شانگهای Sunwin فن آوری یکپارچه ‘, بهداشت و درمان, اتوبوس,’ راه حل نگه می دارد امن عمومی

“با بسیاری از چین بازگشت به کار شهری حمل و نقل عمومی شاهد افزایش مسافران است. این افزایش نشانه های حمل و نقل عمومی به عنوان “مرز جدید” در مبارزه برای جلوگیری از گسترش ویروس” گفت: WeiFeng کان مهندس ارشد از Sunwin.

“با تمرکز بر استفاده از ویژگی های نوآورانه راه حل های برای ایجاد ارزش اجتماعی Sunwin اختصاص داده شده به حفظ امنیت عمومی. از طریق استفاده از تشخیص چهره هوشمند-خواندن دما و اشعه ماوراء بنفش نور و اتوماتیک تشخیص گاز سیستم ما راه اندازی شد ‘, بهداشت و درمان, اتوبوس,’ راه حل برای اطمینان از ایمنی مسافر در غیر تهاجمی راه,” او اضافه شده است.

اولین ارتقاء مسافران متوجه خواهد شد که هوش مصنوعی-مجتمع تشخیص چهره و مادون قرمز دوربین های تصویربرداری حرارتی نصب شده در کنار بلیط-چک کردن ماشین. این چند منظوره سیستم غربالگری استفاده می شود برای هشدار به راننده از هر مسافری با یک تب سوار شدن به اتوبوس و همچنین به عنوان به طور خودکار شناسایی اینکه آیا آنها با پوشیدن یک ماسک صورت. به عنوان غربالگری فرایند کاملا اتوماتیک و بدون تماس با آن مصالحه است که در طول زمان افزایش تراکم در ساعت عجله و کند نمی کند کردن عملکرد طبیعی اتوبوس شبکه.

اضافی و ارتقاء ایمنی استفاده از نور UV در کانالهای هوا به استریل کردن و کشتن ویروس موثر است. اشعه ماوراء بنفش نور رسیدن به 20mJ ثابت شده است برای از بین بردن تا 99 درصد از مواد ژنتیکی (DNA یا RNA) از میکروارگانیسم ها و باکتری ها و ویروس ها کوچکتر از 253.7 نانومتر ساخت آنها قادر به تکرار و در نتیجه از بین بردن منبع عفونت است. همراه با به روز رسانی هوایی-سیستم تصفیه این اجازه می دهد تا کل اتوبوس به طور کامل استریل ظرف 20 دقیقه. از طریق به طور منظم استفاده از اشعه ماوراء بنفش نور و بهبود هوا-تصفیه Sunwin بهداشت و درمان اتوبوس تضمین می کند که حتی در مورد نادر از آلوده حامی شبانه روزی, خطر عفونت به دیگر مسافران است به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

نهایی عمده ارتقاء ایمنی است که در قالب یک خودکار اشتعال و مواد منفجره سیستم تشخیص. قرار داده شده در زیر جلو و عقب درب هوشمند تشخیص سیستم به طور خودکار هشدار راننده و پلیس محلی مقامات در مورد هر گونه بالقوه قابل احتراق اشیاء در هیئت مدیره.

با استراتژی حرکت به سمت یک خودکار به اشتراک گذاشته و متصل تحرک آینده در یک, هیجانی, پلت فرم Sunwin با هدف ایجاد یک روشن تر زندگی شهری با قرار دادن بهداشت عمومی در اولویت بالا در حالی که متعهد به پیشرفت های تکنولوژیکی برای حمل و نقل عمومی.

در مورد Sunwin:

شانگهای Sunwin اتوبوس شرکت (SUNWIN) پیشرو عمومی-حمل و نقل ارائه دهنده تماما متعلق به شرکت تابعه از SAIC موتور متمرکز در وسایل نقلیه جدید انرژی با سرمایه گذاری در مجموع $320 میلیون. با آن پوشش گياهي از 140 ، 000 متر مربع Sunwin رسیده است و ظرفیت تولید سالانه 2000 دستگاه اتوبوس و 3000 شاسی بر اساس سوخت سلول کامل-الکتریکی هیبرید و دیزل نیروی محرکه است.

رسانه های تماس:

Xiaoming وانگ,
[email protected]
+8613651912511

منبع SUNWINBUS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>