نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — Pomerantz LLP در حال بررسی ادعای نمایندگی از سرمایه گذاران از مسا هوا Group, Inc. (“مسا” و یا “شرکت”) (NASDAQ: MESA). از جمله سرمایه گذاران توصیه می شود برای تماس با رابرت S. Willoughby در [email protected] یا 888-476-6529 ext. 7980.

بررسی نگرانی که آیا مسا و برخی از افسران خود را و/یا مدیران را درگیر در تقلب اوراق بهادار و یا سایر شیوه های کسب و کار غیر قانونی.

[اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد پیوستن به کلاس اکشن]

در یا در اطراف اوت 9, 2018, Mesa انجام آن ارائه عمومی اولیه (“IPO”), فروش حدود 9.63 میلیون سهم از سهام عادی به قیمت $12.00. در مارس 10, 2019, شرکت, مدیر اجرایی (“مدیر عامل شرکت”) جاناتان Ornstein فاش کرد که شروع خوبی در پیش IPO مسا شده بود “صالح توسط این واقعیت است که ما تا به حال گسترش زیادی است . . . تعمیر و نگهداری سخت تر شد از نظر واجد شرایط تعمیر و نگهداری مردم است.” سپس در اوت 9, 2019, مدیر عامل شرکت Ornstein فاش کرد که مسا پیدا کرده بود آن را “بسیار دشوار است برای دیدار با معیارهای عملکرد” تحت قرارداد خود را با American Airlines, Inc. بود و در نهایت موفق به انجام این کار. پس از IPO مسا قیمت سهام داد و ستد شده است به عنوان کم به عنوان $2.32 هر سهم به نمایندگی از کاهش بیش از 80 درصد از این شرکت ارائه قیمت.

این Pomerantz شرکت با دفاتر در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلسو پاریس شناخته شده است به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه, شرکت ها, اوراق بهادار و ضد تراست کلاس دادخواهی. تاسیس شده توسط مرحوم ابراهیم L. Pomerantzشناخته شده به عنوان دین از کلاس اکشن نوار Pomerantz شرکت پیشگام در زمینه اوراق بهادار کلاس اقدامات است. امروز بیش از 80 سال بعد Pomerantz شرکت همچنان در سنت او تاسیس, مبارزه برای حقوق قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و شرکت در آوریم. شرکت بهبود های متعدد چند دلار خسارت جوایز به نمایندگی از اعضای کلاس. ببینید www.pomerantzlaw.com.

تماس با ما:
Robert S. Willoughby
Pomerantz LLP
[email protected]
888-476-6529 ext. 9980

منبع Pomerantz LLP

لینک های مرتبط

www.pomerantzlaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net