نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — Pomerantz LLP اعلام کرد که یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده است در برابر VMware, Inc. (“آموزش VMware” و یا “شرکت”) (NYSE: VMW) و برخی از افسران خود را. کلاس اقدام ظ در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیاو نمایه زیر 20-cv-02182 است که به نمایندگی از یک کلاس متشکل از همه افراد و اشخاص دیگر از متهمان که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد VMware اوراق بهادار بین مارس 30 2019 و 27 فوریه سال 2020هر دو تاریخ را شامل است (“کلاس دوره”), به دنبال بازیابی خسارت ناشی از متهمان نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و به دنبال درمان در بخش 10(b) و 20(a) اوراق بهادار قانون در سال 1934 (“با ارز عمل”) و حکومت 10b-5 اعلام شده در زیر ان در برابر شرکت و برخی از آن مقامات بالا.

اگر شما یک سهامدار که خریداری VMware اوراق بهادار در طول دوره کلاس شما باید تا 1 ژوئن 2020به درخواست دادگاه برای تعیین منجر شما به عنوان شاکی برای کلاس. یک کپی از شکایت به دست آمده می تواند در www.pomerantzlaw.com. به بحث در مورد این اقدام, تماس, Robert S. Willoughby در [email protected] یا 888.476.6529 (یا 888.4-POMLAW), تلفن رایگان, Ext. 7980. کسانی که پرس و جو توسط e-mail را تشویق به خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده است.

[اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد پیوستن به کلاس اکشن]

VMware فراهم می کند نرم افزار در زمینه hybrid cloud چند ابر مدرن, برنامه های کاربردی, شبکه و امنیت, دیجیتال و فضاهای کاری در ایالات متحده و بین المللی و به فروش می رساند محصولات خود را از طریق توزیع کنندگان و نمایندگان فروش سیستم فروشندگان و سیستم های integrators.

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان ساخته شده مادی نادرست و گمراه کننده اظهارات در مورد کسب و کار شرکت های عملیاتی و سیاست های انطباق. به طور خاص متهمان نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به فاش که: (من) VMware گزارش با توجه به آن تعداد پر نشده سفارشات نمی شد با رعایت همه مربوط به حسابداری و افشای الزامات; (ii) موارد فوق مشمول این شرکت به قابل پیش بینی خطر تشدید نظارتی بررسی و/یا بررسی; و (iii) به عنوان یک نتیجه عمومی شرکت اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است.

در 27 فوریه سال 2020طول پس از بازار ساعت VMware ثبت زمان گزارش در فرم 8-K با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”), افشای یک SEC رسیدگی به این شرکت تعداد پر نشده سفارشات. به طور خاص که در شکل 8-K توصیه می شود سرمایه گذاران است که: “[من]n دسامبر 2019کارکنان از اجرای بخش [SEC] درخواست اسناد و مدارک و اطلاعات مربوط به VMware را جمع و مرتبط با حسابداری و آشکار است.” شکل 8-K نیز توصیه می شود سرمایه گذاران است که اگر چه “VMware به طور کامل همکاری با SEC بررسی” آن “قادر به پیش بینی نتیجه این موضوع در این زمان است.”

در این خبر VMware در قیمت سهام کاهش یافت $15.11 هر سهم یا 11.14 درصد در $120.52 هر سهم در تاریخ 28 فوریه سال 2020.

این Pomerantz شرکت با دفاتر در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلسو پاریساست اذعان کرد به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه, شرکت ها, اوراق بهادار و ضد تراست کلاس دادخواهی. تاسیس شده توسط مرحوم ابراهیم L. Pomerantzشناخته شده به عنوان دین از کلاس اکشن نوار Pomerantz شرکت پیشگام در زمینه اوراق بهادار کلاس اقدامات است. امروز بیش از 80 سال بعد Pomerantz شرکت همچنان در سنت او تاسیس, مبارزه برای حقوق قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و شرکت در آوریم. شرکت بهبود های متعدد چند دلار خسارت جوایز به نمایندگی از اعضای کلاس. ببینید www.pomerantzlaw.com

تماس با ما:
Robert S. Willoughby
Pomerantz LLP
[email protected]

منبع Pomerantz LLP

لینک های مرتبط

www.pomerantzlaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de