سهامداران هشدار: Purcell Julie & لفکوویتس دفتر در حال بررسی است اظهار Holdings, Inc. به صورت بالقوه نقض وظیفه امانتی توسط هیئت مدیره

نیویورک, ژوئیه 26 سال 2020 /PRNewswire/ — Purcell Julie & لفکوویتس LLP یک کلاس اکشن, قانون شرکت اختصاص داده شده به نمایندگی از سهامداران در سراسر کشور در حال بررسی پتانسیل نقض وظیفه امانتی ادعا می کنند که شامل هیئت مدیره از سخن گفتن Holdings, Inc. (نزدک: علامت).

اگر شما یک سهامدار اظهار Holdings, Inc. و علاقه مند در به دست آوردن اطلاعات اضافی در مورد این تحقیق رایگان, لطفا با ما در:

http://pjlfirm.com/remark-holdings-inc/

شما همچنین ممکن است تماس, Robert H. لفکوویتس Esq. یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا با تلفن در 212-725-1000. یکی از وکلای ما شخصا با شما صحبت می کنند در مورد این پرونده بدون هیچ هزینه و یا تعهد.

Purcell Julie & لفکوویتس LLP یک شرکت حقوقی منحصرا متعهد به نمایندگی از سهامداران در سراسر کشور که قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و انواع دیگر از شرکت های بزرگ در آوریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و وکلای مدافع خود مراجعه کنید http://pjlfirm.com. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

منبع Purcell Julie & لفکوویتس LLP

لینک های مرتبط

http://www.pjlfirm.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de