دیزنی لند شانگهای دوباره باز می شود پس از سه ماه تعطیلی به دلیل Coronavirus

والت دیزنی شرکت بازگشایی آن پارک دیزنی لند شانگهای در روز دوشنبه به کاهش تعداد بازدید کنندگان پایان دادن به حدود سه ماه بسته شدن ناشی از شیوع کروناویروس.

این نشانه یک نقطه عطف برای والت دیزنی و فراهم می کند یک نگاه اجمالی از چگونه آن را ممکن است بهبود یافتن از این بیماری همه گیر است که مجبور است آن را به بسته پارک ها در آسیا و ایالات متحده و فرانسه و همچنین عملیات در فروشگاه های خرده فروشی و کشتی های کروز.

در شانگهای پارک والت دیزنی قرار است در محل اقدامات از جمله اجتماعی فاصله و ماسک و دما نمایش برای بازدید کنندگان و کارکنان است و در حال حاضر برای نگه داشتن بازدید کننده اعداد “بسیار کمتر” 24,000 مردم و یا 30 درصد از ظرفیت روزانه یک سطح درخواست شده توسط دولت چین.

بلیط برای اولین روز دیزنی لند شانگهای را دوباره باز به فروش می رسد به سرعت در حال در روز جمعه.

“ما امیدواریم که که امروز بازگشایی می تواند به عنوان یک چراغ از نور در سراسر جهان ارائه امید و الهام بخش برای همه می تواند نشان دهد که ما می تواند به غلبه بر هر گونه چالش با هم” جو Schott, رئيس جمهور و مدیر کل شانگهای دیزنی توچال گفت: در یک مراسم

یکی از آنها که به زبان انگلیسی نام به عنوان Kaira گفت: قبل از شیوع بیماری او به طور معمول بازدید از دیزنی لند یک بار در هر هفته. “این آرامش را از نوع جادویی,” او گفت:.

دیزنی مدیران برآورد هفته گذشته بازار جهانی تعطیل خواهد شد و هزینه شرکت معادل 1.4 میلیارد دلار سود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de