سهامداران هشدار: برنشتاین Litowitz Berger & Grossmann LLP اعلام کرد پر از اوراق بهادار کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه گراند کانیون آموزش و پرورش, Inc.

نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — امروز برجسته حقوق سرمایه گذار حقوقی برنشتاین Litowitz Berger & Grossmann LLP (“BLB&G”) ثبت دادخواست اقدام کلاس برای نقض قوانین اوراق بهادار فدرال در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه دلاور در برابر گراند کانیون آموزش و پرورش, Inc. (“گراند کانیون”) و برخی از گراند کانیون مدیران ارشد (مجتمعا “متهمان”) به نمایندگی از سرمایه گذاران در گراند کانیون سهام عادی بین 5 ژانویه 2018و 27 ژانویه 2020فراگیر (از “کلاس دوره”).

BLB&G ثبت این اقدام به نمایندگی از مشتری خود را در شهرستان هیالیا بازنشستگی کارمندان سیستم مورد زیر نویس شهرستان هیالیا بازنشستگی کارمندان سیستم v. گراند کانیون آموزش و پرورش, Inc., شماره 1:20-cv-00639 (D. Del.). این شکایت بر اساس گسترده ای اختصاصی بررسی و ارزیابی دقیق از محاسن این مورد. یک کپی از شکایت در دسترس است در BLB&G به وب سایت اینجا را کلیک کنید.

گراند کانیون را به اتهام تقلب

گراند کانیون یک آموزش و پرورش خدمات شرکت ثبت شده در ایالت دلاور. این ادعا ادعایی در این مورد بوجود می آیند از متهمان نادرست و حذفیات با توجه به گراند کانیون spin-off از آن آموزش و پرورش دارایی برای تبدیل شدن به ادعا های غیر انتفاعی و مستقل نهاد Grand Canyon University (“GCU”).

شکایت مدعی است که متهمان متورم گراند کانیون نتایج مالی با استفاده از GCU به عنوان یک off-balance-sheet نهاد که به گراند کانیون قادر به قیف هزینه ها و هزینه ها در ازای یک مقدار نامتناسبی از درآمد. متهمان بارها و بارها ساخته شده نادرست و گمراه کننده اظهارات به سرمایه گذاران توصیف GCU به عنوان یک “غیر انتفاعی” و “مستقل” نهاد و misstating گراند کانیون نقش به عنوان یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات آموزش و پرورش. به عنوان یک نتیجه از متهمان نادرست سهام گرند کانیون مشترک سهام معامله مصنوعی در قیمت های متورم در طول دوره کلاس.

حقیقت پدید آمده از طریق یک سری از افشاگریهای ابتدا در سپتامبر 9, 2019زمانی کوتاه فروشنده Citron تحقیقات منتشر شده یک گزارش بررسی گراند کانیون مالی و این نتیجه رسید که شرکت “چاشنی GCU با هزینه های به باد خود سودآوری و به عنوان نتیجه bankrupting GCU.”

پس از بستن بازار در نوامبر 6, 2019, Grand Canyon اعلام کرد که آن را تا به حال دریافت نامه ای از وزارت آموزش و پرورش (“DOE”) انکار کاربرد آن برای تعیین GCU به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی. که انکار شد و بر اساس سازمان حفاظت محیط زیست را پیدا کردن که GCU شد گراند کانیون “اسیر مشتری” و GCU “است و نه نهاد در واقع عامل [GCU]” (تاکید در اصل).

سرانجام در 28 ژانویه سال 2020بالنگ تحقیقات منتشر شده یک دوم گزارش در حال گسترش در سازمان حفاظت محیط زیست را یافته و با استناد به صدها صفحه از اسناد از گراند کانیون که بالنگ به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات. این گزارش توضیح داده گراند کانیون به عنوان “آموزشی انرون” با استفاده از “اسیر غیر-گزارش تابعه” به “کمپرسی هزینه ها و بدهی, در حالی که دریافت نامتناسب میزان درآمد در باد حاشیه به منظور مصنوعی باد قیمت سهام.” به عنوان یک نتیجه از این افشاگریهای قیمت گراند کانیون سهام عادی بشدت کاهش یافته است.

اگر شما مایل به خدمت به عنوان سرب شاکی برای کلاس شما باید فایل یک حرکت با دادگاه بعد از 13 ژوئیه سال 2020است که در اولین روز کسب و کار که در آن ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه دلاور باز است که 60 روز پس از انتشار تاریخ مارس 12 سال 2020. هر عضو از پیشنهاد کلاس ممکن است به دنبال به خدمت به عنوان سرب شاکی از طریق وکیل خود را انتخاب و یا ممکن است انتخاب کنید به هیچ چیز باقی می ماند و یک عضو با پیشنهاد کلاس.

اگر شما مایل به بحث در مورد این عمل و یا هر گونه سوال در مورد این اطلاع و یا حقوق یا منافع لطفا تماس بگیرید Avi Josefson از BLB&G در (212) 554-1493 و یا از طریق ایمیل در [email protected].

در مورد BLB&G

BLB&G است که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان به عنوان یک شرکت حقوقی پیشرو ارائه مشاوره به سرمایه گذاران نهادی در مسائل مربوط به اداره شرکت, سهامداران, حقوق و دادخواهی اوراق بهادار. از زمان تاسیس آن در سال 1983 BLB&G ساخته شده است شهرت بین المللی برای تعالی و صداقت و پیشگام استفاده از روند دادخواهی برای رسیدن به سابقه-تنظیم حکومت اصلاحات. منحصر به فرد در میان همسالان BLB&G به دست آمده است چند تا از بزرگترین و مهم ترین اوراق بهادار بهبود در تاریخ بازیابی بیش از 33 میلیارد دلار به نمایندگی از سرمایه گذاران defrauded. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت می تواند به صورت آنلاین در www.blbglaw.com.

تماس با ما

Avi Josefson
برنشتاین Litowitz Berger & Grossmann LLP
1251 خیابان های آمریکا, 44 طبقه
New York, New York, 10020
(212) 554-1493
[email protected]

منبع برنشتاین Litowitz Berger & Grossmann LLP

لینک های مرتبط

http://www.blbglaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de