SF Giants بازیکن حاضر به زانو زدن به خاطر ایمان مسیحی مسائل با BLM

San Francisco Giants امداد پارچ سام Coonrod حاضر به زانو زدن همراه با هم تیمی های خود و اعضای لس آنجلس داجرز قبل از فصل خود را بازکن و گفت او نمی تواند تاریخ Black Lives Matter اعتراض به خاطر ایمان مسیحی خود را.

“من فکر نمی کنم من بهتر از هر کسی. من فقط یک مسیحی” او گفت reportersafter روز پنج شنبه در این بازی برنده داجرز 8-1.

“من اعتقاد دارم که من می توانم زانو زدن قبل از هر چیزی, اما خدا, عیسی مسیح است. من تصمیم به زانو زدن. من احساس می کنم اگر من زانو زدن من می خواهم یک منافق. من نمی خواهم به یک منافق.”

همه بازیکنان و کارکنان هر دو تیم علاوه بر Coonrod ، knelt قبل از پخش سرود ملی در ادامه اعتراضات پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

سان فرانسیسکو مدیر گیب Kapler پیوست دو نفر از بازیکنان خود خود مایک Yastrzemski – نوه Baseball Hall of Famer و Boston Red Sox قهرمان کارل Yastrzemski و سوم basemabn پابلو Sandoval و همچنین داجرز حق fielder Mookie بتی در ادامه به زانو زدن در طول سرود ملی.

بازیکنان و مربیان و کارکنان در طول فصل باز بازی روز شنبه بین نیویورک یانکیز و اتباع واشنگتن نیز kneeled.

در کنار اینکه مسیحی Coonrod تا به حال اعتراض با موضوع زندگی و بیان اعتقادات.

“من فقط نمی تواند در هیئت مدیره با یک زن و شوهر از چیزهایی که من خوانده ام در مورد سیاه و سفید زندگی می کند و ماده آنها چگونه لاغر نسبت به مارکسیسم. و … آنها گفت: برخی از چیزهای منفی در مورد خانواده هسته ای. من فقط نمی تواند در هیئت مدیره با آن است.”

Coonrod, 27 دوم-سال لیگ اصلی بیس بال کهنه بود که 5-1 فصل گذشته در 33 امداد ظاهر با یک 3.58 دوران گفت: “در مورد تصمیم خود برای ایستادن در سراسر با Kapler.

“او نمی خواهید به mad اگر من با او اختلاف نظر دارند من فکر می کنم که بخشی از این مشکل امروزه” سنت لوئیس میسوری بومی گفت. “مردم دیوانه هر زمان که کسی مخالف است. من نه دیوانه کسی است که تصمیم به زانو زدن. من فکر می کنم آن را بیش از حد به بپرسید که من فقط به احترام شما می دانید؟”

جمعه شروع اولین برنامه کامل بازی های MLB آن را به عنوان شروع یک مختصر 60-بازی فصل است که در ابتدا به حالت تعلیق در طول بهار آموزش با توجه به شیوع رمان coronavirus. همه بازی ها در حال بازی در خالی استادیوم بدون تماشاگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید