سهامداران هشدار: Pomerantz حقوقی به یاد سهامداران با ضرر و زیان در سرمایه گذاری خود را در گولفپرت انرژی شرکت دعوی در دادگاه اقدام کلاس و آینده مهلت – GPOR

نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — Pomerantz LLP اعلام کرد که یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده است در برابر گولفپرت انرژی شرکت (“فیلادلفیا” و یا “شرکت”) (NASDAQ: GPOR) و برخی از افسران خود را. کلاس اقدام ظ در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب نیویورکو نمایه زیر 20-cv-02357 است که به نمایندگی از یک کلاس متشکل از همه افراد و اشخاص دیگر از متهمان که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد گولفپرت اوراق بهادار بین آوریل 3 2019و 27 فوریه سال 2020هر دو تاریخ را شامل است (“کلاس دوره”), به دنبال بازیابی خسارت ناشی از متهمان نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و به دنبال درمان در بخش 10(b) و 20(a) اوراق بهادار قانون در سال 1934 (“با ارز عمل”) و حکومت 10b-5 اعلام شده در زیر ان در برابر شرکت و برخی از آن مقامات بالا.

اگر شما یک سهامدار که خریداری گولفپرت اوراق بهادار در طول دوره کلاس شما باید تا مارس 18 سال 2020به درخواست دادگاه برای تعیین منجر شما به عنوان شاکی برای کلاس. یک کپی از شکایت به دست آمده می تواند در www.pomerantzlaw.com. به بحث در مورد این اقدام, تماس, Robert S. Willoughby در [email protected] یا 888.476.6529 (یا 888.4-POMLAW), تلفن رایگان, Ext. 7980. کسانی که پرس و جو توسط e-mail را تشویق به خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده است.

[اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد پیوستن به کلاس اکشن]

گولفپرت درگیر در اکتشاف و توسعه کسب و تولید گاز طبیعی و نفت خام و گاز طبیعی مایعات در آمریکا

در طول کلاس دوره متهمان ساخته شده مادی نادرست و گمراه کننده اظهارات در مورد شرکت کسب و کار و عملیات. به طور خاص متهمان نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به فاش که: (من) یک ماده ضعف موجود در گولفپرت است internal control over financial reporting; (ii) بر این اساس گولفپرت را افشا کنترل و روش های بی اثر شد; (iii) به عنوان یک نتیجه گولفپرت را در صورتهای مالی شامل چندین misstatements; و (iv) به عنوان یک نتیجه عمومی شرکت اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است.

در 27 فوریه سال 2020طول پس از بازار ساعت گولفپرت فاش کرد که آن قبلا صادر شده صورتهای مالی شش ماه منتهی به 30 سپتامبر 2019, “دیگر باید با اتکا به علت مواد misstatements.”

گولفپرت بیشتر توصیه می شود سرمایه گذاران است که “این شرکت مجددا آن نتیجه گیری در مورد افشای آن کنترل و روش همانطور که از 30 سپتامبر سال 2019 در نور misstatements” و “[a]s در نتیجه این شرکت مشخص کرده است که یک ماده ضعف در کنترل داخلی بر گزارشگری مالی وجود داشته است که از 30 سپتامبر سال 2019و در نتیجه این شرکت منعقد کرده است که افشای آن کنترل و روش همانطور که از 30 سپتامبر سال 2019 بودند موثر نیست.”

در این اخبار گولفپرت است قیمت سهام کاهش یافت $0.08 هر سهم یا 8.89% به نزدیک در $0.82 هر سهم در تاریخ 28 فوریه سال 2020.

این Pomerantz شرکت با دفاتر در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلسو پاریساست اذعان کرد به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه, شرکت ها, اوراق بهادار و ضد تراست کلاس دادخواهی. تاسیس شده توسط مرحوم ابراهیم L. Pomerantzشناخته شده به عنوان دین از کلاس اکشن نوار Pomerantz شرکت پیشگام در زمینه اوراق بهادار کلاس اقدامات است. امروز بیش از 80 سال بعد Pomerantz شرکت همچنان در سنت او تاسیس, مبارزه برای حقوق قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و شرکت در آوریم. شرکت بهبود های متعدد چند دلار خسارت جوایز به نمایندگی از اعضای کلاس. ببینید www.pomerantzlaw.com

تماس با ما:
Robert S. Willoughby
Pomerantz LLP
[email protected]

منبع Pomerantz LLP

لینک های مرتبط

www.pomerantzlaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر