نیویورک, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — آیکیدو داروسازی گنجانیده شده (Nasdaq: AIKI) امروز با ارائه یک به روز رسانی به تازگی اعلام کرد Coronavirus تکنولوژی optioned است توسط این شرکت است.

“آیکیدو کار کرده است به حرکت این پژوهش به جلو” اظهار نظر Anthony Hayesآیکیدو مدیر عامل شرکت. “آیکیدو تنها شرکت با استفاده از این گزینه و ما متعهد به تامین بودجه تحقیقات در تلاش برای توان بخشی از راه حل این بحران است. مقدار دقیق آن از تعهد وابسته به تحقیق و کار مورد نیاز است که یک شخص در محیط فعلی است. ما درک می کنیم نیاز به اطلاعات در این نامشخص زمان و ما متعهد به ارائه آن را به عنوان به زودی به عنوان ما آن را داشته باشد. اما من مطمئن هستم که شما می توانید درک کنند که محققان درگیر هستند تحت مقدار زیادی از فشار و صبر مهم است.”

در مورد آیکیدو

آیکیدو گنجانیده شده است یک دلاور شرکت (“شرکت”) بود که در ابتدا تشکیل شده در سال 1967 و در حال حاضر یک شرکت بیوتکنولوژی با یک نمونه کارها متنوع کوچک مولکول ضد سرطان درمان. شرکت نرم افزاری متشکل از فن آوری های انحصاری از دانشگاه های پیشرو و محققان و ما در حال حاضر در روند توسعه نوآورانه دارو درمانی پلت فرم از طریق مشارکت قوی با جهان مشهور موسسات آموزشی از جمله دانشگاه تگزاس در آستین و دانشگاه unsw. ما متنوع خط لوله از درمان شامل درمان برای سرطان لوزالمعده به لوسمی ميلوئيدی حاد (AML) و لوسمی لنفوبلاستيک حاد (ALL). ما در حال به طور مداوم به دنبال رشد لوله ما برای درمان نیازهای پزشکی برآورده نشده در انکولوژی

به دنبال اظهارات

برخی اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی تشکیل “به دنبال اظهارات” در معنای قوانین اوراق بهادار فدرال. کلمات مانند “مه” “را” “را” “باید” “ايمان” “انتظار” “پیش بینی” “برآورد” “ادامه” “پیش بینی” “پیش بینی” “پروژه” “طرح” “قصد” و یا عبارات مشابه و یا اظهارات در مورد قصد, اعتقاد, و یا فعلی انتظارات در حال اظهارات به جلو نگاه. در حالی که این شرکت معتقد است که این اظهارات به جلو نگاه منطقی بی اعتماد باید قرار داده نمی شود در هر گونه اظهارات به جلو نگاه که مبتنی بر اطلاعات در دسترس ما در تاریخ از این نسخه. این به جلو به دنبال اظهارات بر اساس تخمین های کنونی و مفروضات و در معرض خطرات مختلف و ابهامات از جمله, بدون محدودیت, کسانی مندرج در شرکت براده با SEC نه محدود به عوامل خطر مربوط به حق ثبت اختراع خود را کسب و کار موجود در آن است. بنابراین نتایج واقعی می تواند مادی متفاوت است. این شرکت صراحتا هر گونه تعهد برای به روز رسانی و یا تغییر اظهارات که آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت مگر در مواردی که توسط قانون مورد نیاز.

تماس با ما:

روابط سرمایه گذار: هیدن IR
برت Maasشریک مدیریت
تلفن: (646) 536-7331
ایمیل: [email protected]
www.haydenir.com

Spherix: تلفن: 212-745-1373
ایمیل: [email protected]
www.spherix.com

منبع آیکیدو داروسازی, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.spherix.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im