محدوده عکسبرداری و بازی مزارع را بازگشایی در مینه سوتا تحت یک فرمان اجرایی جدید از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به گسترش تفریحات سالم در فضای باز.

سفارش صادر جمعه همچنین اجازه می دهد تا طعمه مغازه ها برای باز کردن درهای خود را پس از بسته بودن به عنوان غیر ضروری کسب و کار. برخی از طعمه مغازه ها تا به حال ارائه شده است منظقه خدمات به ماهیگیران تفننی اما فرماندار جدید به منظور روشن می سازد که “طعمه مغازه ها برای طعمه زنده” ممکن است بازگشایی شده است.

فرماندار تکرار پیام است که مردم لذت بردن از خارج از منزل “نزدیک به خانه” در حالی که پس فاصله اجتماعی دستورالعمل. ماهیگیری و شکار در حال حاضر پاک شد به عنوان فعالیت های در فضای باز و او به تازگی OK می خواهم حوض نصب و راه اندازی و سایر دریاچه خدمات.

اما فرمان اجرایی جدید همچنان به نگه داشتن برخی از فعالیت های خارج از محدوده.

“اردو و پراکنده اردو زدن, هوای آزاد, تفریحی, تجهیزات فروشگاه های خرده فروشی, تفریحی, اجاره تجهیزات منشور قایق راه اندازی و هدایت ماهیگیری بسته باقی می ماند” گفت: انتشار اخبار از فرماندار.

قایق رانی, مارینا خدمات و-بزرگراه خودرو خدمات ممکن است بازگشایی اما توسط قرار ملاقات فقط سفارش می گوید. مقررات جدید شروع ساعت 5 شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im