سهامداران هشدار: WeissLaw LLP بررسی شریف انرژی, Inc.

نیویورک, جولای 20, 2020 /PRNewswire/ —

WeissLaw دفتر در حال بررسی است و ممکن است نقض وظیفه امانتی و دیگر موارد نقض قانون توسط هیئت مدیره شریف انرژی, Inc. (“NBL” و یا “شرکت”) (NASDAQ: NBL) در ارتباط با پیشنهاد خرید این شرکت توسط شرکت شورون (“شورون”) (NYSE: CVX). تحت شرایط همه سهام معامله NBL سهامداران را دریافت خواهد کرد 0.1191 از یک شورون به اشتراک گذاری برای هر سهم NBL سهام عادی است که آنها خود را به نمایندگی ضمنی هر سهم ادغام در نظر گرفتن $10.15 بر اساس CVX را در جولای 20, 2020 بسته شدن قیمت از $85.27. در زمان ارزیابی NBL سهامداران را دریافت خواهد کرد تنها 5.5 درصد حق بیمه پس از بسته شدن معامله است.

اگر شما خود NBL سهام و مایل به بحث در مورد این تحقیق و تفحص و یا هر گونه سوال در مورد این اطلاع و یا حقوق یا منافع وب سایت ما مراجعه کنید:

http://www.weisslawllp.com/noble-energy-inc./

و یا با ما تماس بگیرید:

Joshua Rubin, Esq.
WeissLaw LLP
1500 برادوی, 16th طبقه
New York, NY 10036
(212) 682-3025
(888) 593-4771
[email protected]

WeissLaw حال بررسی است که آیا NBL مدیره عمل کرده و به حداکثر رساندن ارزش سهام در موافقت با پیشنهاد معامله که آیا هیئت مدیره به طور کامل مطلع که به ارزیابی پیشنهاد کسب و اینکه آیا تمام اطلاعات در مورد ارزیابی از معامله خواهد بود به طور کامل و نسبتا فاش به NBL سهامداران. حداقل یک تحلیلگر تنظیم یک هدف قیمت از $25.00 هر NBL به اشتراک گذاری و یا حدود 15 دلار بالاتر از نزدیکی صفر-حق بیمه $10.15 هر سهم ادغام مورد توجه است.

WeissLaw LLP است کاونتی صدها سهامدار کلاس و مشتق اقدامات برای نقض از شرکت های بزرگ و امانتی وظایف. ما بهبود بیش از یک میلیارد دلار برای مشتریان defrauded به دست آمده و مهم حاکمیت شرکتی امداد در بسیاری از این موارد. اگر اطلاعاتی دارید و یا می خواهم مشاوره حقوقی در مورد امکان تخلف شرکت های بزرگ (از جمله تجارت خودی زباله از دارایی های شرکت حسابداری تقلب و یا مادی اطلاعات گمراه کننده) مصرف کننده تقلب (از جمله تبلیغات کاذب محصولات معیوب و یا دیگر فریبنده شیوه های کسب و کار) و یا ضد اعتماد نقض لطفا به ما ایمیل در [email protected]

منبع WeissLaw LLP

لینک های مرتبط

http://weisslawllp.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de