نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — Pomerantz LLP در حال بررسی ادعای نمایندگی از سرمایه گذاران از هلیوس Technologies, Inc. (“هلیوس” و یا “شرکت”) (NASDAQ: HLIO). از جمله سرمایه گذاران توصیه می شود برای تماس با رابرت S. Willoughby در [email protected] یا 888-476-6529 ext. 9980.

بررسی نگرانی که آیا هلیوس و برخی از افسران خود را و/یا مدیران را درگیر در تقلب اوراق بهادار و یا سایر شیوه های کسب و کار غیر قانونی.

[اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد پیوستن به کلاس اکشن]

در 9 آوریل سال 2020در بازار قبل از ساعت هلیوس اعلام کرد که خود را هیئت مدیره (“هیئت مدیره”) تا به حال نام آن رئیس امور مالی به عنوان رییس جمهور موقت و مدیر ارشد اجرایی (“مدیر عامل شرکت”) از شرکت موثر بلافاصله. با توجه به انتقال هلیوس فاش کرد که ولفگانگ H. Dangelکه تا آن زمان بوده است در خدمت به عنوان مدیر عامل این شرکت بود “جدا از شرکت های زیر هیئت مدیره تعیین که او نقض سیاست شرکت نشان از رفتاری که مغایر با ارزش های اصلی شرکت و کد کسب و کار و رفتار و اخلاق و همچنین به نمایش گذاشته قضاوت ضعیف مربوط به یک رابطه رضایت با یک کارمند.” در این خبر هلیوس در قیمت سهام کاهش یافت $1.65 هر سهم یا 4.94% به نزدیک در $31.78 هر سهم در 9 آوریل سال 2020.

این Pomerantz شرکت با دفاتر در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلسو پاریس شناخته شده است به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه, شرکت ها, اوراق بهادار و ضد تراست کلاس دادخواهی. تاسیس شده توسط مرحوم ابراهیم L. Pomerantzشناخته شده به عنوان دین از کلاس اکشن نوار Pomerantz شرکت پیشگام در زمینه اوراق بهادار کلاس اقدامات است. امروز بیش از 80 سال بعد Pomerantz شرکت همچنان در سنت او تاسیس, مبارزه برای حقوق قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و شرکت در آوریم. شرکت بهبود های متعدد چند دلار خسارت جوایز به نمایندگی از اعضای کلاس. ببینید www.pomerantzlaw.com

تماس با ما:
Robert S. Willoughby
Pomerantz LLP
[email protected]

منبع Pomerantz LLP

لینک های مرتبط

www.pomerantzlaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de