سهامداران هشدار: Pomerantz حقوقی به یاد سهامداران با ضرر و زیان در سرمایه گذاری خود را در Cronos Group, Inc. از کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و آینده مهلت – CRON

نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — Pomerantz LLP اعلام کرد که یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده است در برابر Cronos Group, Inc. (“Cronos” و یا “شرکت”) (NASDAQ: CRON) و برخی از افسران خود را. کلاس اقدام ظ در ایالات متحده دادگاه منطقه برای منطقه شرقی نیویورکو نمایه زیر 20-cv-01310 است که به نمایندگی از یک کلاس متشکل از همه افراد و اشخاص دیگر از متهمان که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد Cronos اوراق بهادار بین 9 مه 2019و 2 مارس سال 2020هر دو تاریخ را شامل است (“کلاس دوره”), به دنبال بازیابی خسارت ناشی از متهمان نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و به دنبال درمان در بخش 10(b) و 20(a) اوراق بهادار قانون در سال 1934 (“با ارز عمل”) و حکومت 10b-5 اعلام شده در زیر ان در برابر شرکت و برخی از آن مقامات بالا.

اگر شما یک سهامدار که خریداری Cronos اوراق بهادار در طول دوره کلاس شما باید تا مارس 11 سال 2020به درخواست دادگاه برای تعیین منجر شما به عنوان شاکی برای کلاس. یک کپی از شکایت به دست آمده می تواند در www.pomerantzlaw.com. به بحث در مورد این اقدام, تماس, Robert S. Willoughby در [email protected] یا 888.476.6529 (یا 888.4-POMLAW), تلفن رایگان, Ext. 9980. کسانی که پرس و جو توسط e-mail را تشویق به خود را شامل آدرس پستی و شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده است.

[اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد پیوستن به کلاس اکشن]

Cronos که قبلا شناخته شده به عنوان PharmaCan سرمایه شرکت است که سرمایه گذاری اصلی شرکت است. Cronos به دنبال سرمایه گذاری در شرکت و یا دارای مجوز و یا به طور فعال به دنبال یک مجوز برای تولید ماری جوانا پزشکی به موجب کانادا ماری جوآنا برای مصارف پزشکی قوانین و مقررات. این شرکت به طور معمول سرمایه گذاری در شرکت های مستقر در کانادا.

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان ساخته شده مادی نادرست و گمراه کننده اظهارات در مورد کسب و کار شرکت های عملیاتی و سیاست های انطباق. به طور خاص متهمان نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به فاش که: (من) Cronos تا به حال درگیر در معاملات قابل توجه که درآمد آن به رسمیت شناختن شد; (ii) موارد فوق خواهد foreseeably ضرورت بررسی که تاخیر این شرکت توانایی به موقع فایل آن دوره گزارش; و (iii) به عنوان یک نتیجه عمومی شرکت اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است.

در فوریه 24, 2020, Cronos اظهار داشت که این امر تاخیر آن در سه ماهه چهارم و سال مالی 2019 انتشار درآمد و کنفرانس تلفنی که قبلا برنامه ریزی شده برای فوریه 27 سال 2020.

در این اخبار Cronos سهم قیمت کاهش یافت $0.78 هر سهم یا 10.91% به نزدیک در $6.37 در 24 فوریه سال 2020.

سپس در مارس 2 سال 2020و پس از بسته شدن بازار Cronos فاش کرد که آن را درخواست کرده بود 15 روز تمدید برای پر کردن کامل گزارش سالانه در فرم 10-K با SEC خود را برای سه ماهه چهارم و سال مالی 2019. Cronos نسبت به تاخیر به یک “نقد و بررسی توسط کمیته حسابرسی شرکت هیئت مدیره با کمک از مشاور خارج از سازمان و قانونی حسابداران چندین رزین فله خرید و فروش محصولات از طریق کانال عمده فروشی و تناسب شناخت درآمد حاصل از این معاملات.”

در این اخبار Cronos سهم قیمت کاهش یافت اضافی $0.70 هر سهم یا 11.63% به نزدیک در $5.32 هر سهم در مارس 3, 2020.

این Pomerantz شرکت با دفاتر در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلسو پاریساست اذعان کرد به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه, شرکت ها, اوراق بهادار و ضد تراست کلاس دادخواهی. تاسیس شده توسط مرحوم ابراهیم L. Pomerantzشناخته شده به عنوان دین از کلاس اکشن نوار Pomerantz شرکت پیشگام در زمینه اوراق بهادار کلاس اقدامات است. امروز بیش از 80 سال بعد Pomerantz شرکت همچنان در سنت او تاسیس, مبارزه برای حقوق قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و شرکت در آوریم. شرکت بهبود های متعدد چند دلار خسارت جوایز به نمایندگی از اعضای کلاس. ببینید www.pomerantzlaw.com

تماس با ما:
Robert S. Willoughby
Pomerantz LLP
[email protected]

منبع Pomerantz LLP

لینک های مرتبط

www.pomerantzlaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر