سهامداران هشدار: برنشتاین Litowitz Berger & Grossmann اعلام پر از اوراق بهادار کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه Mattel, Inc., برخی از مدیران ارشد خود را و PricewaterhouseCoopers LLP

نیویورک, Jan. 31, 2020 /PRNewswire/ — امروز برجسته حقوق سرمایه گذار حقوقی برنشتاین Litowitz Berger & Grossmann LLP (“BLB&G”) ثبت دادخواست اقدام کلاس برای نقض قوانین اوراق بهادار فدرال در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مرکزی کالیفرنیا در برابر Mattel, Inc. (“ماتل” و یا “شرکت”) برخی از شرکت سابق و فعلی مدیران ارشد و حسابرس PricewaterhouseCoopers LLP (مجتمعا “متهمان”) به نمایندگی از سرمایه گذاران در ماتل سهام عادی بین 2 اوت سال 2017 و اوت 8 2019 (از “کلاس دوره”).

ماتل یکی از بزرگترین شرکت های اسباب بازی. این ادعا ادعایی در این مورد بوجود می آیند از افشاگریهای اخیر آشکار است که شرکت های درگیر در عمدی تقلب در حسابداری توسط نادرست ارزش نهادن $109 میلیون دلار در هزینه مالیات و پس از آن کار کردن با این شرکت حسابرس PricewaterhouseCoopers LLP (“PwC”) برای پنهان کردن این اظهار غلط و اجتناب از هر دو restating این شرکت قبلا در گزارش نتایج مالی و اعتراف به ضعف در کنترل های داخلی است. به عنوان شرح داده شده توسط یک افشاگر اطلاعاتی ذکر شده در گزارش اخیر وال استریت ژورنالارشد شرکت حسابداری مدیران—از جمله ماتل سابق CFO—درگیر در این “coverup” به دلیل افشای حقیقت و آشکار از ماده ضعف در کنترل های داخلی شده اند که یک “بوسه مرگ.”

در نهایت در پاسخ به یک دوم whistleblower شکایت فاش کرد و در 8 اوت سال 2019شرکت مجبور شد اعتراف کند به کمبودهای جدی در کنترل های داخلی باز گفتن آن قبلا گزارش نتایج مالی و آتش آن CFO و بپذیریم که “لغزش در قضاوت توسط مدیریت کمک به این شکست.” به عنوان یک نتیجه از آشکار از خلاف کاران اتهامات مربوط به این سوء ماتل سهام کاهش یافت ارزش باعث ماتل سرمایه گذاران به رنج می برند قابل توجهی ضرر و زیان و خسارت است.

این شکایت بر اساس تحقیقات گسترده ای و یک ارزیابی دقیق از محاسن این مورد. یک کپی از شکایت در دسترس است در BLB&G به وب سایت اینجا را کلیک کنید. BLB&G در زمینه این اقدام از طرف نیواورلئان بازنشستگی کارمندان سیستم مورد زیر نویس نیواورلئان بازنشستگی کارمندان سیستم v. Mattel, Inc., شماره 2:20-cv-01056 (C. D. Cal.). این مورد مربوط به قبلا ثبت اوراق بهادار اقدام کلاس انتظار در برابر ماتل: هوستون شهرداری کارکنان سیستم بازنشستگی v. Mattel, Inc., شماره 2:19-cv-10860 (C. D. Cal.).

به موجب 24 دسامبر 2019متوجه منتشر شده در ارتباط با هوستون عمل تحت اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 سرمایه گذاران که خریداری ماتل سهام عادی طی دوره کلاس ممکن است بعد از 24 فوریه سال 2020به دنبال منصوب شود به عنوان سرب شاکی برای کلاس.

اگر شما مایل به بحث در مورد این عمل و یا هر گونه سوال در مورد این اطلاع و یا حقوق یا منافع لطفا تماس بگیرید Michael D. Blatchley از BLB&G در 212-554-1281 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

در مورد BLB&G
BLB&G است که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان به عنوان یک شرکت حقوقی پیشرو ارائه مشاوره به سرمایه گذاران نهادی در مسائل مربوط به اداره شرکت, سهامداران, حقوق و دادخواهی اوراق بهادار. از زمان تاسیس آن در سال 1983 BLB&G ساخته شده است شهرت بین المللی برای تعالی و صداقت و پیشگام استفاده از روند دادخواهی برای رسیدن به سابقه-تنظیم حکومت اصلاحات. منحصر به فرد در میان همسالان BLB&G به دست آمده است چند تا از بزرگترین و مهم ترین اوراق بهادار بهبود در تاریخ بازیابی بیش از 33 میلیارد دلار به نمایندگی از سرمایه گذاران defrauded. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت می تواند به صورت آنلاین در www.blbglaw.com.

تماس با ما:
Michael D. Blatchley
برنشتاین Litowitz Berger & Grossmann LLP
1251 خیابان های آمریکا, 44 طبقه
New York, New York, 10020
(212) 554-1281
[email protected]

منبع برنشتاین Litowitz Berger & Grossmann LLP

لینک های مرتبط

http://www.blbglaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>