سهامداران هشدار: Halper ساده LLP بررسی ادغام Assertio درمان, Inc.; سرمایه گذاران را تشویق به تماس با شرکت

نیویورک, آوریل 8 سال 2020 /PRNewswire/ — Halper ساده LLP جهانی حقوق سرمایه گذار شرکت حقوقی در حال بررسی است که آیا ادغام بین Assertio درمان, Inc. (نزدک: ASRT) و Zyla علوم زندگی منصفانه است که به Assertio سهامداران.

اگر شما یک Assertio سهامداران و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود و گزینه های لطفا Assertio ادغام و یا تماس با دانیل ساده یا Zachary Halper در (212) 763-0060 و یا [email protected] و یا [email protected].

بررسی نگرانی که آیا Assertio و هیئت مدیره نقض قوانین اوراق بهادار فدرال و/یا نقض خود را امانتی وظایف به سهامداران در ارتباط با ادغام. تحت شرایط ادغام توافق Zyla سهامداران خواهد شد تحت عنوان به دریافت 2.5 سهام عادی که به تازگی تشکیل شرکت برای هر سهم Zyla سهام عادی برگزار می شود و به تازگی در ترکیب شرکت را حفظ Assertio نام. Assertio سهامداران انتظار می رود خود را به حدود 68 درصد از ترکیب شرکت در حالی که Zyla سهامداران انتظار می رود خود را به 32 درصد است.

اگر شما یک Assertio سهامداران و می خواهم به بحث در مورد حقوق قانونی خود و گزینه مراجعه کنید https://halpersadeh.com/actions/assertio-therapeutics-inc-asrt-stock-merger-zyla-life-sciences/ و یا تماس با دانیل ساده یا Zachary Halper در (212) 763-0060 و یا [email protected] یا ژا[email protected].

Halper ساده LLP نشان دهنده سرمایه گذاران در سراسر جهان که کاهش یافته است قربانی به تقلب اوراق بهادار و شرکت در آوریم. وکلای ما موثر بوده است در اجرای, شرکت, اصلاحات و دوره نقاهت میلیون دلار به نمایندگی از سرمایه گذاران defrauded.

وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:
Halper ساده LLP
دانیل ساده, Esq.
Zachary Halper Esq.
(212) 763-0060
[email protected]
[email protected]
https://www.halpersadeh.com

منبع Halper ساده LLP

لینک های مرتبط

www.halpersadeh.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de