سهامداران هشدار: Pomerantz حقوقی بررسی ادعای نمایندگی از سرمایه گذاران از DXC شرکت فن آوری – DXC

نیویورک, جولای 6, 2020 /PRNewswire/ — Pomerantz LLP در حال بررسی ادعای نمایندگی از سرمایه گذاران از DXC شرکت فن آوری (“DXC” و یا “شرکت”) (NYSE: DXC). از جمله سرمایه گذاران توصیه می شود برای تماس با رابرت S. Willoughby در [email protected] یا 888-476-6529 ext. 7980.

بررسی نگرانی که آیا DXC و برخی از افسران خود را و/یا مدیران را درگیر در تقلب اوراق بهادار و یا سایر شیوه های کسب و کار غیر قانونی.

[اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد پیوستن به کلاس اکشن]

در جولای 5, 2020, DXC فاش کرد که “برخی از سیستم های شرکت تابعه Xchanging را تجربه کرده و یک ransomware حمله کند.” در حالی که DXC توصیه می شود که آن را “اعتماد به نفس است که این حادثه جدا شده است به Xchanging محیط زیست” و “DXC ندارد هیچ نشانه ای در این زمان است که داده شده است به خطر بیافتد و یا از دست رفته” این شرکت همچنین اظهار داشت که آن را تا به حال اجرا یک سری از مهار و اصلاح اقدامات برای حل و فصل این وضعیت” و “DXC به طور فعال با مشتریان را تحت تاثیر قرار برای بازگرداندن دسترسی به محیط زیست عامل خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” پس از اعلام DXC در قیمت سهام به شدت کاهش یافت و در طول معاملات روزانه در 6 جولای سال 2020.

این Pomerantz شرکت با دفاتر در نیویورک, شیکاگو, لس آنجلسو پاریس شناخته شده است به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه, شرکت ها, اوراق بهادار و ضد تراست کلاس دادخواهی. تاسیس شده توسط مرحوم ابراهیم L. Pomerantzشناخته شده به عنوان دین از کلاس اکشن نوار Pomerantz شرکت پیشگام در زمینه اوراق بهادار کلاس اقدامات است. امروز بیش از 80 سال بعد Pomerantz شرکت همچنان در سنت او تاسیس, مبارزه برای حقوق قربانیان اوراق بهادار تقلب و نقض وظیفه امانتی و شرکت در آوریم. شرکت بهبود های متعدد چند دلار خسارت جوایز به نمایندگی از اعضای کلاس. ببینید www.pomerantzlaw.com.

تماس با ما:
Robert S. Willoughby
Pomerantz LLP
[email protected]
888-476-6529 ext. 7980

منبع Pomerantz LLP

لینک های مرتبط

www.pomerantzlaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de