانشکده پزشکی گفت.

چه مدت آن را به گرفتن coronavirus نتایج آزمون?

LabCorp, یکی از بزرگترین شرکت های تست در کشور می گوید: در آن طول می کشد حدود سه تا چهار روز برای نتایج حاصل از آن COVID-19 آزمون به عقب می آیند.

اما برخی از دولت labs مانند در کلرادو گفته اند که آنها می توانید نتایج به نوبه خود در اطراف در حدود 24 ساعت است.

چگونه COVID-19 علائم مختلف از آلرژی دارید ؟

مردم با COVID-19 علائم تقریبا یکسان به آنفولانزا تفاوت که علائم بیا به تدریج بیشتر و در عرض دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض CDC گفت.

آلرژی ناشی از گرده چمن و یا نوعی ابروسیا مشابه ممکن است باعث علائمی مانند گرفتگی و آبریزش بینی عطسه و سرفه و تنگی نفس و خستگی با توجه به کالج آمریکایی آلرژی, آسم و ایمونولوژی و کلینیک مایو.

اما COVID-19 همراه است با شایع علائم آلرژی مانند خارش بینی و چشم یا دهان; آبکی قرمز یا چشم های پف کرده و یا بثورات, مقامات گفت.

و آلرژی معمولا نمی تواند تب و درد گلو درد, استفراغ و اسهال است که می تواند با جدید کروناویروس.

CDC توصیه می کند که هر کسی که فکر می کند به آنها نمایانده COVID-19 و توسعه یک تب و علائم تنفسی مانند سرفه یا تنفس مشکل تماس با دکتر خود را بلافاصله.

اگر شما گمان می برند که coronavirus وجود دارد یک خط شما می توانید تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر قبل از ساخت هر گونه تصمیم جدی?

اگر شما شروع به داشتن علائم مانند تب و سرفه شده اند و در تماس نزدیک با یک فرد شناخته شده به COVID-19 یا اگر شما زندگی می کنند و یا به تازگی از سفر از یک منطقه با ادامه گسترش این بیماری شما باید تماس خود را پزشک مراقبت های اولیه با توجه به Arizona Department of Health Services. دکتر شما کار خواهد کرد با محلی و مقامات دولتی را به تعیین اگر شما نیاز به آزمایش می شود ADHS گفت.

آیا بازدید از اورژانس یا بیمارستان بدون تماس با پزشک خانوادگی خود را مگر در موارد اضطراری مانند اگر شما با داشتن مشکل تنفس مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت. این کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگر بیماران است.

علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس, درد, لرز, خستگی و گرفتگی و آبریزش بینی گلو درد, استفراغ و اسهال.

من یک داوطلب در ساز موزه در شهر فینیکس, و من می خواهم به می دانم که اگر آن را بی خطر است وجود داشته باشد.

شما باید مشورت با پزشک مراقبت های اولیه و موزه مقامات.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی است و نه دستور موزه ها را تعطیل اما سازمان دهندگان این رویداد را لغو بسیاری از اجتماعات بزرگ در کشور مانند کنسرت ها و جشنواره ها و خدمات عبادت.

اگر من احساس بیمار در چه نقطه ای باید دریافت کنم تست شده و چگونه ؟

اگر شما شروع به داشتن علائم شبه آنفولانزا مانند تب و سرفه شده اند و در تماس نزدیک با یک فرد شناخته شده به COVID-19 یا اگر شما زندگی می کنند و یا به تازگی از سفر از یک منطقه با ادامه گسترش این بیماری شما باید تماس خود را پزشک مراقبت های اولیه با توجه به Arizona Department of Health Services. دکتر شما کار خواهد کرد با محلی و مقامات دولتی را به تعیین اگر شما نیاز به آزمایش می شود ADHS گفت.

آیا بازدید از اورژانس یا بیمارستان بدون تماس با پزشک خانوادگی خود را مگر در موارد اضطراری مانند اگر شما با داشتن مشکل تنفس مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت. این کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگر بیماران است.

علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس, درد, لرز, خستگی و گرفتگی و آبریزش بینی گلو درد, استفراغ و اسهال.

چقدر آن را هزینه برای به دست آوردن یک COVID-19 آزمون ؟

مدیکر پزشکی و عمده ایالات متحده بهداشت و درمان بیمه — از جمله ایتنا سرود آبی صلیب آبی سپر, Cigna و Humana — اعلام کرد آنها را در پوشش برخی یا تمام هزینه ها از coronavirus تست و درمان است. چند اعلام مزایای اضافی مانند رایگان پزشکی از راه دور.

IRS نیز روشن است که بالا معافیت از طرح های بهداشتی می تواند پوشش coronavirus تست و قبل از درمان بیماران خود را ملاقات کرده اید deductibles.

اما بهتر است برای تماس با شماره 800 در پشت کارت بیمه خود را به مطمئن شوید که در مورد هزینه های قبل تحت coronavirus آزمایش و درمان, بنابراین شما نمی سکس با تعجب هزینه.

چگونه مردم بدون بیمه دریافت تست شده ؟

بیمه بیماران ممکن است قادر به دریافت رایگان COVID-19 آزمایش و درمان از بهداشت عمومی کلینیک و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که موافق به نوشتن کردن هزینه مراقبت با توجه به برکلی دانشکده بهداشت عمومی پروفسور استفان شورتل. اما بهتر است برای تماس های آینده.

برای پیدا کردن یک بازی رایگان و یا کم هزینه بهداشت و درمان, درمانگاه, نزدیک به شما https://findahealthcenter.hrsa.gov/ تماس بگیرید و یا بهداشت و درمان ایالات متحده منابع و خدمات دولت در 877-464-4772 بین ساعت 8 صبح و 8 p. m. ET روزهای هفته تا کی.

نشان نمی دهد تا در یک کلینیک مراقبت های فوری و یا بیمارستان مگر اینکه اضطراری مانند اگر شما در حال تلاش برای نفس کشیدن. به جای تماس با درمانگاه توصیف علائم خود را و به دنبال دستورالعمل های پزشک.

اگر شما رفتن به مطب دکتر یا بیمارستان که نمی نوشتن کردن هزینه مراقبت از شما ممکن است به اتهام $500 به $1,000 برای یک آزمون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پروفسور جرارد اندرسون.

بیمارستان رهبران خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از یک فاجعه ملی برنامه به صندوق coronavirus برای مراقبت از این کشور 27 میلیون بیمه مردم اما مقامات فدرال انجام داده اند به این ترتیب است.

اگر شما دچار عفونت با کروناویروس جدید, شما می توانید آن را دریافت کنید دوباره ؟

دانشمندان نمی دانند که برای اطمینان حاصل کنید.

در تعداد کمی از موارد بیمارانی که به نظر می رسد به بهبود از بیماری را تجربه دوم شروع علائم و آزمایش مثبت برای این ویروس دوباره و دوباره.

کارشناسان می گویند این ثابت نمی کند مردم می توانند reinfected.

این امکان وجود دارد که تست شد و نادرست مردم بودند نه به طور کامل بهبود و یا افراد سیستم ایمنی توسعه نیست به اندازه کافی آنتی بادی ها در بیماری برای اطمینان از ایمنی.

احتمال دیگر: این بیماری می تواند چند مرحله که دانشمندان در حال حاضر تنها رعایت یک دوره از علائم و به دنبال آن خواب به دنبال نشانه های بیشتر. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای ارائه یک پاسخ.

در 2 قرار ملاقات های پزشکی در هفته گذشته پزشکان گسترش دست خود را به لرزش معدن. آنها به نظر می رسید شگفت زده کرد زمانی که من کاهش یافته است. وجود ندارد یک پروتکل در محل برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی?

شما دریافت تجلیل از کارشناسان.

“تبریک به خواننده خود را به دلیل این که بسیار خوب” گفت: Pima County بهداشت عمومی مدیر موقت باب انگلستان است. “چه ما در حال تلاش برای حرکت در حال انجام است گویا همه چیز برای کاهش خطر و بدون اخلال در جامعه ما بسیار است. اما یکی از چیزهایی که همه ما موافق به انجام این است که مسائل شخصی فرد پیشگیری از انتقال: شستن دست های خود را نگه داشتن دستان خود را دور از صورت خود را” و نه از دست دادن.

انگلستان گفت او در دیدار با ده ها تن از مردم در یک روز و “همه انجام شده است آرنج دست انداز” است که هر دو امن تر و نگه می دارد همه چیز “نور دل است.”

او فکر می کند پزشکان خانواده باید با استفاده از این به عنوان یک لحظه آموزش.

“من را تشویق اسناد به عنوان ابزار آموزش در زمانی که آنها می آیند به یک اتاق نه به لرزش بیمار دست به عنوان یک راه برای رانندگی در نقطه” از تمرین خوب بهداشت انگلستان گفت. “در نهایت شاید مردم گوش خواهد داد چرا که این همان پیام هر فصل آنفولانزا.”

مصرف خبرنگار Rebekah L. ساندرز به بررسی مسائل مربوط به تقلب و سوء استفاده مربوط به کسب و کار بهداشت و درمان-مراقبت از اشخاص و سازمان های دولتی. تماس با او در [email protected] و یا در توییتر دنبال او در @RebekahLSanders.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im